VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: noname_conek » pn lip 30, 2012 23:18

VIN, ja robiłem ten plakat i jest on nieoficjalny i nie używam fotoszopa! powiedz mi czym mam się zająć może, siedzieć na forum i pisać bez celu posty? człowiek robi coś źle, nie robi nic źle, najlepiej to *#cenzura#* kocopoły na forum jak to jest źle a nic w tym kierunku nie robić, jak jesteś mistrzem Photoshopa to czemu sam nie zrobiłeś plakatu nawet nieoficjalnego?! Czy ktoś Ci go kazał powiesić nad łóżkiem czy co?! porostu nie mogłem patrzeć na oficjalny opaliłem Painta robiłem plakat w 15min i wstawiłem na FB a że się rozszedł po forach to widopcznie ludzie nie patrzeli na super techniczne przygotowanie tylko na to że jest w innym "lepszym" klimacie...


MÓJ GOLF:
Obrazek

Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: Trewor87 » pn lip 30, 2012 23:31

Ok, przyznaję, mój błąd co do plakatu. Ja uznałem ten drugi za oficjalny i nim się posługiwałem :bajer:
Panowie, uwierzcie, że organizacja zlotu to nie tylko stworzenie plakatu - są ważniejsze rzeczy. Wiem, ile Conek musiał się nachodzić, żeby chociażby załatwić faktorię...
Nie mam nic przeciwko krytyce, bo mobilizuje do działania za rok, ale tylko pod warunkiem że jest podparta argumentami. Hejtowanie zza klawiatury w niczym nam nie pomoże

Jeszcze raz dzięki dla tych którzy zauważyli różnice na + :pub:



VIN
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 429
Rejestracja: pn gru 27, 2010 16:07
Lokalizacja: Poleskie

Re: VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: VIN » pn lip 30, 2012 23:40

noname_conek pisze:VIN, ja robiłem ten plakat i jest on nieoficjalny i nie używam fotoszopa! powiedz mi czym mam się zająć może, siedzieć na forum i pisać bez celu posty? człowiek robi coś źle, nie robi nic źle, najlepiej to ************ kocopoły na forum jak to jest źle a nic w tym kierunku nie robić, jak jesteś mistrzem Photoshopa to czemu sam nie zrobiłeś plakatu nawet nieoficjalnego?! Czy ktoś Ci go kazał powiesić nad łóżkiem czy co?! porostu nie mogłem patrzeć na oficjalny opaliłem Painta robiłem plakat w 15min i wstawiłem na FB a że się rozszedł po forach to widopcznie ludzie nie patrzeli na super techniczne przygotowanie tylko na to że jest w innym "lepszym" klimacie...
Nie rób zatem plakatów, rób zdjęcia, bo to ci o wiele lepiej wychodzi :pub: No i nie obrażaj się, bo rozumiem, ze chciałeś dobrze ;) Zlot taki jak vwmania po prostu zasługuje na provi grafiki, niestety tutaj ktoś oszczędził na temacie :) Chcesz zobaczyć jakie były lepsze, spójrz chociażby na ten z Nysy. A to, że jest w "lepszym" klimacie, to się oczywiście zgadzam :kufel:


Nie mam dostępu do historii serwisowej, nie sprawdzam numerów na PW, nie pisać.

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: noname_conek » pn lip 30, 2012 23:48

ja sie nie obrażam tylko, nie z tych, po prostu pisze to co myśle. uwierz że organizatorzy nie oszczędzili na plakacie :kac: a wyszło to co wyszło, po prostu robiła to osoba nie w temacie vw. Za rok zrobimy konkurs na kalendarz i każdy będzie mógł sie wykazać zdolnościami lub ich brakiem :pub:

ps. dla mnie ten z nysy tez nie urywa :chytry: ale to nie o tym temat


MÓJ GOLF:
Obrazek

Awatar użytkownika
TDIfan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 903
Rejestracja: pn cze 16, 2008 09:38
Lokalizacja: Kościerzyna / pomorskie
Kontakt:

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: TDIfan » wt lip 31, 2012 00:40

Trewor87 pisze:Phaetona nie uważam za perełkę... owszem, dobre auto, ale na zlotach aż tak by nie błyszczało. A R32 było mniej bo Rafit zdążył sprzedaż swoją :jezor:
spoko dalem tylko tak dla przykładu, poprostu pomimo ze doceniam wkład właścicieli starszych modeli pokroju mk1/mk2 to bardziej miałem nadzieje zobaczyć ładne i ciekawe mk4, mk5 (takie moje ciche marzenie które nie daje mi spokoju) i mk6 oraz inne modele z tych roczników(np Audi) a tych niestety nie było zbyt dużo. Myślałem że wkońcu zobaczę na żywo dużą część z zacnych projektow jakie podziwiam na tym forum i konkurencyjnym, stąd też może trochę sie zawiodłem bo większośc stanowiły jednak pojazdy z naszego rejonu kraju. R32 Rafita też mialem nadzieje że w końcu zobacze z bliska :grrr:
Jeśli chodzi o mk4 było kilka ciekawych samochodów ktore znałem z forum, m.in.w szczególności bora Twoja i Vwbartusa, kilka mk4 z forum ktorych włascicieli juz nie bede wymieniał po nick'ach. Mk5 ani mk6 nie znalazlem zadnego które zrobiłoby na mnie większe wrazenie, za to bardzo spodobało mi się czerwone polo z GTC no i audi RS3/RS4.
I oczywiście nie pisze tego w złych zamiarach bo jak już pisalem jest krok ku lepszemu co zauważyli chyba wszyscy i mysle ze to dzieki waszej pracy i staraniom (a gdyby nie wy to pewnie byłoby jeszcze gorzej niż rok temu). Takżę z mojej strony szacun bo na frekwencję to juz wpływu nie mieliście, a zepsuł ją jedynie zszargany wizerunek imprezy z roku ubiegłego. :pub: :pub:
PS. plakat z mk1 fajny (nie wnikam w kwestie "montażu" bo na tym się nie znam), za to ten oficjalny wskazywałby na jakiś rosyjski wieś festyn (Scirocco z plakatu "stuningowane" w typowo rosyjskim stylu :/)
Ostatnio zmieniony wt lip 31, 2012 01:01 przez TDIfan, łącznie zmieniany 2 razy.


.: GOLF MK4 TDI GTI EXCLUSIVE :.

"Podczas deszczu, gdy wiatr wieje słychać Opla, jak rdzewieje" ;)

Awatar użytkownika
Gruby_malbork
Forum Master
Forum Master
Posty: 1156
Rejestracja: śr lut 14, 2007 23:23
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: Gruby_malbork » wt lip 31, 2012 00:43

Sorry że wcinam się w waszą dyskusję ale co do plakatu wg mnie ten Conk'a jest... idealny.
Przejrzysty, czytelny, szkic tego co tam jest na zdjęciach i treści, krótko i na temat.
Za plakat noname_conek wielkie propsy! :pub:

Co do organizacji... widać że w tym roku mimo tego że nie udało się wyeliminować pijanej patologi etc jest wielki postęp w organizacji..
Ochrona na quadach ciągle krążąca, sektory (mimo niewygodnego zwiedzania) zagrane logistycznie żeby nie lawirować autami, pomysł z faktoria też na ogromny plus.
Mimo tego że impreza nie była idealna - jak wszystkie vwmanie jakie pamiętam to w tej widać największy wkład organizacyjny.


Obrazek
VAG Nowy Staw '10, '11, '12, Vw Mania '07,'08,'09,'10,'11,'12

Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: ygd » wt lip 31, 2012 10:28

Również uważam, że sporo się poprawiło w porównaniu z zeszłymi edycjami, świeża krew w ekipie wniosła sporo dobrego, oby tak dalej :)

Sztuczne dzielenie ludzi czy aut nie wchodzi w grę, przecież zloty są robione dla wszystkich posiadaczy aut grupy VAG, zawsze się trafią ludzie mniej, lub bardziej ogarnięci i zawsze ktoś narobi dymu. Takie to uroki dużych imprez.


VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

Awatar użytkownika
ector
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 02:30
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: ector » wt lip 31, 2012 11:36

Nie rozumiem, co się tak czepiacie tych plakatów? Tak jak noname_conek mówi, na następny rok zrobić konkurs na plakat i po sprawie. Co do samej vwmanii, to jest to impreza masowa, może wjechać każdy fan marki grupy VAG. Ten bardziej i mniej ogarnięty w temacie. Niestety znam nawet ludzi, którzy jeżdżą na takie zloty tylko po to, aby się napić, bo to dobra okazja. Wchodząc/wjeżdżając przez bramę nikt na czole nie ma wypisane - po piwie nie wiem co robię.
Mam tylko nadzieję, że kolejne edycje pójdą ku lepszemu :-)
Pozdro!



Kaziu_HB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:34
Lokalizacja: słupsk

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: Kaziu_HB » wt lip 31, 2012 18:49

czytając komentarze widze w nich duzo racji ! faktoria na mega plus, ochrona itp takze... jednak moze warto tez ogarnąc jakies nowe pomysły, jak np. cos dla ekip, ludzi itp. jakies konkurencje nie związane z autami.. cos zeby zająć ludzi, bo sam bylem przykładem ze mimo oglądania wyscigów, słuchania bitwy car audio itp. spedziłem bardzo duzo czasu na krzesełku..


zapraszam do odwiedzin : http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=76640

Awatar użytkownika
silent_runner
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 527
Rejestracja: pt lut 03, 2006 17:46
Lokalizacja: WZ (west side warsaw)
Kontakt:

Re: VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: silent_runner » wt lip 31, 2012 20:35

Kaziu_HB pisze:czytając komentarze widze w nich duzo racji ! faktoria na mega plus, ochrona itp takze... jednak moze warto tez ogarnąc jakies nowe pomysły, jak np. cos dla ekip, ludzi itp. jakies konkurencje nie związane z autami.. cos zeby zająć ludzi, bo sam bylem przykładem ze mimo oglądania wyscigów, słuchania bitwy car audio itp. spedziłem bardzo duzo czasu na krzesełku..
dobrze gada, polać mu :grin:


VW MANIA 2008 (nr.0038)
VW MANIA 2009 (nr.0390)

Obrazek
1984 MK2 GTI http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=526473" onclick="window.open(this.href);return false; almost complet :]

Awatar użytkownika
macabra_
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2126
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 22:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: macabra_ » wt lip 31, 2012 21:34

W porównaniu z zeszłym rokiem było bardzo dobrze :) Ochrona dawała radę ale niestety wszystkich na imprezie masowej nigdy się nie upilnuje... Samochodów mniej no ale po zeszłorocznej edycji zupełnie mnie to nie dziwi... pozostaje liczyć na to, że tegoroczny wzrost poziomu podniesie frekwencję na przyszłorocznej manii :) Ja z całą tegoroczną ekipą zawitamy na pewno :)



Awatar użytkownika
hilon
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: pn sty 09, 2006 16:18
Lokalizacja: Ustka

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: hilon » wt lip 31, 2012 21:40

Też byłbym za tym aby zrobić jakieś konkursy dla ekip



Awatar użytkownika
sebas1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 12:58
Lokalizacja: Vag Formacja

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: sebas1 » wt lip 31, 2012 22:28

A ktoś powie ile w tym roku było autek...? coś koło 1500 widziałem po wlepach?


ex: MK2 GTI 16v BBS RM

obecne: MK1 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=460183

Awatar użytkownika
Bodzio22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: czw mar 17, 2011 18:03
Lokalizacja: Chociwel
Kontakt:

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: Bodzio22 » śr sie 01, 2012 09:16

ja największą wlepe widziałem 1420 ale na pewno było więcej a co do imprezy hym.. było fajnie ale w tamtym roku było lepiej :bajer:


Mój MK IV
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości