VR6 T czy R32??

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
kukiluki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: sob lut 18, 2006 13:07
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

VR6 T czy R32??

Post autor: kukiluki » sob sty 27, 2018 16:34

Witam,

Może dziwny temat ale potrzebuję informacji jak wygląda koszt uturbienia Vr6 12v w porównaniu do zmiany na R32?

W związku z tym, że i tak trzeba będzie zajrzeć do Vr-a (bo kopci) to rozważam jego uturbienie.

Jest w opcji zmiana na R32 ale wydaje mi się, że chyba drożej wyjdzie niż turbo??

Ktoś może mi podać jakieś orientacyjne koszty tych modów?

pozdrawiam



Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

VR6 T czy R32??

Post autor: kkkacper » sob sty 27, 2018 18:53

kukiluki, jak chcesz to zrobic porzadnie to koszt jest totalnie bez porownania i turbo nie moze wyjsc taniej.. poza tym wsadzajac r32 robisz szybka rewizje i masz pewnosc, ze bedzie podawac tak jak powinno, a z turbo bywa roznie.. wedlug mnie rozkmina totalnie z dupy.. w jakiej to budzie w ogole? Skoro VR'a musisz robic to samo porzadne przygotowanie motoru bez czesci (mowie o samej obrobce) to okolo 3-4 tys. i to przy dobrych wiatrach, a gdzie dalsze czesci?


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
kukiluki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: sob lut 18, 2006 13:07
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

VR6 T czy R32??

Post autor: kukiluki » sob sty 27, 2018 20:04

Buda to golf mk3 cabrio
Jeżeli chodzi o silnik, który siedzi w aucie to jest on z grubsza ogarnięty z tym tylko problemem, Że ktoś przy obróbce głowicy poleciał w ...uja i dlatego kopci.
Powiedzmy, że mam r32 - jakie koszty dalej?



Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

VR6 T czy R32??

Post autor: kkkacper » sob sty 27, 2018 21:45

kukiluki, masz dzial VR6 w mk2 to sobie przejrzyj.. masz wszystko jak na tacy.. zreszta to mozesz sobie wygooglowac bo to zadna tajemna wiedza, poza tym nie wiemy ile jestes w stanie zrobic sam..


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości