[MK4] Tuleje tylnej belki z poliuretanu PU/PUR

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

SexiMiki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: sob mar 14, 2015 13:48

[MK4] Tuleje tylnej belki z poliuretanu PU/PUR

Post autor: SexiMiki » ndz kwie 03, 2016 09:25

zamontowałem 2 miesiące temu tuleje z Olkusza. Okazało się ze mam średnice 69 a tuleje 72 ale za pomocą pneumata weszły :D też słyszałem że się ich nie smaruje, ale smar był w zestawie i posmarowałem... nie słychać żadnego skrzypnięca jak narazie, spoko się jeździ, nie jest aż tak twardo więc polecam ;) generalnie teraz wszysztko co mi się popsuje , wrzuce z poliuretanu ;)



Awatar użytkownika
piori
Forum Master
Forum Master
Posty: 1304
Rejestracja: sob lis 20, 2004 19:42
Lokalizacja: WPU/WPN/WL

[MK4] Tuleje tylnej belki z poliuretanu PU/PUR

Post autor: piori » pn lip 04, 2016 08:28

Czy ktoś z początku wątku jeździ na poliuretanach do tej pory i miał może z nimi jakieś problemy?
SexiMiki, Wkładałeś pełne, takie jak tutaj: http://allegro.pl/polibusze-vw-golf-iv- ... 39146.html" onclick="window.open(this.href);return false; czy nawiercane? Znajdę gdzieś taniej niż pod tym linkiem?
:pub:



SexiMiki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: sob mar 14, 2015 13:48

[MK4] Tuleje tylnej belki z poliuretanu PU/PUR

Post autor: SexiMiki » ndz lip 10, 2016 11:40

Piori pełnie wkładałem, ale zamawiałem z oficjalnej strony, niestety taniej nie znajdziesz no chyba ze masz kogoś kto to zrobi ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości