Turbo AWX - przejściówka.

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

krzyu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pt maja 23, 2014 17:48

Turbo AWX - przejściówka.

Post autor: krzyu » pn sty 19, 2015 18:13

Witam serdecznie. Mam takie szybkie pytanko. Otóż jestem właśnie na etapie przekładania turbiny w swoim aucie. Co prawda sprawa się tyczy Seata Cordoby z silnikiem 1.9 TDI ASV ale myślę że będziecie w stanie mi pomóc. Jak wiadomo w Cordobie seryjne turbo jest rozdzielne od kolektora wydechowego. Ponieważ turbo od ASZ i ARL nie podpasuje to postanowiłem założyć turbo od AWX. Niestety podczas przekładki zauważyłem mały problem. Wylot ze strony zimnej jest tak umiejscowiony że delikatnie haczy o łapę silnika tak że nie można zamontować turbo na szpilki od kolektora. Zauważyłem że obudowa strony zimnej trzyma się na kilku śrubach. Teraz mam takie pytanie: mogę delikatnie te śruby odkręcić i przekręcić obudowę żeby wylot znalazł się w innym miejscu? Na zdjęciu zaznaczyłem o co mi chodzi :) : http://iv.pl/images/27591703308356435809.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony wt sty 27, 2015 00:15 przez krzyu, łącznie zmieniany 1 raz.



madKOWAL
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: śr lis 03, 2004 17:59
Lokalizacja: Żarnów/Kressbronn(Bodensee/DE)
Kontakt:

Turbo AWX - strona zimna.

Post autor: madKOWAL » pn sty 19, 2015 18:41

mozesz



tomek08
Forum Master
Forum Master
Posty: 1556
Rejestracja: czw mar 19, 2009 16:43
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Turbo AWX - strona zimna.

Post autor: tomek08 » pn sty 19, 2015 23:19

Witam, możesz, a nawet musisz, bo inaczej nie podejdzie. :pub:
Pozdrawiam.


Tomek

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości