itb pomoc

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

AADRIAN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn lut 21, 2011 23:07

itb pomoc

Post autor: AADRIAN » sob kwie 28, 2012 20:45

witam mam mk1 i chce tam wsadzic 9a ale plan byl na turbo lecz itb jest dla mnie lepszym rozwiazaniem i szukam kogos to juz ogarnal taki temat i moze przyjechac i doradzic i pokazac co i jak, pozdrawiam ze slonecznej silesi:)



Awatar użytkownika
voj2s
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 14:49
Lokalizacja: krakoof
Kontakt:

Re: itb pomoc

Post autor: voj2s » ndz kwie 29, 2012 12:42

a konkretnie w czym jest problem ?? od ktorego miejsca projektu brakuje know-how??



AADRIAN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn lut 21, 2011 23:07

itb pomoc

Post autor: AADRIAN » ndz kwie 29, 2012 21:13

wiec mam ogolny zarys wiedzy ale to tyle a nie chce isc metoda prob i bledow bo to moze zbyt wiele kosztowac a nie stac mnie na to i chcialbym wiedziec z czego sa najlepsze gazniki i tak dalej



bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

itb pomoc

Post autor: bugalon » ndz kwie 29, 2012 21:45

Czekaj - czy dobrze rozumiem? Chcesz zeby przyjechal do Ciebie jakis tuner/profesjonalista z doświadczeniem, powiedzial Ci co i jak masz zrobić, podał wszystko na tacy i pokazal Ci paluszkiem jak to dokladnie poskladac i wystroic, po czym zabral się i odjechał w ramach koleżeńskiej pomocy ?

Moja rada jest taka - zacznij zadawać konkretne pytania. Czyli z czym masz problem, czego nie wiesz albo na czym utknąłeś. Wtedy pojawią się na pewno odpowiedzi. Pokaż że się postarałeś a nie, że liczysz na kompetną instrukcję od zera bez zadania sobie najmniejszego trudu.


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości