Golf II wymuszenie i ucieczka sprawcy.

Filmy związane z VW

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Yarobak
Montana Green forever
Montana Green forever
Posty: 114
Rejestracja: wt lis 06, 2007 21:55
Lokalizacja: FSL
Kontakt:

Golf II wymuszenie i ucieczka sprawcy.

Post autor: Yarobak » sob lut 18, 2017 15:37

Witam.
Pewnie niektórzy temat znają, inni pewnie nie. Takie oto zdarzenie przeżyłem w zeszłą środę w drodze do pracy.
https://youtu.be/wXjGUjlbNVo" onclick="window.open(this.href);return false;
NIedorozwój nawet nie zerknął w moją stronę, uciekł, został zatrzymany przez policję i nie przyjął mandatu :panna: :panna: :panna:
Długa przeprawa mnie czeka, ale się z nim zabawię. Jakieś rady, sugestie?
Temat nośny medialnie. Wczoraj filmik podpięty był pod materiał w głównym wydaniu faktów TVN.



hak64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 13:23

Golf II wymuszenie i ucieczka sprawcy.

Post autor: hak64 » sob lut 18, 2017 17:05

Jeśli zawodnik nie przyjął mandatu, to sprawa trafi do sądu. Do tego czasu można zgromadzić jeszcze dokumentację medyczną (po wpadnięciu do takiego rowu nietrudno o uraz kręgosłupa). Za uszcerbek na zdrowiu powinieneś dostać wielokrotnie więcej niż za samochód, tym bardziej, że to golf II. Jak facet uciekł z miejsca, to ubezpieczyciel wypłaci szkodę (zarówno w samochodzie, jak i za uszczerbek na zdrowiu), po czym wystąpią z roszczeniem regresowym bezpośrednio na sprawcę. Możesz go także ścigać z powództwa cywilnego, ale sprawy cywilne to czasem nawet 3 lata oczekiwania na rozprawę.


specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych

ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości