Lupo 300+ vs. C63amg / M5v10 s85

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
Michu26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz gru 09, 2018 19:50
Lokalizacja: Borówno
Auto: Lupo
Silnik: AUQ

Lupo 300+ vs. C63amg / M5v10 s85

Post autor: Michu26 » pn gru 10, 2018 00:44

To był test porównawczy pojazdów. Chodziło o sprawdzenie czy Lupo jest tak szybkie jak je opisują przypadkowi ludzie jak i kierowcy którzy mieli możliwość sprawdzenia się. No i tym jak lubię irytować młodych gniewnych i sprowadzać ich na ziemie. Na Pierwszy ogień poszło amg C63 550hp. Był to wyścig na dochodzenie pozwoliłem uciekać mercowi z przewagą 2 długości auta z trzeciego biegu. Niestety nie rozwinołem pełnej mocy nie chciałem wyprzedzać merca na siłę bo było mało miejsca, ale kierowca przyznał wygrana, ale tłumaczył się że miał mało benzyny i mu przerywał. Drugi Bmw M5 e60 507hp, tutaj też wyścig na dochodzenie, ale wygrana bmw. Niestety miałem i mam problem z wybierakiem i zgubiłem dwa biegi i niestety musiałem oddać wyścig. Na razie drugiego podejścia nie bedzie do wiosny ale mam obiecany rewanż z właścicielem m-ki. Jeszcze czeka evo x 600hp na test ale to dopiero wiosną muszę złożyć silnik do końca a właściciel go dobrze dotrzeć i na wiosnę też coś napisze. Oczywiście wszystkie testy robione na zamkniętym lotnisku i na niemieckich autostradach.



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości