MTS i dziwny problem nierowno nakretki

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
pawel1178
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 737
Rejestracja: sob wrz 03, 2011 09:37
Lokalizacja: Zamość

MTS i dziwny problem nierowno nakretki

Post autor: pawel1178 » pt maja 03, 2013 12:51

Witam, zakupiłem 2 tyg temu gwint od mapeta i mam dość dziwny problem otóż, mierzyłem od nadkola do rantu oraz od progu do ziemi i mam tyle samo cm z jednej jak i z drugiej strony z przodu, ale gwint na amortyzatorze juz się nie pokrywa ze Sobą, z jednej strony mam o kilka cm więcej zwoi a z drugiej strony mniej i nie wiem czym to jest spowodowane, wszystko złozone tak jak powinno być gumy założone tak samo, z prawej strony gwintu zostaje mi 6 cm a po stronie lewej zostaje mi 4 cm, czyli 2 cm różnicy mam na zwojach tak jak by coś było krzywo, dziś mierzyłem sam przód i ustawiałem go równo na tył już jak narazie brak nerwów :los2:. Co to może być za przyczyna ?



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

MTS od Mapeta i dziwny problem

Post autor: MAPET » sob maja 04, 2013 21:23

czasem to normalne przy gwintach zdarzaly sie takie przypadki ale przy jezdzie bylo OK


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
rolek4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 461
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 10:29
Lokalizacja: Brzesko/Jasień

MTS i dziwny problem nierowno nakretki

Post autor: rolek4 » śr maja 08, 2013 12:10

Sam brałem od MAPET, gwint MTS-a i też właśnie mam ten problem,

można by było załatwić narzynkę i jeden amortyzator jeszcze naciąć tak żeby było równo :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości