światła dzienne zamiast długich - regulator

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kasztanek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt lis 09, 2012 02:00

światła dzienne zamiast długich - regulator

Post autor: kasztanek » pn sty 06, 2014 15:52

wesol, akurat nie zrozumiałeś - twoje rozumowanie indukcyjne zawiodło. Tak się składa, że jestem pełny empatii dla ludzi i innych stworzonek i gdy mam możliwość to zawsze pomogę. Nie ma to kompletnie związku z moją narodowością, wyznaniem czy czymkolwiek innym. Super gdybyś nie robił wycieczek osobistych .
Jestem świadomy że to rozwiązanie nagina prawo - jak chyba każdy kto się udziela w tym temacie. To co piszesz o jakichś świeczkach i płakaniu jest kompletnie oderwane od rzeczywistości - tak jakbym obciążał Cię śmiercią p. Jana Kowalskiego na raka płuc przez to, że masz niesprawny lub usunięty katalizator. O czym piszesz? Idąc tym tokiem rozumowania to Ci, którzy jadą bez świateł w dzień, lub przypadkowo na drogowych są winni śmierci dziesiątek osób na drogach, a byłeś np w Niemczech, widziełeś ile tam osób bryka bez świateł? Tam powinien być armagedon :)



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

światła dzienne zamiast długich - regulator

Post autor: wesol » pn sty 06, 2014 22:18

ale w niemcowni o ile wiem to nie ma obowiazku jazdy na swiatlach dziennych czy na mijania za dnia. Chyba ze sie zmienilo bo dawno nie bylem w DE.
Czy to taki male nagiecie to ja nie wiem ale ja kogos potracisz na drodze i sie dopatrza i jak dstaniesz do placenia za czyjes kalectwo np rete do konca żywota to inaczej bedziesz gadał.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

światła dzienne zamiast długich - regulator

Post autor: matisim » ndz mar 09, 2014 22:55

kasztanek,

możesz dać jakiś kontakt do tego gościa? na allegro on robi czy tu na forum?Bo chciałbym żeby zrobił mi takie coś jak ja chce :)



kasztanek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt lis 09, 2012 02:00

światła dzienne zamiast długich - regulator

Post autor: kasztanek » pn mar 10, 2014 00:51

http://kogiel.za.pl/contact.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Proszę bardzo - tu są do niego namiary.
Podziel się pomysłem czego oczekujesz. :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości