jaki set na przeniesienie napędu

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
marepako
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt sie 12, 2005 17:52
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

jaki set na przeniesienie napędu

Post autor: marepako » ndz cze 07, 2015 11:57

Panowie mam troszkę problem i chciałbym ominąć ścieżkę prób i błędów. Wczoraj wpadł mi w ręce mkIII GTI (2E) z obróconą panewą. Wziąłem auto na graty bo wyposażone dobrze (climatronic, 4xES itd)... ale pochodziłem po garażach w rozeznaniu co mam a czego nie i... zobaczyłem masę pozostałości po 20 jahre i gdzieś tam VR6 z przebiegiem 170tyś. Tak więc pomyślałem sobie, że może by tak poświęcić trochę czasu, zrobić coś pełnego wyposażeniowo i wcisnąć VR'a w budę... Teraz przechodząc do meritum- buda mk3 GTi, piec VR. Sam piec wyjąłem z galaxy - mam do tego naturalnie pętlę, pestki, immo, zamach, rozruch, nowe sprzęgło sachsa ( 3000 786 001), w ch#&$# nowych części . Teraz pozostaje kwestia skrzyni- co tam ładować. Najprościej zapewne ORI zestaw ale zastanawiam się czy po drodze nie wpadnę na pomysł, że jednak to nie będzie wolnossąca jednostka a dmuchnięta. Tak więc pytanie- "na ile" starcza ori set, czy jest w ogóle sens go pakować, czy z miejsca iść w innym kierunku, oszczędzić sobie czasu i wywalonych złotówek w błoto. Jeśli ktoś ma sugestie i przechodził już przez to- proszę o pomoc- co i od czego.


One Man Crew

bartez80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt gru 24, 2013 16:50

jaki set na przeniesienie napędu

Post autor: bartez80 » ndz cze 28, 2015 21:34

jak masz zamier kiedys go dmuchnac to wkladaj skrzynie 6 biegowa .



ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości