opinie o produktach MTS-technik

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

pawel706
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 06, 2007 20:12
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

opinie o produktach MTS-technik

Post autor: pawel706 » sob kwie 12, 2008 16:11

witam, powiedzcie mi cos o sprezyny tej wlasnie firmy, sa twarde? warto je kupic?



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » ndz kwie 13, 2008 01:24

sprzedalem 2 kity i narazie OK zadowoleni ludzie

gwint jest ponoc ani nie za twardy ani nie za miekki jednak tylko jako sprzedajacy to moge poweidziec bo na tym osobiscie nei jezdzilem

+ jest 2 letnia gwarancja i z tego co wiem nie bylo na nie reklamacji
napewno lepsze nie GTcupline!


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

sikor_golf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lut 04, 2008 14:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sikor_golf » pt kwie 25, 2008 13:38

Przekopałem wiele wyszukiwarek, i niestety nic nie wiadomo o producencie
MTS Technik ? Skąd ta firma jest? Jaka jest specyfikacja amortyzatorów np?
Zero opinii na zagranicznych stronach, jedna tylko firma w PL sie zajmuje dystrybucja i MAPET.
Coś tu dziwnego jest z tymi MTS Technik... może sie ktoś wypowie kto na tym jeździ?



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » ndz kwie 27, 2008 23:59

jedyne "MTS" jakie mi się obiło o uszy to koleś o nicku MTS z allegro. On od lat sporwadzał amortyzatory i sprzedawał je poprzez internet w Polsce.
Być może teraz dotarł do jakiegoś producenta sportowych zaiweszeń i teraz sprzedaje amortyzatory które dormuje pod swoją marką. Jest wiele identycznych zawieszen ktore maja różne "marki". Moze tu jest podobnie ale nie wiem. Trzeba by napisać do tego MTSa z allegro to sie wyjaśni

a oto co znalazłem o MTSie z allegro na googlach

http://company.yellowpages.pl/Polska/lu ... index.html

"Firma MTS Części & Tuning zajmuje się produkcją amortyzatorów, systemów układu napędowego oraz zawieszeń, usługami inżynieryjnymi oraz technicznymi."

a wieć produkcją amortyzatorów, wiec moze to oni je robią albo przynajmnije firmują???
Ostatnio zmieniony pn kwie 28, 2008 00:02 przez sas_gti, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » pn kwie 28, 2008 00:03

ja zaczalem sprzedawac
z tego co wiem od mojego dostawacy to niemeicka marka sprzedawana przez nich z dosc dobrym skutkiem bo nei bylo reklamacji w porownaniu do np GT cupline
maja atesty wszelakie
maja TUV oraz gawarncje 2 lata
narazie sprzedalem kilka kompeltów chlopaki z vento-fans jezdza na kitach
od nich bede mial info jak to sie sprawuje na 100% ale to pewnie za jaksi czas...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn kwie 28, 2008 18:40

Zapewne tak samo "niemieckie" jak reszta. Przeciez oczywiste jest ze nie produkują ich w Niemczech tak samo jak oczywiste jest ze np polska firma rtv-agd MANTA nie produkuje elektroniki w Polsce tylko sprawdza np z Chin pod swoją marką. W innym kraju to samo DVD nazywa sie inaczej. Polski czy niemiecki to jest pośrednik :p
A to ze dane firmy maja TUV oraz inne atesty, to dobrze bo jakby nie mialy to by nie mozna ich było sprzedawać w Niemczech i reszcie krajów Unii.
Oczywiscie *#cenzura#* tu od jakości czy tam żywotnosci bo tego nie wiem ale niemieckie to one nie są na pewno.

Ja rozumiem ze np bilsteina mozna nazwac niemieckim amortyzatorem (mimo ze nie koniecznie jest produkowany w DE) gdyż technologia produkcji jest niemiecka a sama produkcja niech sie odbywa nawet na sri lance. Wazna jest technologia produkcji.
Ale żeby mówić że coś jest niemickie tylko dlatego ze Niemiecka firma przykleja swoje naklejki a fabryka oraz technologia pochodzą niewiadomo skąd to chyba nie tak...
Wazna jest jakosc wyrobu a nie kraj pochodzenia, a wlasnie tu czesto ludzie budują swoją opinię w oparciu o to że jak cos jest rzekomo "niemieckie" to jest dobre a jak "chińskie " to juz jest beee. A to nie tak bo teraz 90% produkcji jest w Chinach. Jak dla mnie to moze być nawet północnokoreańskie czy radzieckie ale ważne żeby było porządne.
Ot taki wywód na temat krajów produkcji :p

[ Dodano: Pon Kwi 28, 2008 18:41 ]
OT fajnie że banuje słowa abstrahować , ja *#cenzura#* hehe
Ostatnio zmieniony pn kwie 28, 2008 18:41 przez sas_gti, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » pn kwie 28, 2008 20:48

to juz ci pisze gdzie to jest produkowane...

MTS technik - 90% potencjału produkcyjnego znajduję się na terenie Niemiec , reszta znajduję się w Holandi, Belgi i RPA...

to tyle... nie bede sie klócil ze to jest super i najlepsze bo nie w tym rzecz czas pokaze... narazie mam informacje ze jest to naprwde dobry produkt... z moich doswiadczen poweim wam za rok ;)


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
rufers
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 357
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 18:19
Lokalizacja: wodzisław śląski

Post autor: rufers » wt maja 20, 2008 11:16

jako że zastanawiam sie nad gwintem MTS posłałem maile do kilkunastu osób z allegro co kupili kity MTS z zapytaniem czy warto oto co mi odesłali:

Witam,
Troche za wczesnie zeby je ocenic.
Samochodem jezdze tylko na kjsy, dopiero jeden za mna.
Amorki calkiem sztywne, przy obnizeniu -40 daja rade.
Jak na razie jestem zadowolony.
Rowniez nie znam tej firmy i boje sie troche o trwalosc ale maja 2 lata gwarancji.
Pozdrawiam,
Michal S.



Od biedy mogą być na pewno sa twardsze niż te co miałem wczesniej bilstein b4 chodz wolałbym dołożyć i kupic koni lub lepszego bilsteina b6 ale za ta cene jest super. Aha mowie ze zmieniłem bo ja mam 10cali z tyłu i mi ociera opona ;)


Szczerze mowiac to za taka cene nie mozna spodziewac sie jakiejs rewelacji.. musze jednak przyznac, ze radza sobie niezle ;)) Niestety nie moge wypowiedziec sie co do zywotnosci, bo mam je zbyt krotko.. Z cala pewnoscia nie dorownuja takim amorom jak np KONI, ale mysle ze sa warte swojej ceny.


Goleń jest krotszy o jakieś 20mm. Ja mam załozone te amory z seryjnymi sprężynami i jest ok. Co to twardości to moim zdaniem jakieś markowe gazowe są prawie tak samo sztywne. Te są dość miękie-liczyłem że będą twardsze. Tak to jest ok. Są one gazowe. Jak masz obniżone zawieszenie to kupuj te bo są tanie. Na seryjnych amorach długo nie pojeździsz jak masz obniżone auto. U mnie seryjne amory przy obniżnym aucie wytrzymały 2 dni.

Jak nie masz obniżonego auta to może zastanów się lepiej nad KYB gazowymi-podobna cena. Jak obniżone to albo Koni i podobne -od 400zł sztuka, no albo te MTS



pytał pan o amortyzatorki do bmw e-36.
ja na razie jestem zadowolony z tych amorków zaraz założyłem je w ten sam dzień co dostałem i niemoge na nie narzeka nie są za twarde
na polskie drogi jak znalazł a jeśli chodzi o sprzedawce to porostu rewelacja super kontakt.



myśle że za tą cene warto
są twardsze niż normalne czyli standardowe renomowanych firm
ogólnie jestem z nich zadowolony :)
pozdro



witam sorry ze teraz dopiero odpisuje ale dopiero zamontowaalem te
amorki . Mojm zdaniem sa ok ja mam 24 lata i jazda na nich jest napewno
bardziej agresywna ja w aucie mam te amory w polaczeniu ze sprezynkami
-50 i golfik zachowuje sie znakomicie



Polecam je w 100%... juz zrobiłem prawie 5000 km na nich... za te
pieniążki nic lepszego nie dostaniesz.... fajny jest patent z regulowana
wysokoscia... ja dalem na najnizszy i obnizylem dodatkowo autko o ok.2
cm ;p pozdro



Witam!
Zamontowałem amortyzatory i jestem bardzo zadowolony! I bardzo pozytywnie zaskoczony ich praca!
Polecam jak najbardziej!!
Są poprostu bardzo dobre!!
Pozdrawiam



Amorki zlozone i jak narazie jestem z nich bardzo zadowolony


a tutaj opinia na temat gwintu fk ZAWIESZENIE GWINTOWANE AK VW GOLF 3 VENTO OD FK !:dol:
http://allegro.pl/item353240797_353240797.html


Witam!!! Jeśli pana interesuje jeszcze moja opinia na temat zawieszenia gwintowanego do golfa to mogę powiedzieć że sprawuje sie nieźle,auto obniżyłem o jakieś 30mm tak że między koło a błotnik wchodzi wyprostowana dłoń a na tyle jest twarde zawieszenie że nie ociera o błotnik,w zakrętach auto nie przechyla się na boki jest stabilne, można szybciej pokonywać zakręty na w miare równych drogach jeździ się dobrze,na nie równych,czy na dziurawych czuje się wszystkie nierówności w środku.Ja jestem zadowolony.Jeśli chce pan jeszcze się czegoś dowiedzieć to proszę pytać.



Mam nadzieje że komuś pomogą te opinie w wybraniu dobrego sportowego zawieszenia :smoke:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=126396][b]...::: zapraszam do mnie:::...[/b][/url] :dzida:

[img]http://img178.imageshack.us/img178/7846/35925117xs5.jpg[/img]

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » wt maja 20, 2008 11:38

dzieki :D przydaja mi sie te opinie moge śmiało sprzedawac MTS technik hehe


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
beetle
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: pt sie 10, 2007 14:34
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: beetle » wt maja 20, 2008 11:52

he he... a mi brakuje w tych opiniach zwrotu "auto jezdzi jak po szynach"
kazdy test, opinia musi zawierac te formulke! :D


Krzycho, black new beetle 2.0i apk>aqy '99
www.newbeetle.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » śr maja 21, 2008 15:30

Gdyby ktokolwiek z was był bardziej spostrzegawczy to zorientował by się co oznacza skrót MTS. Jeżeli nie wiecie od czego on pochodzi to wam podpowiem ale tylko trochę: MenToS. Czy wiecie już o co chodzi. :bigok: Nasz forumowy kolega MENTOS wraz ze swoim bratem mają firmę VenomCarz. A MTS to seria zawieszeń zamówionych przez nich i tylko dla nich u jednej z firm produkujących. :bajer: :bajer: :bajer:



Awatar użytkownika
rufers
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 357
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 18:19
Lokalizacja: wodzisław śląski

Post autor: rufers » śr maja 21, 2008 16:43

TAZ pisze:Gdyby ktokolwiek z was był bardziej spostrzegawczy to zorientował by się co oznacza skrót MTS. Jeżeli nie wiecie od czego on pochodzi to wam podpowiem ale tylko trochę: MenToS. Czy wiecie już o co chodzi. :bigok: Nasz forumowy kolega MENTOS wraz ze swoim bratem mają firmę VenomCarz. A MTS to seria zawieszeń zamówionych przez nich i tylko dla nich u jednej z firm produkujących. :bajer: :bajer: :bajer:
a jeśli można wiedzieć w jakiej firmie zamówili te zawieszenia???


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=126396][b]...::: zapraszam do mnie:::...[/b][/url] :dzida:

[img]http://img178.imageshack.us/img178/7846/35925117xs5.jpg[/img]

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » śr maja 21, 2008 17:01

rufers pisze:a jeśli można wiedzieć w jakiej firmie zamówili te zawieszenia???
jak wyzej pisalem


MTS technik - 90% potencjału produkcyjnego znajduję się na terenie Niemiec , reszta znajduję się w Holandi, Belgi i RPA...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
phanteon
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2777
Rejestracja: pn sty 16, 2006 02:06
Lokalizacja: GDA

Post autor: phanteon » czw maja 22, 2008 17:59

TAZ pisze:Gdyby ktokolwiek z was był bardziej spostrzegawczy to zorientował by się co oznacza skrót MTS. Jeżeli nie wiecie od czego on pochodzi to wam podpowiem ale tylko trochę: MenToS. Czy wiecie już o co chodzi. Nasz forumowy kolega MENTOS wraz ze swoim bratem mają firmę VenomCarz. A MTS to seria zawieszeń zamówionych przez nich i tylko dla nich u jednej z firm produkujących.
MAPET pisze:MTS technik - 90% potencjału produkcyjnego znajduję się na terenie Niemiec , reszta znajduję się w Holandi, Belgi i RPA...
Albo ktoś tu ściemą wali :grin: ...albo bracia Mentos mają firme niemiecką i są z różnych stron świata :helm:

A na poważnie to ja się już zdecydowałem na mts. Mam 2 znajomych jeżdżących na gwincie, z czego jeden to stary wyżeracz i mówi, że jest fajnie, w miare wygodnie (jesli chodzi o gwint).

Co do kitów to poczytałem linki na forum od Mapeta i ludzie się pozytywnie wypowiadają jeśli chodzi o prowadzenie, komfort itp. Z trwałością zobaczymy...ale 2 lata gwarancji dają całkiem spory spokój psychiczny. :helm:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości