czip plus wtryski poznań

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Ceglarz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 643
Rejestracja: pn lis 07, 2005 19:02
Lokalizacja: okolice Biłgoraja :)
Kontakt:

Post autor: Ceglarz » śr lut 25, 2009 12:52

goodhope, Mariusz pisałem, że cena zależna od autka oraz taka mała promocja i niepierwsze auto robione u Ciebie :grin:


Mówi rdza do rdzy: POLONEZA czas zacząć... [img]http://foolstown.com/sm/ura1.gif[/img]

Quest
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 23:33
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Quest » śr lut 25, 2009 23:15

goodhope pisze:
Ceglarz pisze:Ja także polecam goodhopa, cena jest zależna od auta, ja za swoje 206 płaciłem 800zł, w cenie miałem kilkanaście pomiarów na rolkach, na moje życzenie pomiar g-techem przed i po oraz mały bonusik w postaci diagnostyki :grin:
to mnie w bagno pakujesz ... :)
miałeś indywidualne jednorazowe promocyjne podejście ...dla przetarcia oczu co poniektórym, że nie wszystko co na F jest do bani ...a mi z tego stereotypy stwarzasz :)

cennik jest ugadywany indywidualnie.
Nie zależny od pojemności, ale od mojego widzimisie ... tego którą nogą wstałem danego ranka :rotfl:

Ostatnio dobrze się wysypiam :bajer:

[ Dodano: 25 Lut 2009 10:04 ]
Quest pisze:
micky pisze:no ja mam afn i tez sie chce do Goodhope wybrac za miesiac, moze dwa
Czy Goodhope pracuje właśnie w Geko, bo się trochę pogubiłem ;)
Nie, to Pleszew. Od Poznania 90km.
Wtryskami nie handluję. Jeśli będziesz zdecydowany, mogę zająć się ich montażem, ustawieniem dynamicznego kąta wtrysku, korektą dawki na pompie. Wszystko przy okazji modyfikacji.
Kupisz je bez problemu na zasadzie wymiany i dopłaty, najpierw w postaci kaucji zwrotnej za stare, bądź też jako osobne sztuki przy pomocy kontaktów z tego forum.
No proszę, znalazł się ten o którym mowa, witaj Goodhope :)
Pytanko do kolegi Cowboya (sorry jeśli głupie), jeśli chodzi o opcje z wtryskami za 750PLN to najpierw muszę je wyciągnąć ze swojego auta, przesłać do Ciebie,a Ty odsyłasz je już jako, że tak powiem odmienione? Dobrze kumam czy źle :kac:


Obecny projekt: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=598327

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » śr lut 25, 2009 23:28

Quest pisze:jeśli chodzi o opcje z wtryskami za 750PLN to najpierw muszę je wyciągnąć ze swojego auta, przesłać do Ciebie,a Ty odsyłasz je już jako, że tak powiem odmienione? Dobrze kumam czy źle :kac:
źle :)

750 PLN to same końcówki :)

taka opcja jak napisałeś 975 PLN (trzeba te końcówki jeszcze zainstalowac) i masz praktycznie nowe wtryski 216tki wyregulowane na cacy

do tego remap w ECU u Goodhope i auto zmieni się nie do poznania :)



Quest
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 23:33
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Quest » śr lut 25, 2009 23:56

cowboy pisze:
Quest pisze:jeśli chodzi o opcje z wtryskami za 750PLN to najpierw muszę je wyciągnąć ze swojego auta, przesłać do Ciebie,a Ty odsyłasz je już jako, że tak powiem odmienione? Dobrze kumam czy źle :kac:
źle :)

750 PLN to same końcówki :)

taka opcja jak napisałeś 975 PLN (trzeba te końcówki jeszcze zainstalowac) i masz praktycznie nowe wtryski 216tki wyregulowane na cacy

do tego remap w ECU u Goodhope i auto zmieni się nie do poznania :)
Hmmm :) czyli za 750PLN przysyłasz mi do domu same końcówki, a ja już musze sobie później sam poradzić z ich instalacją itp.?


Obecny projekt: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=598327

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » czw lut 26, 2009 09:46

Quest pisze:czyli za 750PLN przysyłasz mi do domu same końcówki, a ja już musze sobie później sam poradzić z ich instalacją itp.?
tak, instalacja jest prosta, jak się poskłada wtrysk tak samo jak był rozkręcony :)

problem jest tylko z ustawieniem i sprawdzeniem obydwu cisnień otwarcia - i za to się płaci :)



Quest
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 23:33
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Quest » czw lut 26, 2009 21:18

cowboy pisze:
Quest pisze:czyli za 750PLN przysyłasz mi do domu same końcówki, a ja już musze sobie później sam poradzić z ich instalacją itp.?
tak, instalacja jest prosta, jak się poskłada wtrysk tak samo jak był rozkręcony :)

problem jest tylko z ustawieniem i sprawdzeniem obydwu cisnień otwarcia - i za to się płaci :)
OK to na razie zbieram kasę na odmianę auta :) Dzięki za wszelakie wyjaśnienia. Może nawet wybiore się do Warszawy, ale to już ustalimy niedługo, jeśli pozwolisz ;)


Obecny projekt: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=598327

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości