Grupowy chiptuning - gdzie obecnie

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

RR1910
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr mar 04, 2015 22:02
Lokalizacja: Radom

Grupowy chiptuning - gdzie obecnie

Post autor: RR1910 » ndz kwie 05, 2015 09:03

Witam,

Czy orientujecie się gdzie w okolicach Radomia +/-200 km obecnie jest organizowana akcja grupowego chiptuningu?. Najlepiej żeby cena szła w parze z jakością.
Jeśli nie ma nic z grupowych to kogo polecacie do zrobienia indywidualnie?. Znalazłem kilka warsztatów w Łodzi, Lublinie czy Nałęczowie ale pytanie gdzie naprawę warto jechać?.
Ostatnio zmieniony pn kwie 06, 2015 21:08 przez RR1910, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dawid13132
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pn lip 20, 2009 23:00
Lokalizacja: Kępa Chot/lbn

Grupowy chiptuning - gdzie obecnie

Post autor: dawid13132 » ndz kwie 05, 2015 11:49

Tu masz temat o chiptuningu w lubelskim viewtopic.php?f=55&t=451693" onclick="window.open(this.href);return false; . Ja osobiście polecam Prochip w Nałęczowie, chociaż ciężko z terminem, ale myślę że byś się wcisnął. Ceny dobre i softy porządnie zrobione. Pzdr.


Mój MK3: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=426225
AFN 246/470 by Prochip

RR1910
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr mar 04, 2015 22:02
Lokalizacja: Radom

Grupowy chiptuning - gdzie obecnie

Post autor: RR1910 » ndz kwie 05, 2015 12:05

Widziałem ten temat jednak od roku w zasadzie jest w nim cisza. Interesuje mnie grupowy bo wtedy raczej pewny warsztat i cena "dobra". Zapewne jednak będę musiał indywidualnie się umówić. Tylko z tego co się zdążyłem już zorientować to jest spory rozrzut jeśli o ceny chodzi. Ceny w zakresie 550-1000 zł za to samo. Jakość mi w sumie nie znana także szukam różnych opinii po necie o konkretnych warsztatach.



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Grupowy chiptuning - gdzie obecnie

Post autor: spawacz » pn kwie 06, 2015 15:10

A ja nie polece goscia z Nałeczowa tzw. Prochip , kolo robi łaske jakbys ty byl dla niego a nie on dla ciebie. Ale moge polecic goscia z tego forum Daron7 jest z Poniatowej wiec niedaleko masz i sporo aut na koncie.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Awatar użytkownika
dawid13132
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pn lip 20, 2009 23:00
Lokalizacja: Kępa Chot/lbn

Grupowy chiptuning - gdzie obecnie

Post autor: dawid13132 » pn kwie 06, 2015 16:53

spawacz, robiłeś coś u niego że nie polecasz albo miałeś styczność z jego robotą? Czasowo jest ciężko u niego, bo naprawdę ma co robić, wiem po sobie.
Ja akurat miałem do czynienia z pewnym tdikiem od Darona, ale nic złego nie piszę, bo i po co?
Z drugiej strony to wiadomo że każdy chwali "swojego"...


Mój MK3: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=426225
AFN 246/470 by Prochip

Daron7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: czw maja 06, 2010 20:18
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Grupowy chiptuning - gdzie obecnie

Post autor: Daron7 » pn kwie 06, 2015 20:21

Dawid, a co złego znalazłeś po mojej robocie w tym TDIku z którym miałeś styczność ? :chytry:



Awatar użytkownika
dawid13132
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pn lip 20, 2009 23:00
Lokalizacja: Kępa Chot/lbn

Grupowy chiptuning - gdzie obecnie

Post autor: dawid13132 » wt kwie 07, 2015 11:11

Daron7, PW.


Mój MK3: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=426225
AFN 246/470 by Prochip

spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Grupowy chiptuning - gdzie obecnie

Post autor: spawacz » wt kwie 07, 2015 14:03

No ja nie wiem o czym piszesz, w kazdym badz razie 2x dzwonilem w celu hamowania , " nie chce mi sie dzis/ nie mam czasu" , 2x dzwonilem w spawie 1.8T o bardzo mocnych setupach w sprawie wystrojenia ale tego juz nie napisze jaka byla odpowiedz , i niech tak zostanie. Natomiast co do Darka to moge uczciwie powiedziec ze na 35-40 aut ktore bylo lataja problemowo, i to nie jest 1-2 miechy , najstarsze 4lata ...


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

lexyms
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob lis 21, 2009 20:34
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Grupowy chiptuning - gdzie obecnie

Post autor: lexyms » wt kwie 07, 2015 23:02

Sluchaj kolego to ze Jesteś znajomym Darona to wyjasnia Twoj post na moj temat,na pewno nie padły słowa nie chce mi się z moich ust. Czy dla Ciebie zdanie hamownia zajęta jest trudne do zrozumienia? A na temat 1.8t strojenia to pierwsze słyszę ze była między nami jaka kolwiek rozmowa.Druga sprawa nie robiłem zadnej roboty dla Ciebie a Ty juz wystawiłeś mi opinię- to jest bardzo ciekawe.Myślę ze użytkownicy forum odpowiednio zinterpretują twòj post.Tak samo jak na siłę wklejasz wykresy innych marek na forum vaga,każdy tuner w Polsce ma zasypywac forum zwyklymi modyfikacjami?


Strojony Chiptuning -FAP-DPF -Hamownia obciążeniowa 4x4-Lubelskie
Facebook/Prochip -www.prochip.com.pl

spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Grupowy chiptuning - gdzie obecnie

Post autor: spawacz » śr kwie 08, 2015 11:07

Sluchaj chlopie, nie bylo nic w gadce na temat zajetej hamownii, powiedziales dokladnie tak " dzis jest juz pozno i nie chce mi sie sie" to byla godz 15:30 , 3 osoby bylo przy rozmowie na glosnomowiacym, to 1 . A 2 napisze to odnosnie 1.8 T -chodz mialem tego nie robic , bylo to 2 setupy , z gt28 i 460 + kupa innych modow, na moje zapytanie czy wogole robiles takie cos stwierdziles, ze az tak mocnych 1.8T nie robiles i nie zabarrdzo chcesz sie tego podjac ... , chodzi o AUM i AEB -moze teraz ci pamiec wroci , finalnie auta zestroili inni ludzie z tego forum i NIE BYL to DARON!!! Coprawda bylo to ponad 1.5r temu ale, bylo . NIC nie napislem o twojej robocie !!! Jednak twoje podejscie do sprawy jak klient dzwoni i chce dac zarobic , a ty mowisz wiecznie ze nie dzis, nie masz czasu itd . to jest niepowazne i tyle. Jakbys byl summieny i rzeczowy to bym u ciebie auta robil , ale jak tym mi mowisz pare dni - no sorry ale ja nie mam na to czasu.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

lexyms
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob lis 21, 2009 20:34
Lokalizacja: Nałęczów

Grupowy chiptuning - gdzie obecnie

Post autor: lexyms » śr kwie 08, 2015 13:08

może nie ze mną rozmawiałeś bo ja nie pamiętam rozmowy o 1.8t gt28 z Tobą .Owszem robiłem takie auto ale z Lublina i wykres jego jest na forum.
Obrazek

Wiec nie wiem po co piszesz ze nie chciałem się podjąć roboty.Druga sprawa nie powiedziałem ze mi się nie chce nie wmawiaj mi takich głupot. Myślisz ze ja siedzę tylko i czekam aż ktoś zadzwoni proszę zrobić mi program. Oprócz strojenia prowadzę jeszcze warsztat który trudni się naprawą ogólna ale również modyfikacjami typu wydechy,doloty,remonty silników. Więc wybacz ze w danej chwili nie dysponowałem czasem dla Ciebie bo stroiłem rajdówkę z Twoich stron.A jak jesteś ciekawy to możesz tu https://www.facebook.com/www.prochip.piotr.ozga?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;
zobaczyć co robimy ciekawszego- bo z codziennej pracy warsztatu nie zamieszczam wiadomości.

Twój posty od razu śmierdzi reklamą dla Was,a jako ,, konkurencja,, pasowałoby się odpowiednio zachować.


Strojony Chiptuning -FAP-DPF -Hamownia obciążeniowa 4x4-Lubelskie
Facebook/Prochip -www.prochip.com.pl

spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Grupowy chiptuning - gdzie obecnie

Post autor: spawacz » pt kwie 10, 2015 08:37

Piszesz o zachowaniu, przyjmij to na klate ze jestes nieslowny i nieterminowy ... , czy normalny czlowiek bierze od kogos auto a wsciekly klient zabiera je po miesiacu nietkniete??? To jest dobre zachowanie w/g ciebie???


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Grupowy chiptuning - gdzie obecnie

Post autor: Haki » pn kwie 13, 2015 11:44

Koledzy to nie temat w którym " kłótnia " jest na 1szym miejscu ....

Więc proszę o spokój - bo posypią się WARNY :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości