2 wyścigi majóvwkowe :)

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
rymarz1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr gru 09, 2009 20:43
Lokalizacja: WZY / ZK / WGM

Post autor: rymarz1 » czw lip 01, 2010 21:57

silent killer pisze:(szkoda ze u nas w golfach na słupku nie można :crazy: )
nie wiem czy taka szkoda ale wole mieć te 8 poduch :grin: nie łam się, założymy w innym miejscu, do zobaczenia w sobotę kolego :pub:
Marcin GTI pisze:Sam sobie go zakładałem :) Nic trudnego :)
na razie w planach mam obowiązkowo ori ksenon, a dziś właśnie obniżyłem gofera, więc kaska się przyda, ale następny w kolejce jest boos't :bigok: dodałem Twoj numer gadu także wkrótce się odezwe albo napisze na priva

PS. nie wiem czy się wybierasz, ale mam nadzieje, że do zobaczyska na VW MANI :green_fuck:


Powered by TDI

stopmen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn cze 19, 2006 20:52
Lokalizacja: bdg

Post autor: stopmen » wt lip 13, 2010 10:17

Od kiedy to golf ma 8 poduch? 2 front, 2 boczne i kurtyna ew. wiecej nigdy niebylo chyba ze 2 puchowe haha :grin:



Awatar użytkownika
silent killer
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: pn paź 12, 2009 20:10
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: silent killer » wt lip 13, 2010 11:25

stopmen pisze:Od kiedy to golf ma 8 poduch? 2 front, 2 boczne i kurtyna ew. wiecej nigdy niebylo chyba ze 2 puchowe haha :grin:
masz 8 znaczków AIR BAG (kurtyny mają po 2 z każdej strony)


TDI The Devil Inside
TDI POWER

Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Yuri » wt lip 13, 2010 15:10

silent killer pisze:
stopmen pisze:Od kiedy to golf ma 8 poduch? 2 front, 2 boczne i kurtyna ew. wiecej nigdy niebylo chyba ze 2 puchowe haha :grin:
masz 8 znaczków AIR BAG (kurtyny mają po 2 z każdej strony)
Znaczki to znaczki, a nie poduchy. W Mk4 było max 6 jaśków. Ale są talenty co piszą, że mają po 10... . :crazy:



Awatar użytkownika
silent killer
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: pn paź 12, 2009 20:10
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: silent killer » wt lip 13, 2010 15:14

Yuri pisze:
silent killer pisze:
stopmen pisze:Od kiedy to golf ma 8 poduch? 2 front, 2 boczne i kurtyna ew. wiecej nigdy niebylo chyba ze 2 puchowe haha :grin:
masz 8 znaczków AIR BAG (kurtyny mają po 2 z każdej strony)
Znaczki to znaczki, a nie poduchy. W Mk4 było max 6 jaśków. Ale są talenty co piszą, że mają po 10... . :crazy:
Kurtyny zawsze były liczone jako 2 (odpala sie od razu na całej długości kabiny) dlat. sa 2 znaczki (na słupku nad pasem i z przodu przy szybie).


TDI The Devil Inside
TDI POWER

Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Yuri » wt lip 13, 2010 19:26

silent killer pisze:
Yuri pisze:
silent killer pisze: masz 8 znaczków AIR BAG (kurtyny mają po 2 z każdej strony)
Znaczki to znaczki, a nie poduchy. W Mk4 było max 6 jaśków. Ale są talenty co piszą, że mają po 10... . :crazy:
Kurtyny zawsze były liczone jako 2 (odpala sie od razu na całej długości kabiny) dlat. sa 2 znaczki (na słupku nad pasem i z przodu przy szybie).
No dokładnie tak kolego, co nie zmienia faktu, że znaczki są dwa, a poducha (kurtyna) jedna.



Awatar użytkownika
silent killer
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: pn paź 12, 2009 20:10
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: silent killer » śr lip 14, 2010 07:43

Yuri pisze:
silent killer pisze:
Yuri pisze: Znaczki to znaczki, a nie poduchy. W Mk4 było max 6 jaśków. Ale są talenty co piszą, że mają po 10... . :crazy:
Kurtyny zawsze były liczone jako 2 (odpala sie od razu na całej długości kabiny) dlat. sa 2 znaczki (na słupku nad pasem i z przodu przy szybie).
No dokładnie tak kolego, co nie zmienia faktu, że znaczki są dwa, a poducha (kurtyna) jedna.
jedna składająca się z 2 połączonych poduch :grin: :pub:


TDI The Devil Inside
TDI POWER

Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » pn lip 19, 2010 18:48

gratki za killa ale te toledo zjadłeś masakryczne, jak na auto o przybliżonej niby mocy i wadze.... to zbyt duża różnica...
Temu toledo musiało coś dolegać... oczywiście nie neguje tego że wygrałeś jedynie chodzi mi o aż tak dużo przewagę :)



mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

Post autor: mikew_86 » śr lip 21, 2010 10:12

Był na majówce taki gość w granatowym pięciodrzwiowym MK4 ARL+ na 18" i łapał się ze mną na 1/4. Jego kolega nagrywał dwie próby. Jest on tutaj może i podesłałby mi filmik z drugiej próby ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości