Projekt B3 dupowóz by Killah

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Sossar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 18:00

Projekt B3 dupowóz by Killah

Post autor: Sossar » pn paź 13, 2014 20:31

Alu dywaniki są spoko, ja propsuje :pub:
Dorzuć do tego neony jeszcze pod auto :popcorn:

Jasne wnętrze nijak ma się do tego koloru - ale to moje zdanie. To że co drugi ma czarne wnętrze w jasnym aucie i generalnie w większości B3, to nie znaczy że nie można się niczym wyróżnić. Trzeba mieć po prostu łeb i czasem nim ruszyć :bajer:



Awatar użytkownika
czarekcw
kierownik kibla
kierownik kibla
Posty: 2111
Rejestracja: ndz lip 17, 2011 21:28
Lokalizacja: Mrągowo / Emsburen DE

Projekt B3 dupowóz by Killah

Post autor: czarekcw » pn paź 13, 2014 21:10

Do autora tematu- a Ty masz jakiś porządny samochód czy same rdzewiejące strucle? Bo jeżeli to drugie to nie wiem, nie rozumiem, nie pojmuję jak tak można wywalać kasę na auta, które pochłaniają masę kasy a ze współczesnością nie mają nic wspólnego.


Mój MK4 AKL "BASIS" http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=413429" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

killah
Forum Master
Forum Master
Posty: 1218
Rejestracja: sob wrz 19, 2009 21:41
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Projekt B3 dupowóz by Killah

Post autor: killah » pn paź 13, 2014 22:17

Sossar pisze:Alu dywaniki są spoko, ja propsuje :pub:
Dorzuć do tego neony jeszcze pod auto :popcorn:

Jasne wnętrze nijak ma się do tego koloru - ale to moje zdanie. To że co drugi ma czarne wnętrze w jasnym aucie i generalnie w większości B3, to nie znaczy że nie można się niczym wyróżnić. Trzeba mieć po prostu łeb i czasem nim ruszyć :bajer:
W sumie niezły pomysł. Z poprzedniego VR mam kilka listewek LED :)

Wnętrze będzie jasne. Czy się komuś to podoba czy nie. Mi tak.
czarekcw pisze:Do autora tematu- a Ty masz jakiś porządny samochód czy same rdzewiejące strucle? Bo jeżeli to drugie to nie wiem, nie rozumiem, nie pojmuję jak tak można wywalać kasę na auta, które pochłaniają masę kasy a ze współczesnością nie mają nic wspólnego.
Co robisz na forum fanatyków VW ?:)


Golf MK3 by killah : viewtopic.php?p=3276083#3276083 - RIP
Passat B3 Daily Car by killah : viewtopic.php?f=91&t=558831 - SOLD

Awatar użytkownika
czarekcw
kierownik kibla
kierownik kibla
Posty: 2111
Rejestracja: ndz lip 17, 2011 21:28
Lokalizacja: Mrągowo / Emsburen DE

Projekt B3 dupowóz by Killah

Post autor: czarekcw » pn paź 13, 2014 22:49

Aby się pośmiać czasem z takich projektów- ludzie kładą kasę na strucle nie auta i jeszcze mają czelność narzekać :rotfl: .


Mój MK4 AKL "BASIS" http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=413429" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

killah
Forum Master
Forum Master
Posty: 1218
Rejestracja: sob wrz 19, 2009 21:41
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Projekt B3 dupowóz by Killah

Post autor: killah » pn paź 13, 2014 22:50

czarekcw pisze:Aby się pośmiać czasem z takich projektów- ludzie kładą kasę na strucle nie auta i jeszcze mają czelność narzekać :rotfl: .
Ale to nie projekt a dupowóz :)


Golf MK3 by killah : viewtopic.php?p=3276083#3276083 - RIP
Passat B3 Daily Car by killah : viewtopic.php?f=91&t=558831 - SOLD

Awatar użytkownika
DriverFR
Forum Master
Forum Master
Posty: 1035
Rejestracja: ndz lut 03, 2013 21:37

Re: Projekt B3 dupowóz by Killah

Post autor: DriverFR » pn paź 13, 2014 23:05

killah pisze:Ale to nie projekt a dupowóz :)
Tytuł tematu mówi co innego :bajer:


Obrazek
4motion

Awatar użytkownika
luk93asz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: wt mar 05, 2013 21:17
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Projekt B3 dupowóz by Killah

Post autor: luk93asz » pn paź 13, 2014 23:09

DriverFR pisze:
killah pisze:Ale to nie projekt a dupowóz :)
Tytuł tematu mówi co innego :bajer:
:okej:



killah
Forum Master
Forum Master
Posty: 1218
Rejestracja: sob wrz 19, 2009 21:41
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Projekt B3 dupowóz by Killah

Post autor: killah » pn paź 13, 2014 23:20

luk93asz pisze:
DriverFR pisze:
killah pisze:Ale to nie projekt a dupowóz :)
Tytuł tematu mówi co innego :bajer:
:okej:
Busted !

Ale ziarnko prawdy w tym kłamstewku jest bo to był projekt :P

Żeby totalny OT nie był to dzisiaj udało się pociągnąć kable do głośników do wzmaka. Szał macicy. Te passaty są tak wkurzające że nawet zamki trzeba w nich regulować. W golfie po prostu go wkręcałem na swoje miejse a tutaj wkręcam a tu klamka ani rygiel ani nic nie działa. Jutro pewnei podłączę głośniki pod ten wzmak blaupunkta. Glośniki jakieś firmy krzak z 70 rms bodajżę. Wzmak ma 60. Powinno coś tam grać.


Golf MK3 by killah : viewtopic.php?p=3276083#3276083 - RIP
Passat B3 Daily Car by killah : viewtopic.php?f=91&t=558831 - SOLD

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Projekt B3 dupowóz by Killah

Post autor: Kamel » pn paź 13, 2014 23:40

killah pisze:Ale to nie projekt a dupowóz
Dupowóz nie dupowóz, ale jak coś robić to niech już to będzie zrobione porządnie.
Co do boczków drzwi to faktycznie na razie wygląda to średnio, żeby nie powiedzieć, że totalna lipa.
Czy przypadkiem pod boczkami drzwi nie powinny być oklejone folią? Tak przynajmniej było w oryginale.. No chyba, że w planach masz wygłuszanie drzwi pod audio..
No i co z tymi dziurami na halogeny w zderzaku?
Średnio mi się też podobają te luźne przewody - widoczne na fotce z siatką wydechu. Przydałoby się je zaizolować albo wrzucić w peszel.
No i naciągnij węża lub kup nowe bolce drzwi - od razu zauważysz efekt ciszej zamykanych drzwi - o takie coś:
http://allegro.pl/kolek-rygiel-bolec-za ... 06357.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://allegro.pl/trzpien-zamka-golf-2- ... 33671.html" onclick="window.open(this.href);return false;


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

killah
Forum Master
Forum Master
Posty: 1218
Rejestracja: sob wrz 19, 2009 21:41
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Projekt B3 dupowóz by Killah

Post autor: killah » pn paź 13, 2014 23:53

Kamel pisze:
killah pisze:Ale to nie projekt a dupowóz
Dupowóz nie dupowóz, ale jak coś robić to niech już to będzie zrobione porządnie.
Co do boczków drzwi to faktycznie na razie wygląda to średnio, żeby nie powiedzieć, że totalna lipa.
Czy przypadkiem pod boczkami drzwi nie powinny być oklejone folią? Tak przynajmniej było w oryginale.. No chyba, że w planach masz wygłuszanie drzwi pod audio..
No i co z tymi dziurami na halogeny w zderzaku?
Średnio mi się też podobają te luźne przewody - widoczne na fotce z siatką wydechu. Przydałoby się je zaizolować albo wrzucić w peszel.
No i naciągnij węża lub kup nowe bolce drzwi - od razu zauważysz efekt ciszej zamykanych drzwi - o takie coś:
http://allegro.pl/kolek-rygiel-bolec-za ... 06357.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://allegro.pl/trzpien-zamka-golf-2- ... 33671.html" onclick="window.open(this.href);return false;
o i taki post lubię.

Boczki do czasu jak zdobędę doły jasne niestety będą tak wyglądać:/ Pocieszam się myślą że w VR kompletne wnętrze naprawdę ładnie wyglądało i kiedyś to będzie i w tym autku:) Folia oczywiście jest - trochę w strzępach ale jest. Audio w passacie - nie studiowałem tego tematu jeszcze. Nie patrzyłem nawet czy są dystanse do tego modelu. Tutaj truckman wygłuszył komory w boczkach matami co wydało m się w miarę sensowne + wygłuszenie wewnętrznej części drzwi bo by blacha nie drżała. W golfie oczywiśćie mam zrobione obydwie ścianki ale tutaj najpierw muszę się dowiedzieć jak by to zrobić by głośnik siedział na dystansie a nie na boczku. Nawet w poprzednim dupowozie zainstalowałem dystanse z cabrio. Mod za 10 zł a poprawa znaczna. Na pewno na seryjnych głośnikach pod radiem nie ma efektu drgającej tapicerki który mnie dobija. Ale zobaczymy jutro jak głośniki zaczną grać pod wzmakiem. Nie mam tutaj ambicji kładzenia tony hajsu w sprzęt grający. Głośniki firmy krzak mogłby zostać zastąpione potem jakimiś niskopółkowcami rozdzielonymi zwrotnicą ale to nie teraz czas na taki rzeczy.

halogeny - mam kontakt do pana który kupił halogeny + kratki z tego passata. Może uda się odkupić i będzie od razu oryginał :) W razie czego mam halogeny z tamtego ale coś zwierają i muszę je rozebrać ale czasu brak :-(

Co do luźnych przewodów to słuszna uwaga. Gdybym miał możliwość zrobienia wszystkiego od razu to bym to zrobił. Tym sie pewnie zajmę jak będzie przekładka climatronica. Dużo jest tam takich odsłoniętych kabli. Pewnie coś kiedyś padło w elektryce i szukano przyczyny.

Dzięki za cynk co do bolców. Faktycznie *#cenzura#* jest jak ktoś zamyka drzwi i się w środku siedzi. Tak jakby ktoś z kopa zamykał - huk straszny. Ni pomyślałbym że takie rzeczy mają zamienniki.


Golf MK3 by killah : viewtopic.php?p=3276083#3276083 - RIP
Passat B3 Daily Car by killah : viewtopic.php?f=91&t=558831 - SOLD

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Projekt B3 dupowóz by Killah

Post autor: jhosef » wt paź 14, 2014 08:20

Ludzie!!!!!!
Litości, cały czas podjazdy osobiste. Przedszkola nie opuściliście?



Sossar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 18:00

Projekt B3 dupowóz by Killah

Post autor: Sossar » wt paź 14, 2014 18:01

killah jakieś projektory masz w planach? Czy raczej niskobudżetowo lecisz?

jhosef cóż za ton PANIE MODERATORZE! :jaja:



killah
Forum Master
Forum Master
Posty: 1218
Rejestracja: sob wrz 19, 2009 21:41
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Projekt B3 dupowóz by Killah

Post autor: killah » wt paź 14, 2014 22:39

Sossar pisze:killah jakieś projektory masz w planach? Czy raczej niskobudżetowo lecisz?

jhosef cóż za ton PANIE MODERATORZE! :jaja:
Only low budget modyfikacje ;) Chociaż jak się trafią skórzane fotele w dobrych pieniądzach to też kupię. Po prostu dobra seria :)

Dzisiaj już wzmak podłączony. Tył gra pod radiem, przód pod wzmakiem. Jest przyjemnie. Bez szału. Tapicerka nie drży i to najważniejsze.


Golf MK3 by killah : viewtopic.php?p=3276083#3276083 - RIP
Passat B3 Daily Car by killah : viewtopic.php?f=91&t=558831 - SOLD

killah
Forum Master
Forum Master
Posty: 1218
Rejestracja: sob wrz 19, 2009 21:41
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Projekt B3 dupowóz by Killah

Post autor: killah » pt paź 17, 2014 00:22

Dywany wróciły z prania. Foty zrobię za dnia bo w garażu nie ma za bardzo dobrego światła by pokazać róznicę.

A dzisiaj zabrałem się za lampy. Do "regenerowanych przez profesjonalistę" lamp z VR6 przełożyłem odbłyśnik z nowo zakupionej lampy Jestem ... zły bo trochę popsułem dobrą lampę ale nie do końca. Po otworzeniu nowej pomyślałem że umyję odbłyśnik i się trochę starł. Jednak po zabiegu reszta odbłyśnika wygląda o niebo lepiej niż 2giej też oryginalnej lampie hella z dobrym odłyśnikiem tylko takim jakby za mgiełką (brud pewnie). I teraz nie wiem czy to że się starł to kwestia tego że już był zmęczony a może kwestia tego że za mocno wycierałem. Tak czy owak 2giej lampy nie czyściłem już. A co najlepsze to ta lampa której starłem odbłyśnik świeci mocniej :D Widać to na ostatnim foto. Do lamp trafiły klosze hella prawie nowe + żarówki osram 90% nightbreaker

Jak budżet się poprawi to kupię kolejną lampę a na tej poćwiczę mycie co by nie popsuć kolejny raz. Na razie świeci bardzo ok.

Obrazek

To się dopiero nazywa regeneracja odbłyśnika :D Poprzedni właściciel VR to był dopiero mózg :D

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Trochę niestety widać kuku jakie zrobiłem odłyśnikowi :/

Obrazek

Lampki wymagają jeszcze ustawienia ale i tak widać że lampa z odbłyśnikiem mytym lepiej "daje"

Obrazek

Uprzedzam że smoked nie zrobiłęm bo nie miałem czasu a nie że zapomniałem czy coś. Na takie rzeczy przyjdzie pora jak będę się zimą nudzić w domu :)


Golf MK3 by killah : viewtopic.php?p=3276083#3276083 - RIP
Passat B3 Daily Car by killah : viewtopic.php?f=91&t=558831 - SOLD

Zablokowany

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości