MK2 RP 90r VS Mondeo kombi MK4

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
Emciu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: wt cze 23, 2015 12:40
Lokalizacja: GA

MK2 RP 90r VS Mondeo kombi MK4

Post autor: Emciu » pn gru 14, 2015 15:01

Nie sądziłem że napiszę cokolwiek w tym dziale przed swapem a jednak :D Sytuacja miała miejsce wczoraj, wracam sobie spokojnie z dziewczyną z Ikei i będąc stosunkowo blisko domu zaczyna się dosyć krótki odcinek (ok 2km droga dwupasmowa dwujezdniowa) z ograniczeniem do 70 km/h widzę już w lusterku że coś nadjeżdża, po światłach skumałem że zwykłe mondeo i włącza kierunek żeby mnie wyprzedzić, myślę sobie ostatnio staram się jeździć oszczędnie więc co mi tam :D Ze względu na to że odcinek dopiero się zaczynał a moja prędkość wynosiła niecałe 50km/h (dokładnie nie powiem bo na chwile obecną nie działa mi prędkościomierz) a on zbliżał się dość szybko,był jakieś 4 długości za mną, redukcja na 2 i nie pozwoliłem mu się ze mną zrównać, delikwent połknął haczyk, widziałem że teraz bardzo mu zależy żeby mnie wyprzedzić :smoke: brakowało mu dosłownie kilkunastu centymetrów, obroty dochodziły do 5 tys więc wbijam trójkę co pozwoliło mu na parę sekund wyprzedzić mnie o pół maski ale gdy obroty u mnie zaczęły przekraczać 4tys po chwili byłem o połowę długości zanim po czym odpuścił, zresztą odcinek powoli się kończył. Nie wiem jaki gość tam miał silniczek, ani niczego kolwiek o aucie aczkolwiek jestem zaskoczony że nie udało mu się mnie zjeść, aczkolwiek podejrzewam że na 4 sytuacja mogła by się nieco odwrócić, jechał również z 1 pasażerem jak ja. Mój silnik całkowita seria poza chłodnicą oleju i strumienicą zamiast kata, no i lpg :smoke: to na tyle



Qnik1992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr wrz 16, 2015 11:43

MK2 RP 90r VS Mondeo kombi MK4

Post autor: Qnik1992 » pn gru 21, 2015 12:34

ścigać się na trasie Słowackiego w Gdańsku, jakie to typowe, ciesz się, że ten odcinkowy pomiar prędkości tam jeszcze nie działa :)



Awatar użytkownika
Emciu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: wt cze 23, 2015 12:40
Lokalizacja: GA

MK2 RP 90r VS Mondeo kombi MK4

Post autor: Emciu » pn gru 21, 2015 13:45

żadnego słowackiego w żadnym Gdańsku kolego :)



Qnik1992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr wrz 16, 2015 11:43

MK2 RP 90r VS Mondeo kombi MK4

Post autor: Qnik1992 » czw sty 28, 2016 00:36

Po opisie i patrząc skąd jesteś myślałem ,że o Słowackiego chodzi :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości