Gdzie w Polsce stoją takie okazje?:)

Zdjęcia związane z VW

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Kryza
Forum Master
Forum Master
Posty: 1102
Rejestracja: wt mar 08, 2011 21:53
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie w Polsce stoją takie okazje?:)

Post autor: Kryza » śr sty 25, 2012 23:07

przemko1995 pisze:niedaleko mnie gosc (chyba jakis niezrownowarzony) ma na podworku niezle rarytasy: 3 golfy mk2 GTI z zewnatrz igla a w srodku juz trawa rosnie i wiele innych jakis starych grotow :bajer: mysle za jakis czas sie tam wybrac
Kolego masz czas? zrób tam jakieś foty, jakiś namiar adres, pasuje tam podjechac, njlepiej z lawetką :pub:


KUPIĘ NIEBIESKIE WNĘTRZE WELUROWE DO GOLFA MK2 USA 3Drzwi.Jak ktoś coś ma to pisać na PW

Awatar użytkownika
przemko1995
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: sob cze 25, 2011 13:54
Lokalizacja: ok. Bochni

Gdzie w Polsce stoją takie okazje?:)

Post autor: przemko1995 » śr sty 25, 2012 23:54

czas mam ale z nim nie da sie pogadac, kiedys tam poszlem to pozniej gosc ze strzelba mnie gonil, moze na zly dzien trafilem, jak bede cos wiedzial to dam tu znac :bajer:



Awatar użytkownika
krzysztofpuzia
_
_
Posty: 258
Rejestracja: ndz cze 08, 2008 11:42
Lokalizacja: KBC
Auto: vw golf mk4 kombi
Silnik: axr

Re: Gdzie w Polsce stoją takie okazje?:)

Post autor: krzysztofpuzia » czw sty 26, 2012 18:40

przemko1995 pisze:czas mam ale z nim nie da sie pogadac, kiedys tam poszlem to pozniej gosc ze strzelba mnie gonil, moze na zly dzien trafilem, jak bede cos wiedzial to dam tu znac :bajer:
mowisz o tym mieszkancu pewnej wsi w drodze do Gdowa? gadalem kiedys z nim (jakies 2lata temu) i rzeczywiscie jest troche nie halo z nim,poza rzeczonymi golfami ma jeszcze po jakies 5 szt duzych fiatow,polonezow,maluchow i innych starych aut.kilka traktorow.wszystko stoi na podworku przed domem,normalnie masakra jak to widzialem ile aut sie marnuje


Obrazek

vw golf mk4 variant 1,9 tdi axr

Awatar użytkownika
przemko1995
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: sob cze 25, 2011 13:54
Lokalizacja: ok. Bochni

Gdzie w Polsce stoją takie okazje?:)

Post autor: przemko1995 » pt sty 27, 2012 12:42

dokladnie jego mam na mysli :D teraz mu aut chyba przybylo troche :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdjęcia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości