Gdzie Chip w kuj-pom.

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
kamska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 17:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Skoda Karoq Sportline FL 2.0 TDI, Suzuki Bandit 650N, Renault Premium 270dci, Kangoo 1,5 DCI

Gdzie Chip w kuj-pom.

Post autor: kamska » czw gru 04, 2008 20:29

Siema,

Czy mozecie mi cos sensowenego polecic z moich okolic ( Bydgoszcz).
Znalazlem coś takiego- "Super Chip"w BY , zna ktos?

dzieki i pozdrawiam



Awatar użytkownika
KriSSo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 403
Rejestracja: wt lut 08, 2005 02:00
Lokalizacja: Zachpomorskie
Kontakt:

Post autor: KriSSo » czw gru 04, 2008 22:01

kamska pisze:Czy mozecie mi cos sensowenego polecic z moich okolic ( Bydgoszcz).
Ponoć świetny fachowiec. JANTAR



Awatar użytkownika
souler
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2515
Rejestracja: pn gru 12, 2005 15:04
Lokalizacja: Zabrze/Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: souler » pt gru 05, 2008 00:08

Darek z Brodnicy widac, ze kuma czacze.


Był Dzik Power Diesel, jest Astra Turbo

Awatar użytkownika
euglen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 13:49
Lokalizacja: NML
Kontakt:

Post autor: euglen » pt gru 05, 2008 12:13

Ja tam również polecam Darka z tdi-racing.pl - odpowiednie podejście do sprawy, efekty zadowalające :bigok:



Awatar użytkownika
otles2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: pt maja 25, 2007 21:24
Lokalizacja: Osie/bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: otles2 » pt gru 05, 2008 23:22

heh no niby tak tylko po jego softach auta kopca zbyt mocno ale mojemu bratu w leonie 110 po zmianie wtryskow turbiny i oczywiscie softu okolo 180 kucy efekt auto super jezdzilo ale no minus kopcilo okropnie mocno silnik byl ok chyba ze wtryski byly lipne ja musze zmienic sofcik i chyba podjede z nim zagadac bo jeszcze mysle o tune-up czy jjakos tak ;d;d


SPRZEDAM mojego MK IV ARL+++
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=205643

Awatar użytkownika
jantar1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:32
Lokalizacja: BRODNICA
Kontakt:

Post autor: jantar1 » sob gru 06, 2008 14:35

otles2 pisze:heh no niby tak tylko po jego softach auta kopca zbyt mocno ale mojemu bratu w leonie 110 po zmianie wtryskow turbiny i oczywiscie softu okolo 180 kucy efekt auto super jezdzilo ale no minus kopcilo okropnie mocno silnik byl ok chyba ze wtryski byly lipne ja musze zmienic sofcik i chyba podjede z nim zagadac bo jeszcze mysle o tune-up czy jjakos tak ;d;d
Przepraszam nie wiem czy to chodzi o mnie TDI-RACING Brodnica - że niby robiłem jakiegoś Leona z Bydgoszczy - po przeróbkach mechanicznych ?
Nie prawda nie robiłem takiego auta - prosze podać jakieś dokładniejsze dane - ustosunkuję się do tego.
Jeżeli auto mocno kopci to masz ewidentnie za dużo paliwa a za mało powietrza albo coś zrypane np. zajechane PD, wtryski albo pompę przy silnikach na VP37 - więc jeżeli błąd jest w programie na pewno tuner to poprawi albo niech odda pieniądze a jeżeli usterka jest po stronie mechanicznej to po co mówić o złej usłudze tunera ?!

Proszę o wyjaśnienia - do kogo tyczyły sie te uwagi - chodziło o mnie czy o Waldka z SuperChip ( bo na początku padło pytanie o jego firmę )

Pozdrawiam
DAREK
Ostatnio zmieniony sob gru 06, 2008 14:40 przez jantar1, łącznie zmieniany 1 raz.


[url=http://www.diesel-tuning.pl/galeria.php][b][color=darkblue]DIESEL-TUNING.PL & TD[/color][color=red]I[/color][color=darkblue]-RACING.PL [/b][/url][/color]
Chiptuning / Tuning elektroniczny, posiadamy własną hamownię, Brodnica kujawsko-pomorskie

Awatar użytkownika
otles2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: pt maja 25, 2007 21:24
Lokalizacja: Osie/bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: otles2 » sob gru 06, 2008 16:29

jantar1, nie nie chodzi o super chip no wlasnie nie wiadomo czy program to robil czy wtryski tam wsadzone od 2.5 nie byly lipne bo uzywki ale auto latalo nie jezdzilo a pozatym jantar1, podziekowal za dzisiejsza pomoc


SPRZEDAM mojego MK IV ARL+++
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=205643

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 17 gości