passat B4 sedan

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

wafel107
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr kwie 21, 2010 17:24
Lokalizacja: NDG

passat B4 sedan

Post autor: wafel107 » sob lis 19, 2011 17:47

jezdzi jezdzi za setupie zimowym :grin:


Nie ma dymu bez OGNIA !!!! TDi

Awatar użytkownika
specjal23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt kwie 14, 2009 20:10
Lokalizacja: Nowy Dwór Gdański

passat B4 sedan

Post autor: specjal23 » śr lut 08, 2012 22:33

Powiem szczerze że rzadko zaglądam tu na swój temat bo mam jeszcze założony na passatb4.pl i vwnowystaw.pl ;)
Gdzieś ktoś tam pytał czy zderzak oryginalny odpowiedź brzmi tak ;)
Samochód jeździ i nie zamierzam go sprzedać to takie auto do pracy i do mojego hobby ;)
Po wkrótce opisze co się teraz dzieje albo działo mam nadzieję że nic nie pomylę .
14 Mar 2011
więc tak wlepy przyklejone
Obrazek Obrazek
z małymi problemami ale w końcu zawitał nowy wzmacniacz MAC AUDiO MPX MONO
Obrazek Obrazek
16 Maj 2011
Dziś wymienione końcówka drążka, drążek kierownicy i ustawiona zbieżność.
Sesji nie chciało mi się robić więc wrzucam foty z Rozpoczęcia Sezonu w NS
Obrazek Obrazek Obrazek
i spotu w Gdyni
Obrazek Obrazek
11 Cze 2011
Dzisiaj zaliczony taki mini spot dla szkoły podstawowej w Świerkach ku radości dzieciom.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21b ... 547d3.html" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b5 ... 6a427.html" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 1533c.html" onclick="window.open(this.href);return false;
24 Lip 2011
Ostatnio za dużo się nie działo tylko wymieniłem jeden tłumik i zaliczyłem jeden zlot w Pasłęku. Znalazłem jedno zdjęcie w filmie z you tube " onclick="window.open(this.href);return false; 6:06
Obrazek
i przez sekundę tu " onclick="window.open(this.href);return false; 7:47 ;)
09 Gru 2011
Generalnie przy passku dużo się nie działo. Został tradycyjnie wymieniony olej i został zregenerowany rozrusznik.
Oprócz tego zawitał c box miał być na płyty ale osoba sprzedająca w ostatniej chwili zrezygnowała z transakcji. Przez zupełny przypadek trafił się c box na kasety . Kupiłem go od gościa z którym się zamieniłem na lampy dymnione ;). Było to tak , że idę na parking po robocie, a tu mój samochód na kapciu stoi ;(. Pytam wszystkich po kolei czy ma ktoś pompkę pożyczyć, a tu nikt nie ma. W końcu idzie Tomek i mówi że ma ale na zapalniczkę ;( (lipa bo ja nie mam zapaliczki ). Podjechałem 10 m do niego i pompujemy koło z jego zapalniczki ;) patrze do jego samochodu a on ma podłokietnik to mu mówię sprzedaj mi podłokietnik i dam ci jeszcze schowek na kasety (ten co mam pod ręcznym).
A on mówi , że miał taki schowek ale mocowany w tunel który teraz się wala u niego w piwnicy ;) to mu mówię sprzedaj mi go za 50 zł na co się zgodził. W czwartek dostałem c boxa (kaseta gratis ;) ) za 30 zł bo tyle chciał na flaszkę ;) więc się nie kłóciłem i tyle mu dałem ;).
Dziś zamontowałem Obrazek
Teraz będę próbował wyrwać od niego podłokietnik może za 100 zł ;)
Sorry , że tyle napisałem mam nadzieję że mniej więcej wiadomo o co chodzi w tej historii (nie ma zdolności literackich) ;)
10 Gru 2011
No i udało coś się w końcu kupić na lato ;). Nie chciałem RH ZW1 ale cena była atrakcyjna więc je kupiłem http://imageshack.us/photo/my-images/171/czci012.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false; 4 x100 na 17. Po dojechaniu na miejsce i po szybkiej rozmowie okazało się że sprzedającym jest MichalB3TD (jaki ten świat mały ;) ). Teraz przez zimę muszę je rozkręcić z polerować rant i może pomalować środki. Później wrzucę swoją fotkę całości ta jest zapożyczona od sprzedającego.
23 Gru 2011
Nasadka 12-kątna kupiona.
Wczoraj przyszły nowe paczki 2 kalendarze ;) (jeden Zyba) i uszczelki
Obrazek
Teraz je tylko wyczyścić i montować na wiosnę (teraz za zimno)
A tu jeszcze kilka zdjęć z sesji wrześniowej
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
29 Gru 2011
Dzisiaj kupiłem od Wafla 2 dystanse na przód 25 mm. Muszę je dać tylko znajomemu aby mi je z fazował tak jak w oryginalnych RH bo średnica dystansów jest większa jak średnica otworu na feldze i nie wchodzą do środka. Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
04 Sty 2012
Kolejne dystanse tym razem RH 25 mm , miały być 30 mm ale te 5 mm mam nadzieję , że mnie nie zbawi.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Oprócz tego czekam na paczkę z oponami na przód 195/40/17 jeszcze tylko opony na tył (205/40/17) i wszystko będzie z kompletowane.

Przy okazji że pogoda jesienna to założyłem uszczelki drzwiowe.
Niestety w tym roku już nic więcej nie będę modził tylko passacik w końcu musi zaliczyć lakiernika ;(
19 Sty 2012
Żeby nie było , że nic nie robię jedna felga już zrobiona
Obrazek
(rozkręcona, wypolerowana i skręcona) reszta czeka już tylko na skręcenie.
Dystans został z fazowany ale jest na styk i jeszcze musi iść do poprawki i jest już jedna para opon 195/40/17 teraz szukam drugiej ;)

I to chyba wszystko ;)


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=266037

de_never
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 21, 2009 15:52
Lokalizacja: Węgorzewo
Kontakt:

Re: passat B4 sedan

Post autor: de_never » śr cze 26, 2013 22:56

Wybaczcie ze odgrzwam, ale nie moge nigdzie znalezc informacji na temat gdzie z poczatku umiesciles kierunkowskazy zamiast oryginalnego miejsca ktore zostalo wygladzone w przednim zderzaku? Z poczatku nie miales blend US wiec gdzie sa kierunkowskazy? sa one w kratkach? te tak jakby halogeny? Bardzo mnie to ciekawi. Jezeli auto nie odpowie bo widze ze dawno go nie bylo to bardzo prosze zeby odpowiedzial ktos kto ma jakies informacje na ten temat.



Awatar użytkownika
Karaś
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: sob lut 26, 2011 02:09
Lokalizacja: Warszawa-Białołęka

passat B4 sedan

Post autor: Karaś » pn lip 01, 2013 21:02

de_never, bo Kolega specjal23 przesiaduje na forum passkowym :)

Zarejestruj się na forum http://passatb4.pl/forum/index.php" onclick="window.open(this.href);return false; i poszperaj w jego temacie,napisz pw.

Będę tak dobry i Ci podpowiem :),oto jego wypowiedź
Z lamp kierunków zostały odcięte plastiki na śrubkę mocującą. Prawa strona kratki chyba nie była wcale ruszana ale lewa trochę była przycinana aby kierunek mógł się wcisnąć w ten narożnik w zderzaku. Gdy kierunki były na swoim miejscu w tedy przykracasz kratkę która je dociska do zderzaka . Mam kumpla który przykręcił kierunki od spodu wkrętem do zderzaka ale można też przykleić, ale ja mam na wcisk i jest git majonez .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości