MK3 AGG vs Celica VI gen.

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

MK3 AGG vs Celica VI gen.

Post autor: stolniczkow » wt lut 22, 2011 20:36

Rzadko mam okazję tu coś pisać więc co mi tam :bajer:
Udało się pokarać krnąbrnego kierowcę Celici VI gen. 3x z rolki. Na 99% było to 1.8 16v 116km albo dojechana do granic możliwości 2.0 z podtlenkiem :helm:
Po kolei: włączamy się z podporządkowanej ze świateł na dwupasmówkę, ja stałem na światłach pierwszy, Toyota za mną. Jedynka powolutku bo na wjeździe na trasę straszne dziury, powoli dwójka czekając aż droga się wygładzi a kierownik Celici chce się wściec. W końcu się wyprostowało, ogień na do końca dwójki, Celica ciśnie za mną, trójka do końca - dołożyłem długość, czwórka do końca - kolejna długość dla mnie i hamuję, zjeżdżam na prawo bo znowu dziurska niemiłosierne. Toyota poszła lewym ale daleko nie ujechał bo się zakorkowało to skorzystałem z okazji że droga się znowu poprawiła i dołączyłem za Celice. TIR go odblokował i widzę, że kładzie sandał no to nie pozostaję dłużny. Sytuacja jak za pierwszym razem czyli pod koniec trójki już byłem blisko a na czwórce już musiałem zdjąć gaz. Jak na Toyociarza przystało (nikogo nie urażając) nie zjechał mimo że prawy miał wolny. Myślałem, że na tym się skończy bo zaraz miałem zjeżdżać ale widzę że Toyota również opuszcza trasę tym samym zjazdem. Zjechaliśmy na pierwszym skrzyżowaniu zaraz oboje w prawo Toyota pierwsza, ja zaraz za nim - pod koniec dwójki już jestem blisko na trójce siedzę mu na zderzaku. Walnąłem długimi na pożegnanie i odpuściłem bo znowu zaczęły się dziury (zima nie pomaga w takich sparingach eh...). Killa uznaje za zaliczonego, przeciwnik na papierze podobny :pub:


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
MarcinWWY
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 14:57

MK3 AGG vs Celica VI gen.

Post autor: MarcinWWY » sob lut 26, 2011 15:25

Zdrowa Celica powinna mieć ok 10s do setki więc tyle samo co golf. VW powinien mieć mieć troszkę lepszy dół, ale to tylko teoria. Tak czy siak gratka za kilka bo to świadczy że auto trzyma Ci serie.


"Volkswagen. Das Auto." || http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=372663" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości