Navigacja do 300zl

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

domeL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: sob lut 17, 2007 11:14
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Navigacja do 300zl

Post autor: domeL » czw paź 28, 2010 15:04

Witam

koledzy doradźcie bo kompletnie sie na tym nie znam. Potrzebuje navigacje, cena taka jak w temacie moze byc w ostateczności nawet 400 ale żeby jakos chodziła. Wiem ze za ta cene będzie ciężko o cos konkretnego ale jest mi potrzebna a fundusze ograniczone jak narazie. Najlepsza opcja to navi gdzie można by bylo wgrać automape ale nie mam pojęcia od czego zależy ze mozna ja wgrać a od czego ze nie można :)

pozdrawiam i z góry dzieki za odpowiedzi

pozdroo



Awatar użytkownika
majic
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: wt gru 09, 2008 18:31
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Navigacja do 300zl

Post autor: majic » pt paź 29, 2010 23:52

Za taka cene polecam np GoClever 5066. Używam i nie mam nic do zarzucenia. Szybko łapie sygnał, fabrycznie odblokowana ;), duży wyświetlacz. Z minusów to uchwyt. Potrafi odpaść - jak po 30 minutach nie odpadnie to już będzie cały czas się trzymać ;) Nie używam mapy, która jest od razu tylko AM. Moj model ma jeszcze BT ( łączy się z komórka jako zestaw głośno mówiący ) i FM ( wysyła dźwięk przez fale i w radiu możesz słuchać - nie używam tego ).

Możliwe, że ktoś jeszcze poleci Lark'a, ponoć podobna półka, ale nic nie powiem, bo nie mialem w rękach.


Moja dwudziestka 20VT:
viewtopic.php?f=88&t=473958

jacek1554
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wt cze 16, 2009 19:31
Lokalizacja: PODKARPACIE RRS

Navigacja do 300zl

Post autor: jacek1554 » sob paź 30, 2010 15:39

jezdziłem z goclewerem i spisała się dobrze



domeL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: sob lut 17, 2007 11:14
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Navigacja do 300zl

Post autor: domeL » pt gru 03, 2010 21:40

majic

mam rozumiec ze bede mogl sobie wgrac w ta navi AM??



Andrzej132
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: czw maja 22, 2008 10:48
Lokalizacja: Opole

Re: Navigacja do 300zl

Post autor: Andrzej132 » ndz gru 05, 2010 22:22

Ja używam GoClevera sporadycznie ale ori mapa w zasadzie zawsze doprowadziła do celu. Z karty powinna chyba odpalić każda mapa.
Natomiast uchwyt ("plecki")to jest porażka. Już przy pierwszym założeniu ułamał się języczek. Koledze to samo, co prawda z serwisu przysłali mu nowy ale też zaraz się ułamało.



ppatryk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt paź 26, 2010 16:33
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Navigacja do 300zl

Post autor: ppatryk » pt gru 10, 2010 20:45

albo kupisz sobie jakiegoś larka i dokupisz automapę
albo sobie poszukaj, teraz są w fajnych cenach tomtom'y
4,3" są tanie, a 3,5" są strasznie tanie



DamianS.
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 18:22
Lokalizacja: okolice Wielunia
Kontakt:

Navigacja do 300zl

Post autor: DamianS. » sob gru 11, 2010 08:56

wiec tak:
1) Mio Moov 500 - osobiscie posiadam, jednak auto mapa chodzi po rozblokowaniu, nic trudnego, podmieniamy pliki, a jak cos sie psuje odkrecamy i jest znowu fabrycznie ustawiona, ma bardzo dobry sygnal GPS i procek 400mhz , pozniej chodza filmiki, gry itp
2)goclever 5066 tez niezla - jest juz fabrycznie rozblokowana, wkladasz karte z Automapa i cieszysz sie dobra nawi za mala cene, oczywiscie przeglad plikow multimedialnych itp mas z juz na starcie, jednak jak nie uwzazasz jak kolega mowil z uchwytem to wiecznie zlamany xD
3) Lark 50.2 tez bedzie podobnie wyposazony jak G5066

Niektóre nawigacje maja równierz BT do laczenia bezprzewodowego np z telefonem oraz transimer FM, taka wypasiona wersja Goclever 5055 FMBT ale kosztuje w granicach 450 zł jednak mysle ze moze nie warto kup normalna wersje za jakies 280 zł, ja za moje mio dalem 318:) I nie kupuj navi bez slotu na karte pamieci!!!

Jesli nie chcesz na razie ingerowac w mapy, czyli dogrywac, wez mio ma lepsze mapy fabryczne, pozniej goclever a na koncu lark - tu juz mapy sieczka xD

Przeczytaj
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... -3147.html" onclick="window.open(this.href);return false;


moje pudełko ---> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=235737

Andrzej132
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: czw maja 22, 2008 10:48
Lokalizacja: Opole

Re: Navigacja do 300zl

Post autor: Andrzej132 » pn gru 13, 2010 19:08

Sporo jest teraz "przedświątecznych" promocji. Można coś niedrogo nabyć (200 - 250 zeta).



Awatar użytkownika
vwmaniac1991
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: śr gru 15, 2010 13:28
Lokalizacja: NNM/NIL

Navigacja do 300zl

Post autor: vwmaniac1991 » pt gru 17, 2010 13:40

ja mam "ntt navi 4336" 4,3'' odblokowana fabrycznie i ma rozne tam bajery typu odtwarzanie filmow,slot na micro sd,wyjscie na sluchawki lub do podlaczenia do samochodowego radia o ile ma "aux" itp.mape odczytuje kazda poza miomap(nie wiem czemu :/)mnie nie zawiodla i sygnal tez chwyta dosc dobrze,uchwyt nie jest najgorszy trzyma sie bez zarzutu.nie jest droga,wiec za ta cene(249,00)dobry sprzet.
pzdr i powodzenia ;)



Awatar użytkownika
Grzesiek GT
...
...
Posty: 142
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 18:50
Lokalizacja: Namysłów
Kontakt:

Re: Navigacja do 300zl

Post autor: Grzesiek GT » wt gru 28, 2010 22:51

Kolego zajrzyj do sklepu EURO rtv agd albo na ich stronę, Jest tam navi Garmin za 299 zł całkiem przyzwoita sam się przymierzam do zakupu tylko trzeba się spieszyć bo promocja do 31 grudnia chyba.



zbylu2000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 21, 2010 11:00
Lokalizacja: Wrocław/Jelcz
Kontakt:

Navigacja do 300zl

Post autor: zbylu2000 » pt gru 31, 2010 12:07

a co sadzicie o nawi MANTA 510MS?cena okolo 260zl?macie jakies zdanie na temat MANTY?



Awatar użytkownika
adario38
Padre Preside
Padre Preside
Posty: 95
Rejestracja: pn sty 18, 2010 16:39
Lokalizacja: VWarszawa

Navigacja do 300zl

Post autor: adario38 » sob sty 01, 2011 16:48

O sprzecie manta nie mam dobrego zdania.Wprawdzie nie uzywalem nawigacji manty,ale jezeli jest poziomie takim jak :myszki,glosniki komputerowe,dzojstiki i inna tego typu drobnica-to raczej niepolecam.Sprzet moze i ladny z wygladu,ale mocno slaby pod wzgledem trwalosci wyrobu.Tandeta.Takie sa moje prywatne odczucia ,tak jak mowilem nawigacji tego producenta nie uzywalem,ale pewnie nie odstaje jakoscia od reszty.Reklamacje uznaja od reki i wymieniaja od reki,ale ile razy mozna jezdzic na matuszewska na teren dawnego WZT gdzie manta ma swoje biura i sklep,stac w korku,poza tym to takze strata czasu.Moze lepiej z tanizny jednak larka lub takie cos :https://www.hurt.com.pl/?o=shpp&i=8243 , za taka cene wiele nie ryzykujesz,a sprzet nowy i tez ma gwarancje.Wprawdzie bez mapy,ale to nie jest problem.
Mam wrazenie tez,ze taki pieciocalowy "telewizor" jest troche za duzy na deske rozdzielcza do kazdej osobowki.To raczej rozmiar do tir-a.
Chyba ze chodzi o taki typowo polski zwyczaj-"pokazania sie"- bo ja bede mial wiecej niz inni,czyli nawi tez kupie wieksza niz potrzeba.Ale to juz inny temat...


adario38 - ok,spoko i luzik,nie ma cisnienia,bez parcia na szkło, http://w112.wrzuta.pl/film/6BGZyUe8YuY/dire_straits_-_sultans_of_swing_live , i jeszcze to http://www.youtube.com/watch?v=d9jVaoJf-7o - kto tak dzis wymiata na wiosłach ?

Maka178
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn cze 23, 2008 19:05
Lokalizacja: Jaworzno

Navigacja do 300zl

Post autor: Maka178 » ndz sty 02, 2011 14:29

Witam, również poszukuję nawigacji do około 400zł, polecany wyżej model Mio moov 500 wydaje się całkiem fajny, wielu sprzedawców na allegro oferuje odblokowanie, nie powoduje to utraty gwarancji? Sprzedawcy piszą, że łatwo można przywrócić stan fabryczny, ale czy takie odblokowanie i później przywrócenie stanu fabrycznego w razie konieczności skorzystania z gwarancji nie zostawia żadnych "śladów"?

Kolejnym modelem, który mi wpadł w oko to PEIYING GPS 5003, w zasadzie chyba ma wszystko to co wyżej wymieniony MIO, tyle że ma troszkę większy ekran oraz jest fabrycznie odblokowany, w sumie firma chyba mniej znana w świecie nawigacji niż MIO ale mimo to jak on wypada w zestawieniu z MIO MOOV 500, co byście polecili?

Jestem otwarty również na inne propozycje, ponieważ kompletnie się nie znam na nawigacjach :helm: Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi :bigok:

Pozdrawiam :kufel:



ppatryk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt paź 26, 2010 16:33
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Navigacja do 300zl

Post autor: ppatryk » sob sty 15, 2011 17:11

teraz są w promocjach tomtom'y 4,3" za ok 400 zł więc myślę, że warto
może mapy nie są bajerancki, ale są dokładne, nawigacja jest szybka, nie przycina się
podane przez Ciebie też będą ok, przy tych cenach raczej ich możliwości będą podobne
sugerowałbym się designem oraz ew. jakimiś fajnymi bajerami, jak np. odtwarzacz mp3 lub coś innego, o ile oczywiście nawigacje te posiadają coś takiego



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości