Efekt sowy 1.9 TDI 101km

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Żeton1.9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 16, 2022 21:36

Efekt sowy 1.9 TDI 101km

Post autor: Żeton1.9 » ndz sty 16, 2022 22:46

Witam wszystkich forumowiczów postanowiłem napisać i poprosić o pomoc w bardzo dobrze opisanym temacie... Golf 4 1.9 101km nie mogę uzyskać efektu"sowy" czyli dźwięku upuszczania nadmiaru spalin do wydechu co bardzo bym chciał uzyskać. Mianowicie wydech cały od początku do końca pełen przelot rura 60mm,kata ni ma,EGR zaślepiony, układ doładowania szczelny. Wymieniłem 3turbiny 1orginal KKK zatarta zmienna geometria kupiłem takie samo z leciutko działająca geometria Nic ... Wyczytałem że na forum że nie każde turbo tak będzie robić co mi nie pasuje ale z braku pomysłów załatwiłem 2 obecnie Garret od 130 F18 dmucha jak smok gruszka sprawna podciąga geometrię po odpaleniu po dokonaniu gazu wraca i upuszcza spaliny tylko z dźwięku NIC😥 dodam że wcześniej robiłem takiego samego golfa z tym samym turbo KKK i tam wystarczyło zrobić tylko przelot i upuszcza aż miło. Proszę o pomoc bo nie mam pojęcia co jest nie tak a nie odpuszczę dopuki nie uzyskam tego dźwięku Desperat.. 🤣



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości