golf mkII vr6 syncro

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

BeZeL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 30, 2009 14:49
Lokalizacja: Duszniki Zdrój
Kontakt:

golf mkII vr6 syncro

Post autor: BeZeL » czw kwie 08, 2010 23:07

Witam. Podjąłem się zbudowania golfa mkII vr6 syncro na zwykłej budzie. Na początku miał być napęd tylko na przód, ale coś mi odbiło i robię syncro. Nabyłem ostatnio most od sharana 2.8vr6 i po powrocie do domu okazało się, że ma inny rozstaw otworów do mocowania z belką i inną łapę, po prostu jest troszkę większy. SKORO RÓŻNI SIĘ OD MOSTU Z GOLFA/PASSATA VR6 SYNCRO, TO CZY PRZEŁOŻENIE JEST TEŻ INNE???? Jeśli most z sharana zapasuje ze skrzynią z golfa/passata to dopasuje sobie ten most i będę działać dalej.
Wiem, że nie opłaca się przerabiać zwykłego golfa na syncro, ale ja do mojego czuje duży sentyment i dla mnie jest niezwykły. Proszę was o POMOC. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :okej:
:okej: :okej:


:)

Awatar użytkownika
Apsik
Powered by G60
Powered by G60
Posty: 1279
Rejestracja: wt paź 05, 2004 15:30
Lokalizacja: just behind you
Kontakt:

Re: golf mkII vr6 syncro

Post autor: Apsik » ndz kwie 11, 2010 11:02

Rozumiem że mówimy o takim moście:
Obrazek
... ten most ma przełożenie 17/27 to znaczy że przekładania kątowa skrzyni biegó też musi mieć przełożenie 17/21
czyli:
Audi TT/S3 4Motion ze skrzynią 02M ma przekładnię kątową 17/27
Golf IV 4Motion ze skrzynią 5bieg. 02C i 6bieg. 02M ma przekładnię kątową 17/27
Skoda 4Motion ze skrzynią 5bieg. 02C i 6bieg. 02M ma przekładnię kątową 17/27

Powodzenia
BeZeL pisze:Witam. Podjąłem się zbudowania golfa mkII vr6 syncro na zwykłej budzie. Na początku miał być napęd tylko na przód, ale coś mi odbiło i robię syncro. Nabyłem ostatnio most od sharana 2.8vr6 i po powrocie do domu okazało się, że ma inny rozstaw otworów do mocowania z belką i inną łapę, po prostu jest troszkę większy. SKORO RÓŻNI SIĘ OD MOSTU Z GOLFA/PASSATA VR6 SYNCRO, TO CZY PRZEŁOŻENIE JEST TEŻ INNE???? Jeśli most z sharana zapasuje ze skrzynią z golfa/passata to dopasuje sobie ten most i będę działać dalej.
Wiem, że nie opłaca się przerabiać zwykłego golfa na syncro, ale ja do mojego czuje duży sentyment i dla mnie jest niezwykły. Proszę was o POMOC. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów


It doesn't mater what U have - YOU can always tune it!

BeZeL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 30, 2009 14:49
Lokalizacja: Duszniki Zdrój
Kontakt:

Post autor: BeZeL » ndz kwie 11, 2010 20:55

Przede wszystkim dziękuję za odpowiedź i pomoc!!! Mój most jest z sharana 2.8vr6 12v 176PS. Ten, o którym Ty piszesz jest z 2.8vr6 24v 204PS??? One maję takie samo przełożenie??? Pojawiła się opcja wymiany tego mostu na most od golfa vr6 syncro i chyba tak zrobię. Przy okazji pozdrawiam gościa Białokur od którego mam części do vr6. Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJE za odpowiedź.
Pozdrawiam.


:)

Awatar użytkownika
Apsik
Powered by G60
Powered by G60
Posty: 1279
Rejestracja: wt paź 05, 2004 15:30
Lokalizacja: just behind you
Kontakt:

Post autor: Apsik » ndz kwie 11, 2010 22:32

Przełożenie tego mostu to: 20/21 czyli zgra się ze skrzyniami z MK2 Syncro/Rallye, MK3 Syncro, Passat B3 Syncro
BeZeL pisze:Pojawiła się opcja wymiany tego mostu na most od golfa vr6 syncro i chyba tak zrobię.


It doesn't mater what U have - YOU can always tune it!

ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości