Napisanie nowej mapy.

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

kris2018
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt lut 09, 2018 21:51

Napisanie nowej mapy.

Post autor: kris2018 » śr sty 06, 2021 08:18

Witam serdecznie, potrzebuje człowieka z odrobiną chęci i wiedzy, który napisał by mi soft do 1.9 TDI AFN na obecnych gratach które są zamontowane. Pompa 11mm na fali 143 i nastawniku hdk 248, wtryski 260mm, turbo Volvo 2056vl chłodzone cieczą, wałek sdi, ic centralny, map zew. i wszystko co się robi aby uzyskać moc 200+
Nie chcę jeździć po wielkich firmach bo laskę kładą jak usłyszą 1.9 vp na programowalnych kościach. Podstawki oczywiście mam wlutowane.
Wiem że temat stary jak paproć, przerabiany przez mnóstwo osób, lecz ze względu na lata świetlne tego silnika nie wszystkim chcę się tego już robić. Najłatwiej wgrać przez obd, choć nowe kompy też trzeba czasami wyjmować do wgrania i problemu nie ma. Rozleniwiło się te towarzystwo, chyba z nadwyżki kasy. Może ktoś coś??



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: Napisanie nowej mapy.

Post autor: wesol » śr sty 06, 2021 09:02

Po mojemu to nie da się. Za dużo zmian by to robić zdalnie. Paru jest tunerów co robią mapy na odległość ale nie przy takich modach. Tu trzeba wielokrotnie po troszku podciągać wszystko co trzeba. Gwarantuję ci że w Gdańsku w tune up ci to ogarną bez problemu. Umnie w okolicy też mam kolesia w Stargardzie co bez problemu dłubie w tych sterownikach i ostatnio nawet też wypuścił takiego vp na ponad 250 koni.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

kris2018
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt lut 09, 2018 21:51

Re: Napisanie nowej mapy.

Post autor: kris2018 » śr lut 03, 2021 08:34

Nie wiem dlaczego nie dostaje info że ktoś odpowiedział na mój temat., dlatego tak późno odpisuje.
Słyszałem o nich lecz jestem z Warszawy, a oni z Gdańska.
Nie chodzi o odległość bo można sobie wycieczkę zrobić na pomorze, tylko boję się że przy strojeniu coś się wysra, to czym wrócę. Dla bezpieczeństwa laweta zostaje, tak na wszelki wypadek i trzeba będzie tak zrobić.
Ogólnie modów jeszcze nie koniec bo do tego auta ma zawitać skrzynia Dsg. Dawca jest tylko czekamy na wiosnę.



władek111
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: pt sty 06, 2012 16:40
Lokalizacja: DSW

Re: Napisanie nowej mapy.

Post autor: władek111 » śr lut 03, 2021 09:46

W Warszawie masz Kivi racing Factory popatrz na Youtube co robią pewnie tobie pomogą i na miejscu



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości