"Montana"vs Octavia

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
Golfiarz MK2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:08
Lokalizacja: Gdynia

"Montana"vs Octavia

Post autor: Golfiarz MK2 » pn mar 21, 2011 19:24

Miniony Piątek,około 20:30 mokro bo po deszczu ;wracamy sobie z moim goferkiem grzecznie ze spota-prawym pasem,ale buractwo wlecze się po Sobieskiego(Rumia) 70 na godzine no to kierunek,lewy pas i dojeżdżamy do Skody,ktura najwyraźniej pomyliła pasy bo 90 na budziku to chyba trochę przesada,a ponadto była dość daleko od buractwa z sektora prawego.Jade tak za nią,siedze na d**ie "no tak nie może być !",migacz prawy pas i wyprzedzam jak Skoda to zobaczyła najwyraźniej poczuła się urażona i...but w podłogę,no to się bawimy,140 po zabudowanym :satan: zrównalismy się ale czerwone na krzyżówce,trza hamować. On na lewym ja na prawym gazujemy obydwaj,żółte...zielone i GAZ! został daleko w tyle ale że byliśmy już koło wjazdu na obwodnice a miałem jechać na Orlena i do Tesco no to odpuściłem a tu fru obok mnie. "O nie stary,zgrzeszyłęś" but za nim ,dogoniłem go co prawda ale trzeba było skręcać w prawo,dobrze,że za nim nie pojechałem bo na zjeździe na stacje zaczął się dusić.Ogulnie żaden wielki kill,ale co mu nerwów napsułem i na swiatłach z tyłu zostawiłęm to moje :satan: :rotfl:


Czysta droga przed sobą i MK 2, czy jest coś piękniejszego?


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=370964" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam brewkę do grilla na 4 lampy
Filmik o moim http://www.youtube.com/watch?v=vgbp54UbDQY" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

"Montana"vs Octavia

Post autor: xxxGlaDxxx » pn mar 21, 2011 19:52

Golf 1.6 PN ? Jak tak to chyba ta octavia na trybie awaryjnym śmigała, albo była jakieś sążne 1.4 16V :helm:



Awatar użytkownika
Golfiarz MK2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:08
Lokalizacja: Gdynia

"Montana"vs Octavia

Post autor: Golfiarz MK2 » pn mar 21, 2011 20:03

xxxGlaDxxx pisze:1.6 PN
1,6 RF,żeby było śmieszniej to ślizga mi się tarcza sprzęgłowa :ass:
xxxGlaDxxx pisze:chyba ta octavia na trybie awaryjnym śmigała
nie,wystarczy,że za kółkiem siedzi ogór co nie potrafi operować sprzęgłem i biegami, tak czy tak chciał się pobawić i dostał po d**ie.
Mówisz,że golfik nie idzie? tu masz mały przykład,że jednak idzie, z tym,że zaraz byłzakręt i już go potem nie rozpędzałem a w dodatku ślizga mi się ta tarczas a gdyby nie to... złota rakieta : " onclick="window.open(this.href);return false;


Czysta droga przed sobą i MK 2, czy jest coś piękniejszego?


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=370964" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam brewkę do grilla na 4 lampy
Filmik o moim http://www.youtube.com/watch?v=vgbp54UbDQY" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

"Montana"vs Octavia

Post autor: overrange » wt mar 22, 2011 09:47

Rakieta. :bigok:



Awatar użytkownika
Majiic
Czerwona Strzala
Czerwona Strzala
Posty: 1047
Rejestracja: sob cze 10, 2006 13:41
Lokalizacja: Gdansk/Stegna
Kontakt:

"Montana"vs Octavia

Post autor: Majiic » wt mar 22, 2011 11:39

Golfiarz MK2, super kill! Jakie masz blachy? Pytam zeby uwazac na Ciebie, co bys mnie nie skilował a potem od buractwa nawyzywal. :rotfl:



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

"Montana"vs Octavia

Post autor: overrange » wt mar 22, 2011 11:51

Majiic, GA 62639. Trzeba uwazac na ta zlota rakete xD :bajer:
ps. wlasnie ogladam filmik na youtube: " onclick="window.open(this.href);return false;
jak bede w 3miescie to bede sie rozgladal :pub: :bajer:



Awatar użytkownika
Majiic
Czerwona Strzala
Czerwona Strzala
Posty: 1047
Rejestracja: sob cze 10, 2006 13:41
Lokalizacja: Gdansk/Stegna
Kontakt:

Re: "Montana"vs Octavia

Post autor: Majiic » wt mar 22, 2011 12:06

overrange pisze:Majiic, GA 62639. Trzeba uwazac na ta zlota rakete xD :bajer:
ps. wlasnie ogladam filmik na youtube: " onclick="window.open(this.href);return false;
jak bede w 3miescie to bede sie rozgladal :pub: :bajer:
Ja juz sie boje i wogóle z garazu nie wyjezdzam :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :pub:



Awatar użytkownika
masakra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 395
Rejestracja: pn lut 27, 2006 18:34
Lokalizacja: ŁÓDŹ

"Montana"vs Octavia

Post autor: masakra » wt mar 22, 2011 12:31

Bardzo powazny temat widze.

Montana jest mega kozakiem,
wielkobudżetowe produkcje rodem z DISCOVERY mówią nam o tym, ze golfy to idealne auta do lasu, równiez głowy państw mogą nimi jezdzić na wszelkiego rodzaju spotkania "na szczycie" (obniżonym Golfem 4,5,6 na szczyt Śnieżke nie wjedziemy) dzieki pięknej linii nadwozia, oczywiście zalezy to tylko od tego, czy sie koło po drodze nie urwie. Poza tym zawsze można na nie liczyć :bigok:
Jak jechać się nie da, to mozna polecieć w kosmos, bo przecież to istna rakieta, napędzana rakjet fjuel :hehe: :smoke:

Golfiarz MK2, jak bedziesz sie wybierał w strone Łodzi o wal na PW, bo niechcialbym zebyś mi nerwów napsuł i zostawil samego na światłach a w ciągłym stresie nie mogę żyć :elegant: :bajer:



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

"Montana"vs Octavia

Post autor: overrange » wt mar 22, 2011 12:52

Golfiarz MK2, nie boisz sie, ze jak bedziesz lecial swoja silver gold montana tak jak na wyscigu z octa to moze cos sie urwac i raczej z zyciem bys z takiego wypadku nie uszedl? To juz jednak jest staruszek i trzeba nim uwazac...

Filmik fajny zrobiles ale niektorych rzeczy nie musiales w nim wpisywac, sam widzisz co sie teraz dzieje...



Awatar użytkownika
feniks
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: pn paź 09, 2006 21:32
Lokalizacja: Zgorzelec

"Montana"vs Octavia

Post autor: feniks » wt mar 22, 2011 12:54

Golfiś Piękniś na szczęście na drugim biegunie ode mnie grasuje
Golfiarz MK2 pisze:no to się bawimy,140 po zabudowanym
i uj, że do 0 tryliard pińcset metrów cza do wyhamowania :los2:


Obrazek

Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Re: "Montana"vs Octavia

Post autor: overrange » wt mar 22, 2011 13:02

feniks pisze:Golfiś Piękniś na szczęście na drugim biegunie ode mnie grasuje
Golfiarz MK2 pisze:no to się bawimy,140 po zabudowanym
i uj, że do 0 tryliard pińcset metrów cza do wyhamowania :los2:

Pewnie to daje tak wielka frajde z jazdy jak zadnym innym samochodem :bajer:



Awatar użytkownika
masakra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 395
Rejestracja: pn lut 27, 2006 18:34
Lokalizacja: ŁÓDŹ

"Montana"vs Octavia

Post autor: masakra » wt mar 22, 2011 13:24

overrange pisze:frajde z jazdy jak zadnym innym samochodem

znaczki PORSZE zobowiazuja :D

http://image.motortrend.com/f/9224561+w ... terior.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

patrzac na licznik bez obrotomierza w mk2 mozna sie pomylic gdzie się siedzi.... Porsche też ma stoper na desce. A znaczek na kierownicy był ten sam :bigok:



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

"Montana"vs Octavia

Post autor: overrange » wt mar 22, 2011 13:27

Tam obroty silnika nie sa ustalane w RPM tylko w latach swietlnych stad ten zegarek, by domyslic sie jaka teraz epoka. Znaczek porsche tez widzialem i mialem to skomentowac ale czekalem, az ktos pierwszy zobaczy ta kierownice z GT3. Krzysiek zrob cos z tym :helm:



Awatar użytkownika
ledman
pssst
pssst
Posty: 1402
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 22:53

"Montana"vs Octavia

Post autor: ledman » wt mar 22, 2011 13:31

Majiic pisze:Ja juz sie boje i wogóle z garazu nie wyjezdzam :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :pub:
no nie ma żartów! Weź lepiej zalej jakieś paliwo lotnicze, co byś dał radę chociaż na starcie ...
masakra pisze: jak bedziesz sie wybierał w strone Łodzi o wal na PW, bo niechcialbym zebyś mi nerwów napsuł i zostawil samego na światłach a w ciągłym stresie nie mogę żyć :elegant: :bajer:
no niestety, takie fakty ... Twoje słabiutke SDI nie podoła zacnej MONTANIE ( a może Hannah Montana?) :bigok: :bigok:



Zablokowany

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości