Golf gaśnie podczas zwalniania

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

raczy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 10, 2017 19:09

Golf gaśnie podczas zwalniania

Post autor: raczy » pt mar 10, 2017 19:20

Witam
Od jakiegoś czasu mam w moim golfie V taki problem, że podczas dojeżdżania do skrzyżowań czy innych miejsc w których trzeba przyhamować lubi sobie zgasnąć, obroty z miejsca spadają do zera i wyskakuje kontrolka akumulatora. Odpalić udaje się go dopiero za którymś podejściem, ewentualnie jak ktoś mu lekko pomoże popychając. Też jest to dość nie regularne czasem przez 40 km nic a czasem po kilku kilometrach już mamy bilans 2-3 zgaszeń. Też zwróciłem uwagę, że czasami podczas jazdy jakby tracił moc, zaczyna mu spadać prędkość i w tym momencie mogę sobie nawet wcisnąć pedał w podłogę i tak to zignoruje. Nie mam pojęcia czy te dwie rzeczy jakoś są ze sobą powiązane. Z tego na co do tej pory mnie mechanicy naciągnęli to: czujnik wału, egr, pompa paliwowa (aczkolwiek chcą jeszcze drugą teraz sprawdzić bo podejrzewają, że z tą może być coś nie tak). Ma ktoś jakiś pomysł czym to może być spowodowane ??



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8993
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Golf gaśnie podczas zwalniania

Post autor: marcin7x5 » pt mar 10, 2017 22:05

Sprawdź klapę gaszącą czy jest tam wszystko w porządku.



szymin89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: sob cze 12, 2010 08:21
Lokalizacja: Augustów/Berlin

Golf gaśnie podczas zwalniania

Post autor: szymin89 » ndz mar 12, 2017 21:53

Jak wyglada filtr paliwa? Jesli jest zapchany to moze silnik gasnac, nie miec mocy i trudno odpalac. Moze mechanicy mieli dobry trop z tym paliwem ale zla diagnoze...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości