Golf III 1.8T Problem

Forum techniczne związane z silnikami 1.8T / 20V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Sekrout
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt gru 09, 2014 23:57
Lokalizacja: Oleśnica

Golf III 1.8T Problem

Post autor: Sekrout » wt lip 21, 2015 22:45

Witam. Jestem po swapie mojego golfika na 1.8T. Mam problem, silnik ładnie umocowany wszystko ładnie gada. Po zrobieniu dolotu i połączeniu go z kolektorem silnik nie chce sie wkręcać na obroty. Kręci do 2-3k i koniec. Szukałem szukałem i znalazłem, zasłoniłem pół przepływki taśmą i silnik wkręca sie bez problemu, równo pracuje i prawie wszystko jest ok, nie kręci do końca do ok 6k i odcina zapłon. Może ktoś wie co to może być? Przecież nie będę jeździł z taśmą na przepływce. Komputer nie pokazuje żadnych błędów. Walnięta przepływka? Dolot jest ok. Próbowałem bez IC na krótko i jest to samo.

1.8T AGU 98r mk IV



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Golf III 1.8T Problem

Post autor: spawacz » pt lip 31, 2015 08:26

Zaloz mu normalna mocna pompe paliwa to bedzie gadal jak trzeba, zasloniles przeplywke to tyle paliwa nie potrzebuje wiec i wyzej sie kreci...


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Awatar użytkownika
ADi997
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 771
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 09:30
Lokalizacja: Leicester - UK
Kontakt:

Golf III 1.8T Problem

Post autor: ADi997 » sob sie 01, 2015 13:20

Po co drugi taki sam temat założyłeś ?? Już wiesz, że pompa nie wydala, użyj szukajki i znajdziesz odp. Lub pytaj w wątku ogólnym Dłubiemy i swapujemy 1.8T


Aktualne DupoVWozy:
Passat B5 3BG AWX
Golf MK2 APU+DEA
Jetta MK2 Coupe JP----->??

Projekt Golf MK2 na facebook.com/MyGolfMK2

ODPOWIEDZ

Wróć do „1.8T i 20V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości