Pompa paliwa dane techniczne ewentualnie jaka wydajność AAA

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

kmb92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: czw lis 27, 2008 19:01
Lokalizacja: sopot
Kontakt:

Pompa paliwa dane techniczne ewentualnie jaka wydajność AAA

Post autor: kmb92 » ndz paź 05, 2014 11:15

Witam panowie i panie chciał bym sie dowiedzieć jakie parametry powinna miec sprawna lub nowa pompa paliwa do vr6 posiadam taką z 91 r 333919051E
Cisnienie na listwie 4.0 z odpietym regulatorem z ssącego po dodaniu gazu minimum 3.8 bez obciążenia
wiem że pompa jest 4 barowa ale nie mogę się dowiedzieć jaką powinna mieć wydajność
moja ma 0,6l na 30s co daje 72 litry wg autodaty podobno ma być 0,7l/15s ale te dane podał mi znajomy i nie wiem czy są prawdziwe
mój problem brak mocy w górnym zakresie
błąd sondy wychodzi poza skale-sporadyczny
błąd adaptacji mikstury-sporadyczny obstawiam brak paliwa w górnym zakresie
czy 6 barowa pompa taka jak w wtrysku mechanicznym bedzie działała w vr, wydajnościowo na pewno ale czy regulator bedzie wstanie mu upuścić na tyle żeby było git bo za dużo paliwa też nie dobrze i wymiarami nie pasuje zupelnie :)
I jak ktoś posiada nr wsadu do kosza pasujący bez wiekszej rzeźby to będę wdzięczny bo chłop po katalogu ic nie jest wstanie dojść :bigok:



Awatar użytkownika
gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: śr lut 21, 2007 23:48
Lokalizacja: Kiełczów
Kontakt:

Pompa paliwa dane techniczne ewentualnie jaka wydajność AAA

Post autor: gumiś » ndz paź 05, 2014 18:28

Jak miałem mk2 vr6 jeździłem właśnie na pompie z mechanicznego wtrysku i było ok,teraz mam corrado vr6 i w koszu walbro 255 ciśnienie 6 barów i wszystko ok regulator zbjia.



Awatar użytkownika
Adanio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: sob lut 06, 2010 17:45
Lokalizacja: LUB (prawie Lublin)
Kontakt:

Pompa paliwa dane techniczne ewentualnie jaka wydajność AAA

Post autor: Adanio » pt paź 17, 2014 15:00

Pompa a własciwie pompy z mechanicznego wtrysku np z 9A duzo ludzi zostawia przy swapie na VR6 i niby wszystko działa. Ale tak naprawdę to mimo że dają większe cisnienie niż VRowa to jednak nie wyrabiaja z wydajnością. Ciśnienie to nie wszystko. Pod pełnym obciążeniem brakuje paliwa co widać dobrze choćby przy pałowaniu na piątym biegu, niewiele ale jednak brakuje.



kmb92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: czw lis 27, 2008 19:01
Lokalizacja: sopot
Kontakt:

Pompa paliwa dane techniczne ewentualnie jaka wydajność AAA

Post autor: kmb92 » ndz paź 19, 2014 02:02

Dziękuję za pomoc ale dalej nie znam parametrów policzylem wtryski są 155cm3 po nr boschowskich na wtryskach co sumasumarum daje przepustoości koło 55.8l/h hpompa daje 70 -72 litryna godzine na powrocie czy te obliczenia prawidłowe czy nie pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości