golf 1.6td montaż vnt20 jak zrobić sterowanie

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

arwam

Post autor: arwam » wt sty 06, 2009 10:41

czyli jeszcze nie ten sterownik.
ale jak się pojawi taki który będzie miał opcję regulacji ciśnienia doładowania w zależności od obrotów silnika to ja mogę go u siebie wytestować i to zupełnie za darmo :bigok:



Awatar użytkownika
zaprzal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3027
Rejestracja: śr lis 10, 2004 20:06
Lokalizacja: Białystok / Tykocin
Kontakt:

Post autor: zaprzal » wt sty 06, 2009 11:09

w ogole najlepiej by bylo zrobic TD z elektronika z tdi... bardzo fajne, dokladne sterowanie wszyskim, na vagu widac przyspieszenie kata wtrysku itp


[b]nie odpowiadam na PW![/b] prosze o kontakt przez [url]turbodiesel.pl[/url]

Awatar użytkownika
JABcok20
Forum Master
Forum Master
Posty: 1838
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 03:32
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Post autor: JABcok20 » śr sty 07, 2009 01:02

:satan: vnt20 zalożone. jestem po jeździe próbnej . ciśnbienie ustawione na max 1 -1.2 bara. na dniach założe sterowanie MPX( jak tylko poczta zapuka i polutuje wszystko jak trza:)
w samochodzie cichutko. turbinka chodzi ciszej na takim stałym ustawieniu( nie mam jeszcze sterowania).
czas roboty potrzebny do zalożenie ok. 2 dni . ( zrobienie przejściówek na tłumik i kolektor najbardziej czasochlonne). w kazdym razie wszystko moge w każdej chwili zdjąć i przelożyć do innego( lepszego :food: ) silnika w przyszłości :chytry:

i pytanko: ta puszka okragła wystepujaca w kolorze zielonym albo czarnym w silnikach tdi służy do opóźnienia podciśnienia? czy u mnie jest ona potrzebna? na czym polega jej zastosowanie?



arwam

Post autor: arwam » śr sty 07, 2009 13:30

JABcok20 pisze:i pytanko: ta puszka okragła wystepujaca w kolorze zielonym albo czarnym w silnikach tdi służy do opóźnienia podciśnienia? czy u mnie jest ona potrzebna? na czym polega jej zastosowanie?
W niej zbiera się podciśnienie po to aby sterownik szybciej reagował



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości