Doposażenie w kamerę i nowszą nawigacje...

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Victor-18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 15, 2019 00:15

Doposażenie w kamerę i nowszą nawigacje...

Post autor: Victor-18 » pn lip 15, 2019 00:21

Posiadam Jettę z 2015 po faceliftingu..wersja HIGHLINE..wszystko jest git ale irytuje mnie w tym aucie prosty i zacofany system multimedialny, który ogólnie nie pasuje do ciekawej stylistyki wnetrza auta...chciałbym doposazyc auto w kamerę cofania oraz wiekszy bardziej przestronny panel nawigacji...Czy oplaca sie kupowac uzywane zestawy, czy nie powodują problemów ? a jesli to jakie ??? Jestem ciekawy ile ASO by sobie za to zażyczyło....moje radio to rns315.. dodam ze sprzet musi posiadac bluetooth....znacie może jakieś firmy w Lublinie które się tym zajmują i są tansze niz ASO



bolo9823
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: czw kwie 19, 2018 14:29
Auto: Volkswagen Golf 4 1.9 TDI ALH

Re: Doposażenie w kamerę i nowszą nawigacje...

Post autor: bolo9823 » śr lip 31, 2019 23:06

Szczerze polecam radio rcd330 na aliexpress, wiem ze wysyłka i chiny straszą, ale szczerze za mozliwosci tego radia jestem zadowolony. Są dwie wersje, pierwsza na systemie WinCe i mozna edytować tam dosłownie wszystko nawet wgrać nawigacje i podłączyć moduł gps za 40 zł, druga wersja jest na linuksie i posiada Android Auto oraz Carplay. Co do wykonania jest OEM i nie ma jakies chińskiej jakości. Oczywiscie radio posiada bluetooth, mozna słuchac muzyki z USB oraz SD. Na przesyłke czeka sie dwa tygodnie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości