VW MK4 Gwinty 120mm

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

MaatiPL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 09, 2014 00:33

VW MK4 Gwinty 120mm

Post autor: MaatiPL » wt wrz 09, 2014 00:40

Czesc wszystkim ;) Mam na imię Mateusz i jestem posiadaczem VW MK4 1998 1.4 Jestem tutaj pierwszy raz i napewno zostane na dłużej bo zaczynam robic swoje MK4.

Moje pierwsze pytanie odnosnie gwintów do MK4, mam zakupione gwinty 120mm i jutro je zakladam ale meczy mnie jedna rzec jak opuszcze o 120mm to przednie nadkola beda dokladnie nachodzic na ran od alufelg i zakryje cała opone i martwi mnie czy wtedy bede mogł skrecac czy koło bedzie sie zatrzymywało na nadkolu? jak to wyglada prosze o szybka pomoc. MK4 siedzi na 17 calowych alufelgach od Subaru WRX i profil opony to 45 :) Dziekuje :)



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

VW MK4 Gwinty 120mm

Post autor: Shmatan » śr wrz 10, 2014 06:14

Najpierw złóż wszystko, skręć i wtedy będziesz się martwił - obniżenia z katalogu mało mają wspólnego z praktyką.
MaatiPL pisze:przednie nadkola beda dokladnie nachodzic na ran od alufelg i zakryje cała opone i martwi mnie czy wtedy bede mogł skrecac
Poczytaj o konstrukcji zawieszenia, i o tym jak zachowuje się koło przy skręcaniu
MaatiPL pisze:MK4 siedzi na 17 calowych alufelgach od Subaru WRX i profil opony to 45
I o tym jak opisujemy felgi i opony, no sam profil i średnica bez et, szerokości felgi i szerokości opony można sobie wsadzić w... wydech.



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

VW MK4 Gwinty 120mm

Post autor: MAPET » śr wrz 10, 2014 08:10

MaatiPL pisze:Moje pierwsze pytanie odnosnie gwintów do MK4, mam zakupione gwinty 120mm
co to niby za gwint -120mm :)
??
bo na moje oko to w to watpie ze tyle zejdziesz mk4
chyba ze masz H&R deep np specjalny gwint... ale i tak na tyle bym nie liczyl...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości