lekkie koło zamachowe

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

caro86wlkp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 20:33
Lokalizacja: Słupca
Kontakt:

lekkie koło zamachowe

Post autor: caro86wlkp » czw gru 01, 2016 00:32

kultura pracy pogorszy się, ale w takim sprzęcie to nie przejmowałbym się tym. byleby potrafiło utrzymać obroty na jałowym



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9202
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

lekkie koło zamachowe

Post autor: wesol » czw gru 01, 2016 07:30

ja bym nie ruszal. Zamach to akumulator momentu obrotowego. Diesel i taknie jest do tego by nim swirowac w przedzaile obrotow 4-5 tys z szybkimi zmianami biegow. No poza oczewiscie zrobionymi do sportu z moca po 300 koni by stawać na kresce. Jesli jest zamiar jazdy raczej takiej do jakiej sluzy diesel czyli duzym momentem z dolu czyli gdzies nie mniej jak 2000 i turbina bedzie albo seryjna albo troche wieksza( asz lub arl) to przetaczanie zamachu jest poprostu glupota bo wyjdzie gorzej jak bylo.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
ostryt4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: sob lip 14, 2012 23:36
Lokalizacja: Grimsby, Anglia

lekkie koło zamachowe

Post autor: ostryt4 » czw gru 01, 2016 08:57

Na początek chyba wrzucę wtrychy z AFNa bo mam na stanie, reszta na seryjnych gratach i jakiś program na 140 koni.
Z czasem jak zabawa się spodoba i środki pozwolą to może 2 i 4 z przodu. Póki co chcę zobaczyć jak to będzie jeździć.



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości