dół amortyzatora ociera o osłonę przegubu

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Pajtak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 18:03
Lokalizacja: Chełm

dół amortyzatora ociera o osłonę przegubu

Post autor: Pajtak » pn maja 11, 2015 15:59

Mam taki problem wylał mi się stary gwint mts, kupiłem nowy przód tuning art ten z dodatkową regulacją, wszystko poskładałem pojechałem na geometrię no i mechanik wszedł na kanał zawołał mnie a tam dół amortyzatora ociera o gumową osłonę przegubu. W gwincie helpery siedzą, gwint mogę jeszcze skręcić w dół ok 1-2 cm. Dodatkowa regulacja maksymalnie na dole. Ma ktoś jakieś pomysły, sugestie?? bo nie chcę podnosić auta bo spas ładny wyszedł, a teoretycznie jak podkręcę go do góry to amortyzator powinien się oddalić od półosi. Felgi to 17" 7,5 opona 195/40 jak ma to jakieś znaczenie



Pajtak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 18:03
Lokalizacja: Chełm

Re: dół amortyzatora ociera o osłonę przegubu

Post autor: Pajtak » pn maja 11, 2015 18:31

sprawa rozwiązana amortyzator jest z do golfa mk2 i ma inny dół a dokładnie jest o dwa centymetry dłuższy przez co sięga aż do przegubu. Dziwne bo chyba w tych wersjach bez dodatkowej regulacji gwint z mk2 pasował do mk3 i zamiennie a teraz widzę że nie.



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

dół amortyzatora ociera o osłonę przegubu

Post autor: MAPET » pn maja 11, 2015 22:25

mk2 i mk3 to ten sam gwint
podkrec mocowanie i musi byc ok
albo cos zle ktos poskladal


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości