pytanie o ecu

Wszystko o sterownikach silnika. Standalone, komputery oryginalne, itp...

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

mati24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 05, 2011 19:01

pytanie o ecu

Post autor: mati24 » wt kwie 05, 2011 19:39

Witam mam vw sharan 97r 1,9 tdi 90 ps ahu mam problem ze sterowaniem turba kupilme auto w niemczech mialo porospinane przewody podcisnienia zmienilem je na nowe pospinalem tak jak ma byc turbo sie zalacza auto wmiare jedzie ale nie tak jak powinno . Pojawia sie blad
65535 - Internal Control Module Memory Error
37-00 -- Faulty

z moich zaopserwowan to wszystko wskazuje na czujnik cisnienia atmosferycznego bo na zaplonie czasami pokazuje 0,6bara caszem 1,150 a po przejechanu kilku metrow np 0,900 .Z tego co sie dowiedzialem to na podstawie cinienia atmosferycznego sterownik silnika oblicza mape.
czujnik mam o numerach bosch 0 273 003 210 nie jest w produkcji 4lata
numery komputera to 028 906 021 es . pytanie co o tym myslicie jaki inny komputer moge zalorzyc np z 1z podejdzie roznia sie najczesciej literkami na koncu czy przy wymianie ecu potrzebne jest programowanie imo czy np moge podjechac do goscia zrobic przezutke kompa i proba z gory dzieki



Awatar użytkownika
spanky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 553
Rejestracja: pn maja 25, 2009 20:35
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Re: pytanie o ecu

Post autor: spanky » śr kwie 06, 2011 09:35

zacznij od wyczyszczenia ECI i czujnika



mati24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 05, 2011 19:01

pytanie o ecu

Post autor: mati24 » czw kwie 07, 2011 19:50

problem jest w tym ze juz wyciagalem komputer i widzialem czujnik i zadnego oleju w przewodzie ani na kompie nie bylo nie otwieralem tylko czujnika ale mysle ze jest nie rozbieralny takze zostaje mi wymiana komputera mam pytanie czy podejdzie mi komputer np z passata b4 rozni sie tylko dwoma literkami problem jest w tym ze te z takim samym numerem kosztuja drugie tyle
i co z programowaniem imobilajzera



ODPOWIEDZ

Wróć do „ECU forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości