Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
szakulvip
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:09
Lokalizacja: WP
Auto: Audi a4 b8
Kontakt:

Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Post autor: szakulvip » ndz sty 06, 2013 14:45

założyc serie sprężyny ale od top sporta, amorki same nie obniżają za to odpowiada sprężyna.


Obrazek

michi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob sie 06, 2005 14:34
Lokalizacja: wild
Kontakt:

Re: Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Post autor: michi » śr paź 12, 2016 21:10

wiem ze to juz dosc dobry kotlet ale...

Czemu u naszych sasiadow (DE). Ludzie sa zadowoleni z Bilstein B4 + Eibach 30/30 ?? a Wy mowicie ze jezdzic sie nie da. Musze zawias zmienic a nie wiem na jaki pierwsze to mi do glowy wpadlo.



Awatar użytkownika
szakulvip
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:09
Lokalizacja: WP
Auto: Audi a4 b8
Kontakt:

Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Post autor: szakulvip » czw paź 13, 2016 17:42

czemu nie narzekają? bo może mają wszędzie równiutkie drogi? to i wtedy nie ma efektu ping ponga. ja założysz nówki b4 to przez jakies 10-15tys km nie bedziesz narzekał bo będą jeszcze dawać radę ale później...


Obrazek

michi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob sie 06, 2005 14:34
Lokalizacja: wild
Kontakt:

Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Post autor: michi » czw paź 13, 2016 20:56

to co zrobic?? jakie amorki do tego. Teraz mam TA technix 80/80 i troche beton gleba fajna "ale beton". Szukam alternatywy lekka gleba ale i troszke wygody. To jaki Set polecacie?? Nigdzie nie jest napisane ze uparlem sie na Bilstein Eibach.
Moze maja nie wiem, albo zle zrozumialem. Z ciekawosci luklem na ebay.de i fakt bardzo popularne zestawienie Bilstein b4 + Eibach

Pozdrawiam michi



solidmarian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 01, 2014 10:01

Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Post autor: solidmarian » pt paź 14, 2016 09:25

Ja polecam bilstein b12, bilstein b4 to zamiennik seryjnego amora ;)



Awatar użytkownika
szakulvip
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:09
Lokalizacja: WP
Auto: Audi a4 b8
Kontakt:

Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Post autor: szakulvip » pt paź 14, 2016 20:50

pisałem gdzies w jakims temacie nawet chyba tutaj na pierwszej stronie tylko trzeba potrudzić sie i poszukac, fajny wmiare komfort i lekka gleba to prokity + amorki sportowe MTSa. amorki taniej wychodzą niż b4 a mają skrócony skok i fajnie sie na takim setup[ie jezdzi, polecam szczerze


Obrazek

michi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob sie 06, 2005 14:34
Lokalizacja: wild
Kontakt:

Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Post autor: michi » ndz paź 16, 2016 18:20

witam

Czytalem to i nie mowie ze tak nie jest ale amorki firmy 'china' po 30k km sa do wymiany. Wole wydac troche kasy i miec spokoj. Pytanie do solidmarian ile dales za taki zawias B12 ja go znalazlem tylko na ebay de za 500 €. Jak sie jezdzi plecy nie bola



solidmarian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 01, 2014 10:01

Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Post autor: solidmarian » pn paź 17, 2016 09:02

Auto lepiej wybiera nierówności niż gwint ta-technixa (beton) ale nie płynie już tak seria. Ja tym autem nie jeżdżę na co dzień, bardziej weekendowo i na trasy ze względu na moc i nie narzekam, chociaż na mazurskich drogach trochę dyskomfortu było. Po przesiadce z dupowozu czuć, że auto jest sztywniejsze i mniej się przechyla w zakręcie. Co do jazdy po zakrętach duża zmiana na plus, w zakręcie odnoszę wrażenie, że auto chce jechać jeszcze szybciej ;)
Ja kupiłem używkę na ebay.de z R32 i przód zregenerowałem w zerkopolu, łącznie mnie to kosztowało jak pamiętam coś koło 1300pln, teraz idą do mnie od Niemców jeszcze stabilizatory z r32 więc czekam na kolejną poprawę prowadzenia :)



Awatar użytkownika
szakulvip
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:09
Lokalizacja: WP
Auto: Audi a4 b8
Kontakt:

Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Post autor: szakulvip » czw paź 20, 2016 09:20

nie wiem co Ty czytałes jak Ty jedną strone w termacie nie mogłeś się cofnąć :/ także powodzenia w "kombinowaniu" zestawu.


Obrazek

michi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob sie 06, 2005 14:34
Lokalizacja: wild
Kontakt:

Re: Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Post autor: michi » sob paź 22, 2016 17:44

szakulvip pisze:nie wiem co Ty czytałes jak Ty jedną strone w termacie nie mogłeś się cofnąć :/ także powodzenia w "kombinowaniu" zestawu.
Witam szanownego Panna. Przepraszam jesli urazilem pytajac na ''forum''. Przeczytanie poprzedniej strony nie stanowi dla mnie problemu (ta ''poprzednia strona'' nie mowi nic o b12). Chcialem tylko zaznaczyc ze jezdzilem na takich wynalazkach, moze i cena dobra ale no wlasnie jest ''ale'' czy to zle ze chce wydac troszke na zawieszenie jak by nie bylo to jest bezpieczenstwo. Pozdrawiam i zycze milego nabijania postow.
PS. nie wiem jakim cudem masz tyle 'Pomogl'

solidmarian daj fotke jak Ci to siedzi

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
szakulvip
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:09
Lokalizacja: WP
Auto: Audi a4 b8
Kontakt:

Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Post autor: szakulvip » sob paź 22, 2016 17:56

przeciez nie pytałes sie o b12 cytuje Cię:
michi pisze:to co zrobic?? jakie amorki do tego. Teraz mam TA technix 80/80 i troche beton gleba fajna "ale beton". Szukam alternatywy lekka gleba ale i troszke wygody. To jaki Set polecacie??
wnioskuje po Twoich wpisach, że jesteś przekonany że jak coś jest taniego to chinszczyzna i niebezpieczne a masa ludzi jezdzi na setupie prokit+mts amor i sobie chwalą wygląd i komfort.
ps. co zazdrość zżera, że masz 3 razy mniej hehehe


Obrazek

michi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob sie 06, 2005 14:34
Lokalizacja: wild
Kontakt:

Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Post autor: michi » sob paź 22, 2016 18:17

hmmm

Ja nie jestem masa. Wdalem sie w rozmowe z ''solidmarian'' dlatego ciagne temat b12. Nie twierdze ze tak nie jest, ja mialem i padlo po 30k km, wiec postanowilem wydac troche wiecej. ''Pomogl'' nie jest wyznacznikiem wiedzy. Jesli ja masz chyle czola ale zachowanie troszke bys mogl zmienic. Ja nikogo nie obrazilem.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
szakulvip
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:09
Lokalizacja: WP
Auto: Audi a4 b8
Kontakt:

Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Post autor: szakulvip » sob paź 22, 2016 18:42

ok, niech dalsze wpisy trzymają się tematu.


Obrazek

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Eibach Pro-Kit + bilstein b4

Post autor: MAPET » czw lis 03, 2016 11:00

po 1 - B12 to nie jest model amorka bilsteina a nazwa calego kitu ze sprezynami eibacha - wiec prosze nie prowadzac kolegów w blad ;)


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości