[MK3 MATCH II]LEKKO POMODZONY AFN - prawie jak 20 Jahre :)

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

[MK3 MATCH II]LEKKO POMODZONY AFN - prawie jak 20 Jahre :)

Post autor: cowboy » czw maja 04, 2006 13:53

krótka historia mojego golfa...

autko miało być kupione na chwile w połowie wrzesnie 2005 roku - do czasu otrzymania nowego słuzbowego ale sie w nim zakochałem :)
miało być nieduże, oszczedne i fajne - wybór padł oczywiście na VW Golfa z silnikiem TDI
zacząłem szukać, na mk4 nie miałem kasy więc szukałem w ostatnich rocznikach mk3, koniecznie chciałem mieć silnik AFN 110 KM...


no i nie namyslając sie długo kupiłem pod koniec wrzesnia 2005 :) tak jak chciałem z silnikiem 110 KM.. przywieziony z Francji..
autko 09/97 wg VIN rocznik 98 w kolorze czarna perła :)

limitowana wersja MATCH II na rynek francuski i belgijski :)

Wyposażenie z jakim kupiłem:- silnik AFN,
- klima,
- skórzana kierownica, mieszek, lewarek obszywana czerwoną nitką,
- hamulce tarczowe przód/tył
- alufelgi MOMO 7Jx15 ET25,
- półkubełkowe fotele,
- elektryczne szyby,
- 2xairbag,
- dymione lampy tylne,

po zakupie auto do znajomego mechanika i full wydatków...

- zabezpieczenie na skrzynie biegów,
- kompletny rozrząd
- wymiana wszystkich płynów,
- termostat (w ogóle go nie było),
- przekaźnik wycieraczek (też wymontowany),
- amory SACHS olejowe na tył,
- radio CLARION z MP3 + głośniki do drzwi
- filtry (wszystkie),
- wycieraczki przód/tył BOSCH
- dodatkowy kluczyk z zaprogramowaniem IMMO
- akumulator BOSCH silver (świetnie się sprawdził w tegoroczne mrozy)

tak wyglądał po zakupie:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

tak wygląda wklejka w bagazniku:

Obrazek

no i tłumaczenie oczywiście z pomocą stronki:

http://volkswagen.msk.ru/index.php?p=complect

Kod Opis
X3A national sales program France
B0K component parts set, complying with vehicle type for France, various parts
C0L alloy wheels 6J x 14 "Orlando" offset 45
G0C 5-speed manual transmission
H0G tires 185/60 R 14 H
J0N battery 330 A (61 Ah)
M6N 4-cyl. turbo diesel eng. 1.9 L/81 kW TDIwith MVEG 2 base engine is T1R
Q1X sports front seats with integrated storage trays
1AG nine-inch power brake
1G6 space-saving spare wheel
2PZ leather steering wheel for airbag system(rest-of-the-world) (lightweight design)
1NL covers for alloy wheels
3AD outer right rear view mirror: convex, manually adjustable from inside
3BR left outside rear view mirror adjustable from inside, non-spheric
T1R components for base engine, unit 028.R
0BB rear stabilizer
3S0 without roof rails/roof load rack
3U1 foldable trunk cover
0G4 cable gearshift
8GL alternator 120A
8L3 roof antenna
1H1 load-sensitive proportioning valve
1KD disc brakes, rear
1LY disc brakes, front
3YH door pockets, front
1BA standard suspension/shock absorption


pierwszy zakup to fele 14 stalówki od Vento i 4 oponki zimowe
Dębica Frigio II 175/65/14..z uwagi zbliżającej sie zimy

potem doszły ramki na zegary i pokrętła (DIDO Tuning) oraz tarcze zegarów w stylu mk4 wersja sportline (od Momana)
z braku czasu - zainstalowałem to na wiosne :)

następny zakup to oponki 195/50/15
- 2 x Barum Bravurius na przód
- 2 x Goodyeary (roczne - 9mm bieznika) na tył

przy okazji wymiany kół w ekspresowym tempie pomalowałem zaciski na czerwono :P

*****************************************************************************************

tak to wyglądało po pierwszych modach w maju 2006:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

*****************************************************************************************
w czerwcu 2006 podjechałem do uysego - w serii autko miało 117/248 (bez NORMY DIN z normą 119KM !!)
został zapodany programik na szybko

poniżej wykresik:

Obrazek

po powrocie zainstalowałem wskaźnik autogauge boost indiglo

Obrazek

Odrapany znaczek VW pomalowałem na czerwono w ramach wieśniackiegio tunningu - została mi farba z zacisków oraz nowa złota nakleja forumowa)
czerwony znaczek działa pobudzająco na jadących przede mną - nawet nieźle działa :)
odnowiłem też wydech bo trzeba zostawic ładne wrażenie :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek
*****************************************************************************************



04/11/2006
kupiłem i przykleiłem lotkę.. w końcu kupiłem klej BOLL za 29 PLN w zestawie był siuwax którym posmarowałem wcześniej szybe i lotke..

Obrazek

Obrazek

zdjęcia kiepskiej jakości bo robione telefonem ...

w międzyczasie został zakupiony kolejny zegar

Obrazek

najpierw trzeba wykręcić zaślepkę w podstawie filtra oleju

http://img424.imageshack.us/img424/5661/czujnikgt0.jpg

potem poprowadzić kabelek do kabiny

http://img424.imageshack.us/img424/2936/kabeleksg3.jpg

zegar dodałem obok istniejącego wskaźnika boost :)

http://img424.imageshack.us/img424/296/zegary2xj1.jpg

tak to wygląda po włączeniu świateł

Obrazek

przy okazji zainstalowałem lampe stopu i założyłem zimowe koła...

Obrazek

Obrazek

na wiecej brakło czasu... zima się zaczęła więc intercooler poczeka z montażem do wiosny..

*****************************************************************************************

27/11/2006


wkleiłem znaczek TDI w przednie żeberka - bonus od impa :P
poniżej fota z komóry

Obrazek

*****************************************************************************************

na urodziny dostałem takie coś :)

Obrazek

i takie coś

Obrazek

*****************************************************************************************

04/03/2007
wczoraj zwazyłem Golfika


waży 1165 kg z 45 litrami w baku..

czyli 1120 kg, waży mk 3 TDI AFN w wersji 3D z klimą...czyli dokładnie tyle co podaje producent 1600 (masa dopuszczalna) - 480 (ładowność)

*****************************************************************************************

w dzień kobiet zakupiłem wymarzone BBS RS764

Obrazek

*****************************************************************************************

10/03/2007
ZEGARY z MK4
foto z wstępnej przymiarki

Obrazek

Obrazek

*****************************************************************************************

12/03/2007 - założone springi H&R i amory GT Cupline z Jabstonem :)

Obrazek

Tak było przed:

Obrazek

Tak jest po:

Obrazek

Powiem tylko jedno

ZAJEBIŚCIE SIE JEŹDZI NA TYCH SPRINGACH H&R !!!

*****************************************************************************************

18/03/2007 no i odebrałem oponki :)


kupione dzięki forumowiczwi z Łosic - SANTI - WIELKIE DZIEKI

Obrazek
Dunlop SP SPORT 900 195/45/16 - przód
Bridgestone Turanza 205/45/16 - tył

*****************************************************************************************

19/03/2007 - Katalizator wyprózniony i felgi załozone, przy asyscie DJTOMA

wygląda fajnie ale ręka drżała z podniecenia i zdjęcia rozmazane :( poza tym gofry brudne...

DJTOM dzięki za wyścig, mam nadzieje że doceniłes troche TDI POWER :P

Po wycięciu kata niezły batory sie za mną robił bo troszkę przedmuchałem resztki kata :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

*****************************************************************************************

23/03/2007

Zakupiony wczesniej FMIC z Sharana uzyskał nowe alu boczki:

Obrazek

no i zostało zamontowane orurowanie... ufff nigdy wiecej
mimo że już było duzo przygotowanie, cały dzień rzeźby, docinania, poprawek,
potem jazdy próbne i bum zwaliło węża... no to napawaliśmy zgrubienia na końcach rur i jazda próbna - OK, nagle psyyyt i znowu czarna chmura :(

no to jeszcze raz na kanał, wsztyskie kolanka dostały już zgrubienia, jeszcze raz poskręcałem jak nalezy i wreszcie działa :)

koledzy mieli rację - jak ostro się dowali to nie ma wuja zwali każdy wąż, jeśli rura nie będzie miała zgrubienia na końcu !

Obrazek

Obrazek

tak to wygląda po naciągnieciu zderzaka...

Obrazek

pare fotek z niedzielnego wyjazdu, wprawdzie autko niezbyt czyste ale...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

*****************************************************************************************

wyjazd na hamownie obciązeniową do Łodzi i korekte softu do uysego 26/03/2007

Obrazek

Obrazek

pomiar seryjnego programu z FMICem:

Obrazek

prawie 120 KM ;) czyli zdrowa seria, prawie po roku śmigania na wirusie auto dalej trzyma moc :)

Przed pierwszym hamowaniem zostało zdjęte w programie na dole do 2500 rpm prawie do serii:

Obrazek

po czym mała korekta momentu po której już nie chciał wkręcić się do 140KM :)

Obrazek

i tak juz zostanie
auto już nie ucieka tak gwałtownie spod dupy z niskich ale bardzo ładnie, płynnie przyspiesza i w efekcie jeździ duzo fajniej niż poprzednio..

przy normalnej delikatnej jeździe jest spokojnie i ekonomicznie od 2500 do 3000 jest FAJNIE, na górze miało być lepiej ale na tej turbince (200kkm) już jest to niemożliwe :P

ps. UYSY dzięki za miłą obsługę i fakt, że mogłem wtrącać sie w pisanie programu :)

*****************************************************************************************

plany są takie aby do czerwca osiągnąć zielone kreski które narysowałem na ostatnim wykresie - moje pobozne zyczenia i cel jaki chce osiągnąć :)

Obrazek

w tym celu zostało zakupiony kolektor ssący z AWX

wszystkie rurki EGR, bańka czyli cała recyrkulacja oczywiście idą OUT

Obrazek

i nowa turbina z silnika 130KM PD
Garret GT1749VA

Obrazek

Obrazek

Obrazek

*****************************************************************************************


29.04.2007

zakończyłem montaż turbinki i kolektora :P

porównanie turbinek

Obrazek

porównanie kolektorów - nie tyrzeba tłumaczyć co daje kolektor AWX :P

Obrazek

turbinka na swoim miejscu :)
Obrazek

poprawione orurowanie:

Obrazek

Obrazek

i 2 fotki z dzisiejszej trasy :P

Obrazek

Obrazek

*****************************************************************************************

01/05/2007

no to dołoże fotkę zegarów z mk4 bo przecież już dawno założone:

Obrazek

Obrazek

i mała ZAGADKA :P kto wie gdzie są robione te fotki ??

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


*****************************************************************************************

05/05/2007

wreszcie wymieniłem paski a'la 20 Jahre, które kupiłem od imp-a chyba jeszcze jesienią :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek


*****************************************************************************************

26/05/2007

troche modów elektronicznych

czyli zmontowane zegary INDIGLO, panel nawiewów oraz zakup CB UNIDEN 520 + antenka Willson Little Will - trasa Wawa-Wieluń skróciła się o 20 minut :) mobilki RULEZ !!

i pare fotek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

to podświetlenie juz bardzoej pasuje do wskaźników AutoGauge i radyjka :)

*****************************************************************************************

26/05/2007

dzieki sugestiom DJToma i Damcio151 - roboty całe 5 minut i mału upgrade panelu nawiewów., efekt... zresztą co ja bede pisał - zobaczcie sami:

Obrazek


Obrazek

*****************************************************************************************

29/06/2007

wróciłem właśnie od uysego

w 15 minut założyłem swoje wtryski hybrydowe 216

Obrazek

i ........... 24 KM przyrostu... :) rogal na buzi :P

lekka modyfikacja softu i wyszło 160 KM i 370 NM

Obrazek


auto teraz zapina jak wściekłe :bigok:


*****************************************************************************************

30/06/2007

a teraz coś dla oka ;)

trzeba było zakupiony grill GTI pomalowac:

Obrazek

i porównanie jak to wygląda

Obrazek

teraz już właściwy Grill na właściwym miejscu :P

Obrazek

ale Grill GTI nie byłby grillem GTI gdyby nie miał znaczka GTI :)

w tym celu btrzeba był znaczek pomalować na czarno i obkleic taśmą miejsca które mają zostać czarne

Obrazek

potem pomalowac na czerowno i wygląda to tak:

Obrazek

i całe utko - wprawdzie nieumyte ale jakiś tam pogląd jest jak wygląda z grillem GTI

Obrazek


*****************************************************************************************

07/07/2007

właśnie skończyliśmy z DjTomem robić smoked lights...

tak wyglądają lampki zrobione :)

Obrazek

montaż w aucie :)

Obrazek

3 golfiki, zielony Goofi, potem ja, a w tle męczy się DjTom :)

Obrazek

i tak to mniej wiecej wygląda

Obrazek

*****************************************************************************************

27/07/2007

PIORUN UDERZYŁ W GOLFA !!!!!!!!!!!!!!

jade dzisiaj gierkówką a tu burza ostra... jak zwykle w pechowym miejscu za Polichnem
w CB słysze że szumi jak walnie piorun, myslę sobie wyłącze CB radio i nagle BUUUM TRZASK Ogień i dym... huk... antena oc SC spadła - zatrzymuje sie na awaryjnych w deszczu i wkładam pęknietą antene do bagażnika...
Jade podświetlenie zegarów padło... zegary OFF - stanąłem patrze światła działają, kierunki działają, wycieraczki działają no to jade dalej...
Dojechałem do domu i robie test, zgasiłem silnik chce zapalić i nie świeci kontroloka świec, oleju i wody kręce.. auto zagaduje i gaśnie 0 IMMO poszło :(

oto fotki ze zniszczeń

Obrazek

wywaliło mi dziure w dachu

Obrazek

antena pęknieta...

poniżej fotki płytki centralki IMMO oraz płyta licznika - widać zwęglone rezystorki :) po przepięciu burzowym

Obrazek

Obrazek

na dodatek stabilizator napięcia do inwertera tarcz INDIGLO - który sobie pekną :)

Obrazek

co ciekawe na płycie ECU nie widać zwęgleń.. ale tam pewnie poszedł mikroprocesor

jak tylko dostane odszkodowanie i wróce z wakacji to juz zaplanowane nowe mody :)


*****************************************************************************************

no i kółeczka zimowe czekają na snieg....

Obrazek

i zakupiłem komplecik hebelków 280/22

Obrazek

bedą sie powoli remontować, chyba do wiosny...

Obrazek

*****************************************************************************************

13/10/2007

zagościły u mnie springi H&R dedykowane do TDI, które zastąpiły springi H&R z benzyny

Obrazek

tak było przed:
Obrazek

Obrazek

a tak po :)

Obrazek

i kilka jesiennych fotek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

*****************************************************************************************

02/11/2007

dzisiaj nastąpiła wymiana oleju połaczona z płukanką silnika specyfikiem LIQUI MOLY

podobno płukanie ze szlamu, osadów i nagarów potrafi ozywić silniczek :)

Obrazek

dodaje się to do oleju, silnik pracuje 5-10 minut na wolnych obrotach i spuszcza się olej

dzisiaj tez podłączyłem tempomat
:bigok:

wtyczki do gniazda 4 pinowego użyłem 2 podwójne w jednej wycinając zatrzask

Obrazek

całość bardzo fajnie działa, dodawanie gazu przyciskiem działa całkiem sprawnie - można wyprzedzać :)

Obrazek

no ale najważniejsze że długie trasy staną się przyjemnością

w TDI wystarczy tylko podłaczyć manetkę, i aktywować VAG-iem funkcję tempomatu :)

*****************************************************************************************

20/12/2007

stara skrzynia zaczęła wyć powyżej 80 km/h wiec znalazłem od razu dłuższą skrzynkę z 1Z (przebieg 130 tys km) o oznaczeniu ASD

Obrazek

moją starą skrzynie zanabył Apsik i z tego co wiem po wymianie łozysk śmiga w jego TD :okej:


*****************************************************************************************


27/02/2008

nowy zakup

Obrazek

*****************************************************************************************

11/03/2008

oponki doszły - PIRELLI P ZERO NERO 195/45/16


Obrazek

Obrazek

*****************************************************************************************


20/03/2008

felunek odebrany z polerki :)

Obrazek

Obrazek

*****************************************************************************************


29/03/2008


pierwsze foty na nowym felunku

TYŁ

Obrazek

PRZÓD

Obrazek

CAŁOŚĆ

Obrazek

*****************************************************************************************

15/04/2008


MEGA KILL ... czyli kolejna przygoda :(

jechałem spokojnie jakies 90 km/h i pod Wieluniem wyskoczył mi niespodziewanie koziołek na maske.... nwet nie zdązyłem zahamować...bum srum trzask prask i po sprawie...

to efekt:

Obrazek

poszedł znaczek GTI, osłona rejestracji forumowa, zderzak, osłona lusterka, maska, grill GTI, lampa smoked, błotnik...

ale szybko poszła szpachlowka i młotek gunowy w ruch :P

Obrazek

oczywiście prowizorka, bo w sobote rano musiałem jechać do Wałbrzycha...

lakier w sprayu za 12 PLN :), lampa DEPO za 135 PLN

Obrazek

WIELKIE DZIEKI dla DjToma i Quatro za pomoc !!!

aaa i byłbym zapomniał, mój golfik KILLER zyskał takie oto trofeum :)

Obrazek

*****************************************************************************************

21/04/2008

zakupiłem fotele z 20 Jahre - tylna kanapa z zagłówkami, znaczy sie rarytas :)

Obrazek


WIELKIE UKŁONY DLA DJTOM-a za pomoc w znalzieniu

*****************************************************************************************


27/04/2008

juz w aucie :)


Obrazek

Obrazek

*****************************************************************************************


03/05/2008

wymiana wszystkich tarcz, z przodu poszły BREMBO 280/22, zaciski z GTI jednak założyłem (S2 poczekają na lepsze czasy), klocki ATE z tyłu klocki Ferodo + nowe łożyska na tył SKF ( z przodu wymieniałem 4 miesiące wczesniej)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

*****************************************************************************************


Plany się zmieniły i jednak nie sprzedaję golfika, wkrótce nowe mody :) :okej: :bigok:

WESELE 07.06.2008 !!!

Fotexy :)

Obrazek

Obrazek


*****************************************************************************************

10-24/08/2008

REMONT KAPITALNY SILNIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wymiana bloku, panewek głównych, korobowdowych, pierścieni, korbowodu, regeneracja głowicy, wymiana szklanek, dotarcie zaworów, uszczelniaczy, świec żarowych, rozrządu, wałka rozrządu itd...

razem koszt 2,8 kPLN

zaplanowałem tylko głowice i rozrząd - bo wyrzucał płyn chłodniczy przy butowaniu w coraz większych ilościach

ale okazało się że po wybuchu turbiny rok wczesniej lekko się poddał korbowód gdy olej dostał sią na tłok... co jednak nie było powodem utraty płynu

Obrazek

...co jednak nie było powodem utraty płynu.... tylko okazało się że jest peknieta tuleja

Obrazek

zanabyłem więc nowy blok z 1Z (przebieg 130 tys km)

Obrazek

auto dostało olej Motul 8100 i na razie się dociera :)

*****************************************************************************************


03/09/2008

Remoncik zawiechy juz zaplanowany :)

Poliuretany

Obrazek

Rozpórka

Obrazek

Komplet górnego mocowania amorów, talerzyki, łozyska, poduszki..

wkrótce montaz..


*****************************************************************************************


13/09/2008

no wiec dzis zajechałem do Adamma i wypakowałem zakupy z bagażnika :)

Obrazek

na początek wymiana talerzyków, łożysk i gumy w amorach ... ale adamm ma scigacze wiec poszło miodzio

Obrazek

dzieki prasce 10 ton udało sie szybko wprasowac polurietany w wahacz, posżły tez nowe sworznie

Obrazek

za to wbicie tego w auto juz troche nam zajeło czasu ale jakoś się udało :)

Obrazek

na koniec jeszcze poszła rozpórka i zeszło sie 8 godzin... a planowałem jakies 4 max :)

Obrazek

harówa była ale dużo zostało zrobione, teraz nic nie stuka, puka, autko wyraźnie sztywniejsze :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:

polecam ta modyfikację :grin: :grin: :grin: :grin:

i na koniec WIELKE DZIEKI DLA ADAMM-a !!

bez jego pomocy, narzędzi i wiedzy nie zwalczyłbym tematu ...


*****************************************************************************************

17.10.2008


Golfik otrzymał fotele RECARO z wersji GTI Edition

Obrazek

*****************************************************************************************


17.11.2008


przygotowania do nowego sezonu :)

Obrazek

będzie orurowanie z kwasiaka i łączniki silikonowe potrójnie zbrojone :)


*****************************************************************************************


24.02.2009


przygotowania do nowego sezonu cd. :)

Obrazek

Obrazek

*****************************************************************************************

16.03.2009

przygotowania do nowego sezonu cd. :)

Obrazek

Obrazek

*****************************************************************************************

01.04.2009

zakupiłem jeszcze takie coś i nie jest to prima aprilis :) :

Obrazek

Obrazek

i dokladniejsza fotka :)

Obrazek

*****************************************************************************************


10-11.04.2009

wymieniłem maske i błotnik - oczywiście maznałem to sprayem na razie bo nie wiem co dalej z tym autem - w okolicach Wielunia za 1500 PLN podobno lakierują całe auto :)

odświezyłem zaciski:

Obrazek

przymiarka FMICa nowego:

Obrazek

przy okazji troche rur z kwasiaka wrzuciłem i zderzak z VENTO... haratałem z pomoca żony 2 dni ... cholera wielka sobota, a ja na szybko składałem parcha ale jakoś to skleciłem... jeszcze na spokojnie musze zrobić poprawkę wlotu do FMIC i wzmocnić wzmocnienie (masło maślane) bo niewiele z niego zostało :)

tak więc pan Wiesiek spawacz jeszcze bedzie miał troche pracy :)

najwazniejsze że jeździ, nawet żaden wąż nie spadł, odnosze wrażenie że wczesniej czasem miał tendencje do overboostów a teraz jednak ponad 1,5 raza wiekszy FMIC :)

tak to tymczasowo wygląda:

Obrazek

Obrazek

podciałem w sumie w 2 miejscach moze po 2 cm tego zderzaka :)

*****************************************************************************************
Ostatnio zmieniony śr wrz 02, 2009 15:26 przez cowboy, łącznie zmieniany 96 razy.



Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3207
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » czw maja 04, 2006 14:00

Fajny ale te fele co na fotkach nijak mi do niego nie pasuja.. a i zmienilbym lampy i kierunki z reszta na clary..

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » czw maja 04, 2006 14:11

Gitner pisze:Fajny ale te fele co na fotkach nijak mi do niego nie pasuja.. a i zmienilbym lampy i kierunki z reszta na clary..

Pozdro
Gitner
no niestety nie udało mi sie na wisone niczego fajnego na allegro znaleźć więc sie bujam na tych .... mają ET 25 wiec fajnie szeroko siedzą :)

tak jak pisałem auto nie jest używane na codzień więc na tyle wystarczy :)

na razie pakuje kase w nieruchomość, wiec golfik czeka na swoją kolej :( - ale nowy felunek to raczej powinien być z zawiechą zrobiony... a to juz mnósto kasy...:(



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32746
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw maja 04, 2006 14:16

cowboy, super, zapraszam na majovwke mazowsze squad juz jutro!! info na www.vwgolf.waw.pl


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
wilk
wilk.vwgolf.pl
wilk.vwgolf.pl
Posty: 1451
Rejestracja: pt lip 29, 2005 13:13
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: wilk » czw maja 04, 2006 14:37

Fajne auto, super silnik :food:


[b][size=134][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21804&postdays=0&postorder=asc&start=0]MK II GTD Special by wilk - sprzedany[/url][/size][/b]

Awatar użytkownika
-oli-
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 596
Rejestracja: ndz lut 27, 2005 20:48
Lokalizacja: Kluczbork, Olesno woj.opolskie
Kontakt:

Post autor: -oli- » czw maja 04, 2006 14:49

cowboy pisze:zostały wstawione zwykłe zegary - zamiast oryginalnych białych...
u mnie tez tak było tylko ze na odwrót-> poprzedni właściciel wsadził do mojego orginalne białe zegary a w tej wersji golfa co ja mam były montowane zwykłe :( a pozatym to Golfer fajny a silniczek miodzio :bigok: Pozdro



Awatar użytkownika
Erni16
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 195
Rejestracja: czw gru 15, 2005 20:28
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Erni16 » czw maja 04, 2006 15:06

Ładny gofik fajne alumki :hmm:



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » czw maja 04, 2006 15:16

-oli- pisze:poprzedni właściciel wsadził do mojego orginalne białe zegary a w tej wersji golfa co ja mam były montowane zwykłe
to moze sie zamienimy :) ??
Erni16 pisze:Ładny gofik fajne alumki
a jednak komuś się podobają :) - nie są najgorsze tylko trzeba do nich 2 dekielki zdobyć i renowację małą zrobić...



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » czw maja 04, 2006 16:53

mi te fele też ni w zaba nie pasuja do cało kształtu ,a tak to spoko ;)



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » czw maja 04, 2006 16:55

no jakies małe sie wydaja - a przeciez to 15'' :P - bardziej do mk2 podchodzące...
Ostatnio zmieniony wt kwie 24, 2007 09:17 przez cowboy, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
!greq
Forum Master
Forum Master
Posty: 1282
Rejestracja: pn lut 14, 2005 17:03
Lokalizacja: vwśląsk.pl
Kontakt:

Post autor: !greq » czw maja 04, 2006 18:33

fajny wozik prezentuje sie dobrze :P
choc mi pare rzeczy nie pasuje ale to kwestia gustu..:P



Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » czw maja 04, 2006 18:46

ładny VWózek :bigok:



Poncek17
Forum Master
Forum Master
Posty: 1809
Rejestracja: pn sty 23, 2006 01:02
Lokalizacja: Dziwnów
Kontakt:

Post autor: Poncek17 » czw maja 04, 2006 20:38

taka fajna ta twoja furka :)


Nord-vag.pl

Awatar użytkownika
Rafaello155
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: pt lut 03, 2006 23:24
Lokalizacja: WLKP.

Post autor: Rafaello155 » czw maja 04, 2006 20:50

Przyjemny ten gofr twój :bigok: no i ten silniczek :bigok:

Mi by było szkoda sprzedać :-P a na to że limitowaba wresja to wątpie że ktoś przy kupnie bedzie paczał no chyba że ktoś trochę wgłębiony w temet :bajer:

Pozdro :bajer:


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images4.fotosik.pl/22/4v3os0ga8vecxnjz.jpg[/img][/url]
Zapraszam --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1930313&highlight=#1930313

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości