LEGENDY KRĄŻĄCE WŚRÓD CB-RADIO-wców

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

bialayara
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 09, 2011 23:15

LEGENDY KRĄŻĄCE WŚRÓD CB-RADIO-wców

Post autor: bialayara » śr lut 09, 2011 23:40

aaaa więc, głupio się stało. Trafiło na forum VW, a szkoda. Moja ulubiona marka, aktualnie nie mam VW, kiedyś miałem Golfy i Corrado, do Korkiego jeszcze wróce :) Ale do tematu. Dziś namierzyłem pajaca z Wrocławia, który nie pozwala na rozmowę na 19 kanale CB Radio. Więcej, nie tylko nie pozwala, ale i obraża innych i tu trafił na mnie. Nie jestem z Wrocławia, ale często tam bywam. Niejaki Jarek, ten od sygnałów policyjnych itp zamieszkuje sobie na ul. Młynarskiej 1 za garażami. Stoi tam taka stara kamienica a na kamienicy jest jego antena. To jest naprzeciw stacji benzynowej Shell na wylocie na Poznań. Kolo mieszka na II piętrze i nie chce otwierać drzwi obcym :D :D :D. Druga sprawa, kolo jeździ sobie, no właśnie.. :/ niebieskim VW Vento w dieslu. I ten cały Jaro często siedzi 200m od domu i nadaje właśnie z tego Vento, bo tam ma długą antenę na bagażniku i dopałę, dlatego słychac go już w Trzebnicy. Co do Trzebnicy, to jego Vento jest na trzebnickich nr rej. DTR S412. Gdyby ktoś chciał mu tą jego anteną wpierd.....ć, to dajcie znać, mogę być we Wroc w 30 minut :) :) i chętnie pomogę. Jak już wspomniałem, koleś drzwi od domu nie otwiera... ale zawitam do niego jeszcze nie raz. Jeśli to czytasz Jareczku, pozdrowienia od kolesia czarnego vito i białego yarisa. My sie jeszcze spotkamy, OBIECUJĘ :) Pozdrawiam!



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

LEGENDY KRĄŻĄCE WŚRÓD CB-RADIO-wców

Post autor: k0nr4d » czw lut 10, 2011 00:30

Wystarczy przeciąć kabel antenowy lub włożyć szpilę w niego. Sto razy skuteczniejsze i kulturalniejsze niż obicie ryja, na co oczywiście i tak zasługuje. Można też podpierdzielić go do UKE, w locie mogą namierzyć gościa z jaką mocą nadaje i ma pozamiatane.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

bialayara
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 09, 2011 23:15

LEGENDY KRĄŻĄCE WŚRÓD CB-RADIO-wców

Post autor: bialayara » czw lut 10, 2011 02:51

Konrad, sprawa jest taka, że jarek n ma już sprawę w prokuraturze za używanie nadajnika przekraczającej 4W i niewiele widac z tego sobie robi. Materiał jest mocny i grozi mu od 2 lat do 4. Znając życie albo będzie miał w zawiasach, albo prokurator jednak umoży. W domu już ma legalne 4W, ale w aucie ma wielki dopał i sieje swoje wywody na 30km w okół Wroc... ale jest już pewna wizja :) coś w stylu szpili w kabel, ale bardziej drastyczne. Apel do chłopaków z DW, jeśli i WAM koleś jarek n również zagrał na nerwach i ze spokojem chcecie go zdjąć, pisać na priv. Powygłupiamy się z jareczkiem. Gość po prostu źle trafił gadając głupoty na mój teat bezpośrednio do mnie na falach eteru... no sorry, ta niemożna.



Awatar użytkownika
adikpn
Wolfsburg Power
Posty: 420
Rejestracja: ndz mar 21, 2010 14:14
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: adikpn » sob lut 12, 2011 14:12

Lakier pisze:W Poznaniu jest Koliberek, bodajze na 23. Pierwszy raz slyszalem, ze w Kartuzach ktos konia udawał :D:D
Nawet nie wiesz ile koliberek potrafi pomódz kiedyś słyszałem jak pomagał kobiecie i pomyśleć ze jest niewidomy... Zna miasto jak wlasną kieszeń:)
Prawdziwy przewodnik po naszym pięknym PO:) Naprawdę podziw i pełen respekt :pub:


Obrazek

Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

LEGENDY KRĄŻĄCE WŚRÓD CB-RADIO-wców

Post autor: k0nr4d » sob lut 12, 2011 14:50

" onclick="window.open(this.href);return false;


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
adikpn
Wolfsburg Power
Posty: 420
Rejestracja: ndz mar 21, 2010 14:14
Lokalizacja: Poznań

LEGENDY KRĄŻĄCE WŚRÓD CB-RADIO-wców

Post autor: adikpn » sob lut 12, 2011 15:35

jest naprawdę świetny mieszka w poznaniu nie daleko galerii pestka a nadawanie ma naprawdę rewelecyjne. mi tez pomógł na dróżce na piłe:)


Obrazek

karol_vw
Grupa Podlasie
Grupa Podlasie
Posty: 463
Rejestracja: ndz sie 01, 2010 23:27
Lokalizacja: Białystok

LEGENDY KRĄŻĄCE WŚRÓD CB-RADIO-wców

Post autor: karol_vw » sob lut 12, 2011 20:16

szacunek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości