Pomoc w projekcie AHF GT22

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomoc w projekcie AHF GT22

Post autor: cowboy » pn sty 17, 2011 23:08

caro86wlkp pisze:ma ktoś jakiś wykres z głowiczką 11 z renault DTI?
Sagon pewnie ma, bo 3 tygodnie temu załozył taki temat na forum które reklamuje w avatarze :)

http://www.golf3.pl/topics10/glowiczka- ... t30033.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

"Chciałbym zasięgnąć waszych opinii na temat przerobienia pompy 10tki,na 11tkę.
Kupiłem kompletną głowiczkę z tłkoroździelaczem i falą od kolesia,który sprzedaje takie komplety od pompy 11tki.Twierdzi on,że wymiana ori zestawu,na taki,jak ten przez niego oferowany,czyni z każdej pompy 11tkę. "
.....

i dalej pisze tam że sie wypytał juz o wszystko "pompiarza" i o wynikach z hamowni itd itp
tu na forum napisał że wymienia fale i tłokorozdzielacz w 20 minut więc juz jest fachowcem
sagon pisze: mogę Ci to w ciągu 15 minut przełożyć za friko,bez konieczności sprawdzania tego na stole,bo to i tak guzik,nie sprawdzenie,nawet Bogdan Ci to powie.



Awatar użytkownika
Byku21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: śr cze 25, 2008 19:29
Lokalizacja: TSK 54HH
Kontakt:

Pomoc w projekcie AHF GT22

Post autor: Byku21 » pn sty 17, 2011 23:28

Sagon pewnie ma, bo 3 tygodnie temu załozył taki temat na forum które reklamuje w avatarze :)

http://www.golf3.pl/topics10/glowiczka-" onclick="window.open(this.href);return false; ... t30033.htm

"Chciałbym zasięgnąć waszych opinii na temat przerobienia pompy 10tki,na 11tkę.
Kupiłem kompletną głowiczkę z tłkoroździelaczem i falą od kolesia,który sprzedaje takie komplety od pompy 11tki.Twierdzi on,że wymiana ori zestawu,na taki,jak ten przez niego oferowany,czyni z każdej pompy 11tkę. ".....

i dalej pisze tam że sie wypytał juz o wszystko "pompiarza" i o wynikach z hamowni itd itp
tu na forum napisał że wymienia fale i tłokorozdzielacz w 20 minut więc juz jest fachowcem

sagon napisał(a): mogę Ci to w ciągu 15 minut przełożyć za friko,bez konieczności sprawdzania tego na stole,bo to i tak guzik,nie sprawdzenie,nawet Bogdan Ci to powie.
A Wy dalej swoje,dajcie sobie spokój,bo śmiecicie sami temat,a innych o... za przeproszeniem...


Sprzedam tłokorozdzielacz z falą z pompy 11mm

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Pomoc w projekcie AHF GT22

Post autor: jaszczur » wt sty 18, 2011 00:24

jeśli nie dojdzie tutaj do ładu i składu,zmuszony będę temat zamknąc a ludzi wypowiadających się nie na temat potraktować stosownie do regulaminu



Zablokowany

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości