Wybór nawigacji dedykowanej GOLF 7

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

DarthDoc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw lut 04, 2016 21:55

Wybór nawigacji dedykowanej GOLF 7

Post autor: DarthDoc » sob wrz 24, 2016 20:31

Witam
Temat staram sie zglebic od 2 tyg. Posiadam golfa 7 2015 z discovery media mib1. Dla mnie tragedia. Pierwszym planem bylo wymiana na PRO odrazu mnie sprowadzono na ziemie. Najpierw w aso discovery media mib2 ok 8 tys, PRO mib2 16tys.
Kupowanie z allegro ostrzegaja ze kradzione itp. Nikt zreszta nie chcial mi wytlumaczyc co potrzebuje kupic i co zrobic nawet jesli bym sie chcial zdecydowac na allegro. Znalazlem zatem firmy ktore wykonuja takie uslugi w calosci np APG jednak cena podstawowego zestawu to ok 8 tys. Potem Navitechnik zreszta sa na allegro usluga 5,5 tys ale nie wiem jeszcze czy w cenie jest wszysko tzn sim dab czy np daja ramke w kolorze itp. Stad mysle caly czas czy warto sie w to bawic i nie wybrac czegos made in china za czesc tej kwoty. Adayo V&S itp ale czy warto?? uzywacie takich nawigacji?? czy cena w tym przypadku laczy sie z jakoscia. Znalazlem nawet cos takiego MIB-912 http://www.audiosources.net/prod_view.a ... t3:50001:3" onclick="window.open(this.href);return false; doradzcie co robic :)



DarthDoc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw lut 04, 2016 21:55

Wybór nawigacji dedykowanej GOLF 7

Post autor: DarthDoc » ndz wrz 25, 2016 22:08

Nikt nic nie wie nikt nic nie pomoze?? :-(



DarthDoc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw lut 04, 2016 21:55

Re: Wybór nawigacji dedykowanej GOLF 7

Post autor: DarthDoc » pn wrz 26, 2016 17:57

Navitechnik odpisal mi maila calkowity koszt instalacji discovery pro to 6 tys



mich77bor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 15:50
Lokalizacja: DW

Wybór nawigacji dedykowanej GOLF 7

Post autor: mich77bor » wt paź 18, 2016 10:16

Kup na allegro chińczyka i zobacz co potrafi, masz 14 dni na zwrot. Zobacz jak czytelny jest wyświetlacz w takiej nawigacji w słoneczny dzień. Jak będziesz zdecydowany na Discovery Pro to weź od Navitechnik, to profesjonalna firma, działają od lat. Możesz też dołożyć do swojej nawigacji moduł z androidem https://www.youtube.com/watch?v=RH0NXT7rNzE" onclick="window.open(this.href);return false;


Sprzedam nową półkę nad radio

bina bina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob lis 05, 2016 22:58

Re: Wybór nawigacji dedykowanej GOLF 7

Post autor: bina bina » ndz lis 06, 2016 12:12

mich77bor pisze: Możesz też dołożyć do swojej nawigacji moduł z androidem https://www.youtube.com/watch?v=RH0NXT7rNzE" onclick="window.open(this.href);return false;
W tym linku co podałeś faktycznie do fabrycznej navi dokłada się jakiś moduł czy idą na łatwiznę i wymieniają moje fabryczne radio DISCOVERY MEDIA W GOLF 7 na jakiegoś chińczyka

Jeśli dokłada się jakiś moduł i fabryczne radio działa na androidzie to fajna opcja tylko cena 2500 zł trochę spora



krzysztofkru
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 26, 2017 09:02

Re: Wybór nawigacji dedykowanej GOLF 7

Post autor: krzysztofkru » czw paź 26, 2017 09:08

W swoim Sharanie mam od paru tygodni nawigację kupowaną przez portal [wyedytowano jhosef] i jeździ się genialnie. Wysoka jakość elementów, matryca duża, czytelna, proste sterowanie, nie rozprasza mnie ten system podczas jazdy krótko mówiąc.



Awatar użytkownika
siwyzdw1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 30, 2010 22:35
Lokalizacja: Zdunska Wola
Auto: Golf mk5 2006r
Golf mk 7 2019r
Kontakt:

Re: Wybór nawigacji dedykowanej GOLF 7

Post autor: siwyzdw1 » wt paź 12, 2021 21:33

Witam. Szybkie pytanko wymiana composition media z golfa poliftowego do którego nie można wgrać app connetcta na discover media pochodzącgo z eRki mówie tu oczywiście o shakowanej sztuce. Czy wystarczy wypiąć moje padło i wpiąc discover a będzie to smigało? Bynajmniej takie info otrzymałem od sprzedającego, no wspomniał że być może głośniki trzeba będzie kodować. Z góry dzięki za info i pozdro.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości