Golf IV ASV wybór zawieszenia

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

MichauMKIV
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 05, 2014 20:15

Golf IV ASV wybór zawieszenia

Post autor: MichauMKIV » ndz paź 25, 2015 19:14

Cześć wszystkim.
Posiadam golfa IV 1.9 tdi asv 3d i chciałbym go trochę obniżyć. Przeszukałem już wiele tematów, nie tylko na polskich forach, a odpowiedzi nie znalazłem. Mianowicie: Nie chciałbym tracić na komforcie za bardzo, gdyż robię dziennie samochodem około 100km, chciałbym aby autko było niższe około 30-40mm (myśle, że ta wartość będzie odpowiednia). Myślałem o dwóch wariantach: amortyzatory MTS+springi eibach pro kit lub o zestawie vogtlanda ( http://allegro.pl/sportowe-zawieszenie- ... 64226.html" onclick="window.open(this.href);return false; ). Nie wiem dodatkowo czy na tym zestawie np. 40/40 auto będzie prosto stało (żeby przód nie usiadł, a na tyle będzie koza). Obecnie auto jest na seryjnym zawieszeniu i najwyższy punkt nadkola przedniego jest 67,5cm nad ziemią, a tył to samo, czyli 67,5cm. Prosiłbym o wasze wskazówki, gdyż w tym temacie jestem zielony. Budżet około 1,2k. Z góry dzięki wszystkim za pomoc :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości