gdzie zamontowac cb radio

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Awatar użytkownika
pstech
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt cze 23, 2009 00:12
Lokalizacja: ełk
Kontakt:

Post autor: pstech » śr cze 23, 2010 01:26

Dla kolegi wyżej chodziło o tego typu kieszeń.
Obrazek

Dokładnie taki sam zestaw mam u siebie w golfie nad audio!

Chyba najlepszy dostęp do radia + przejrzystość w odczytywaniu info. z radia!

Do tego mam polecam antenę TRIFLEX CB / AM-FM / GSM 900
http://www.sirioantenne.it/prodotti_ant ... 69&idp=128

, która jest identyczna jak zwykła fabryczna antena. I daje bardzo dobre parametry jak na tą długość.
Ostatnio zmieniony śr cze 23, 2010 01:27 przez pstech, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Mako
Forum Master
Forum Master
Posty: 1030
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 16:41
Kontakt:

Post autor: Mako » śr cze 23, 2010 08:31

zewnętrzny głośnik przyda się jeżeli to jest szczelnie zamknięte, a
pstech pisze:Do tego mam polecam antenę TRIFLEX CB / AM-FM / GSM 900
http://www.sirioantenne.i...8171169&idp=128
co jest do wszystkiego jest do niczego...zasięg w stylu georgia choć tutaj mocowanie na stałe ale...



Awatar użytkownika
pstech
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt cze 23, 2009 00:12
Lokalizacja: ełk
Kontakt:

Post autor: pstech » śr cze 23, 2010 10:12

To fakt ale dla mnie wystarcza do bezproblemowej komunikacji. Radyjko i tak jest podkręcone i całość konserwowana na bierząco,a z tą anteną nie ma problemu przy wjeżdżaniu do garażu czy parkingów podziemnych i wygląda jak fabryczna więc nie musisz się bać, że ktoś Ci ją ukradnie.

A zapomniałem dodać, że mam zewnętrzny głośnik między ręcznym a podłokietnikiem. Dokładnie pod samym podłokietnikiem idealnie się wkomponował.



nigol_jom
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: wt gru 04, 2007 11:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: nigol_jom » pt cze 25, 2010 09:34

Witam,

W Golfie IV radio PRESIDENTa idealnie mieści się w miejscu na popielniczkę. Niestety swojego sprzedałem parę dni temu wiec nie mogę podesłać zdjęcia ale wygląda to tak że pod "szufladką" zamykającą popielniczkę mamy CB. Zamykamy "szufladkę" i nie mamy CB :D estetyka 10\10 . Czytelność radia i ustawianie 7\10 niby trochę ograniczony dostęp do pokręteł ale da się przyzwyczaić. Obawiałem się o głośnik, który przy takim montażu jest trochę zabudowany i zagłuszony ale nie było źle. Dało się wszystko usłyszeć. Montaż jest dosyć prosty, około godzinki. Trzeba zdjąć plastik "dookoła" lewarka zmiany biegów, na 4 śrubkach chyba. Radio przykręcamy do kanału. W popielniczce trzeba wyciąć "pasowny" otwór. Montujemy i mamy radio w aucie i nie wisi nam nigdzie taki brzydal.

Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości