Golf II 2.0 vs parę samochodów

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1497
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

Golf II 2.0 vs parę samochodów

Post autor: kwadrat » pn lip 01, 2019 22:21

Z racji, że mało się tu ostatnio dzieje, przedstawię parę moich ostatnich sytuacji. Nie będę opisywał ze szczegółami każdej, bo by miejsca nie starczyło.
Golf vs Laguna III na xenonie 1:0 chciał wyprzedzać prawym, szybko została w tyle i zaskakująco dużo, podejrzewam, że odpuściła po chwili, później już jechałem spokojnie, kierownik się zrównał i kciuk w górę
Golf vs Golf IV nerwowy 1:0, dostał srogo bez większych problemów, przypuszczam, że jakiś 1.6
Golf vs Octavia kombi III 0:1 długa prosta start agresywny, ale bez szaleństw, koniec jedynki już docisnąłem widząc co się dzieje, nie pamiętam już dokładnie, ale gdzieś koniec mojej 3ki octavia zaczęła odjeżdżać i tak to ok 180 km/h była ze 2 długości z przodu. Tutaj się trochę zdziwiłem, kierownik kciuk w górę
Golf vs Leon II remis, trochę zepsułem start, ale gdzieś do 160 km/h równiutko za nim. Na pewno diesel, na pewno dwie rury wydechowe po dwóch str
Golf vs Kia Ceed 1:0 wyglądowo nawet fajna, myślałem, że coś mocniejszego
Golf vs Golf VI biały, bardzo ładny, na pewno miał jakiś pakiet stylistyczny ,xenon, lotka, dwie chromowane rury, dobra fela ori, coraz bardziej jestem przekonany, że był to GTD (brak jakichkolwiek oznaczeń z tyłu) chociaż trodno mi było w to uwierzyć. Pierwsze światła, dynamicznie z dwóch stron. Drugie światła ogień, 1,2 równo, na trójce zaczął odchodzić
Golf vs Pasior B8 na xenonie 0:1 na pewno TDI BlueMotion, gdzieś do końca mojej trójki, delikatnie, ale cały czas Passat do przodu, z pół dł przede mną.
Tydzień po tym spotkałem go ponownie, w tym samym miejscu, tym razem jechałem Paskiem B6 ojca 1.9 z wirusem, generalnie bez podejścia, zostawił mnie z 2-3 długości


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości