wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
wallygraf
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: wt maja 02, 2006 23:08
Lokalizacja: Pomorze /GPU/
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: wallygraf » wt sie 11, 2015 09:40

Właśnie chodzi mi czy ktoś u nich robił auto i czy jest zadowolony, a nie kto robi chiptuning w trójmieście i okolicach.


Mk4 TDI

Wałek.Gd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: ndz lip 01, 2012 22:14
Lokalizacja: Gdańsk

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Wałek.Gd » wt sie 11, 2015 10:30

O tym z rumii nigdy nie słyszałem... Chcesz mieć dobrze ogarnięte tdi to jedz do tune Up do Roberta.


Jest: Toledo 1L 1.9 AFN
wtryski firad 270, gtb2260vk, pompa 11, wałek sdi, przelot 3' od połowy 2,5 na przelotowym końcowym

Awatar użytkownika
speedi93
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: śr paź 31, 2012 16:01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Auto: Golf IV
Silnik: ALH+
Kontakt:

Re: wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego mo

Post autor: speedi93 » czw paź 08, 2015 21:29

Ktoś z okolic Jeleniej Góry korzystał z usług RepTune?

Wysłane z mojego ZenFone'a 2 przy użyciu Tapatalk


ALH + GTB17 + FMIC + WZM230 + 107J = 194HP 397Nm

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: VW_seller » czw gru 10, 2015 20:13

witam z woj łódzkiego ktoś ogarnia chip tuning z chamownia lub po logach ? auto seria golf mk4 AHF ( ewentulnie kupie mu mu jakies nowe 216-stki ) i jaka cena by była ?
w ślaskim robią to za 400zl :shock: aż ciężko jest mi w to uwierzyć ,że tak tanio ale nie wiem może wszędzie tak potaniało ?


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

wron
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 641
Rejestracja: pn cze 28, 2010 09:49
Lokalizacja: mazowieckie

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: wron » pn lut 22, 2016 21:01

Robił ktoś coś u Evolution Motor Sport i czy jest zadowolony?



barzowskister
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: ndz lut 22, 2015 15:31

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: barzowskister » sob mar 05, 2016 12:02

Wie ktoś coś o Turboelicie z Gdańska? Warto?



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: wesol » sob mar 05, 2016 20:31

w Gdansku masz fachowca od takich spraw TUNE UP wiec nie wiedze sensu szukac czegos innego. Ale RObert tez i ceny ma znosne wiec ja bym nawet sie nie zastanawial. Ja mam do GD prawie 650 km w obie strony i jakos tam bylem kilka razy.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

wron
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 641
Rejestracja: pn cze 28, 2010 09:49
Lokalizacja: mazowieckie

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: wron » ndz mar 06, 2016 09:38

wesol pisze:w Gdansku masz fachowca od takich spraw TUNE UP wiec nie wiedze sensu szukac czegos innego
Dzwoniłem do nich jakiś czas temu. Wystraszyli mnie ceną.



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: wesol » ndz mar 06, 2016 10:01

No nie wiem. Robert robi do VPkow softy za chyba 700 zl do PD typu ASZ AJM itd to za 800 zl. Takze przy modyfikacjach grubszych w motorowni tez jest mocno wyrozumiały. Podjedz do evo mastersa czy gdzie tam chesz to zobaczysz czy ci zrobi za tyle czy ze startu powie ze 1000 zl. JEszcze juz powoli tunerzy tez wyrzekaja sie robienia tych starszych tdi gdzie trzeba pruc kompa i lutowac.

Myslisz ze za 300 zl bedzie odbry program??Taki jak u profesjnalisty ktorey uczył sie ze 10 czy 15 lat temu jak dopieszczac softy.
Pozniej mam taki zapytania na roznych forach - ty cos mi auto nie idzie jakbym sobie zakladal. Niby soft ze 115 KM na oko 145 koni a przyrostu odczuwalnego nie czuć, Mowie dawaj logi z doladowania i ograniczenia podlania a tam widze ze baran ustawil limitery raz na 74 mg a raz na 54. No coz jak ma to jechac to ja nie wiem. Doaldowanie ustawil mu na 2400 mBar a za tysiac obrotow juz na 2100. Porazka po calej lini. Nie bede rzucal nickami bo i po co ale pytalem ile zaplacil i w sumie wszlo ze zaoszczedzil cos kolo 300 zl- no zaoszczedzil o ile mozna to nazwac jakas oszczednoscią.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

wron
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 641
Rejestracja: pn cze 28, 2010 09:49
Lokalizacja: mazowieckie

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: wron » ndz mar 06, 2016 11:01

Nikt tu nic nie mówi o programie za 300zł :bajer:



KLICHO
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 668
Rejestracja: ndz paź 09, 2011 14:45

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: KLICHO » ndz mar 06, 2016 13:17

Spokojnie jedź do Roberta :) Przynajmniej będziesz miał pewność że będzie cycuś zrobione.


Diagnostyka 1.9 TDI 2.5 TDI 2.7 TDI 3.0 TDI 4.2 TDI . Podnoszenie mocy w silnikach TDI każdego rodzaju. Wszystko na terenie Kielc lub okolic.

W sprawie diagnostyki lub programu pisać na PW

Awatar użytkownika
crix91
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 11:56

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: crix91 » pn maja 16, 2016 18:49

Witam kogo polecacie z okolic wroclawia ?



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: spawacz » ndz maja 22, 2016 10:35

http://allegro.pl/rozpylacz-koncowka-ds ... 11159.html" onclick="window.open(this.href);return false; - polecam ta firme i te koncowki , wielki + za cene jak na 260 jest naprawde ok. :pub:


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Sztomel » pn maja 23, 2016 00:42

wesol, mnie to zawsze chce się śmiać jeśli chodzi o tych użytkowników aut, którzy zażyczą sobie emulację przepływki wraz z softem ale zapominają potem o filtrze powietrza i są zdziwieni, że auto nie jedzie tak jak powinno bo :
albo filtr powietrza zawalony syfem i sadzą tak aż wykręca się o 180 * w swojej obudowie i turbo ssie z odmy ile wlezie albo jakiś tam procent aut ma tzw. snow screen (auta przeznaczone na rynek aut o zimnym klimacie), który wymaga dość częstego czyszczenia - jeśli ktoś wg wie o co biega, gdzie tego szukać i jak często to czyścić, to jeszcze pół biedy ale jeśli zostawia ten filtr zawalony i podmienia jedną przepływkę na drugą bez efektu to masakra :
albo robi mu się dziura w dolocie i na podstawie logów nie jest tego w stanie wychwycić, że ileś tam procent powietrza doładowanego spieprza mu bokiem a auto kopci jak smok i nie jedzie - to chyba standard u tych, którzy sobie życzą konkretnego softu, w którym potem nie są w stanie wychwycić przyczyn niedomagania auta.
Ktoś kto wymaga emulacji przepływki musi niestety brać takie przypadłości pod uwagę ale z tym to różnie bywa a miałem właśnie taki przypadek ostatnio - słabe wyniki masy zasysanego powietrza i dawki paliwa w stosunku do ciśnienia doładowania. Wystarczyło tylko, że sprawdziłem dolot powietrza zasysanego a tam, tak jak w moim - snow screen. Po jego wymontowaniu okazało się, że był nowiutki filtr powietrza ale za to zabetonowany był na maksa ten właśnie snow screen i powietrze nawet nie miało którędy się zasysać i dotrzeć do obudowy filtra powietrza a mowa dokładnie o tym :
(proszę poczekać aż się foto otworzy bo znowu fotosik.pl zablokował emisję fotek : https://www.google.pl/search?q=snow+scr ... acUBZ7M%3A" onclick="window.open(this.href);return false; - jak się stanie przodem przed komorą silnika to po prawej stronie jest ten widoczny na foto dolot powietrza zasysanego z prawej strony akumulatora,
a tu dalsza część fotek w tym temacie : viewtopic.php?t=269651" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości