AAZ vs E36 316 ;)

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
stiflersrt
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: śr mar 10, 2010 00:29
Lokalizacja: Łęczyca

AAZ vs E36 316 ;)

Post autor: stiflersrt » pn maja 03, 2010 23:24

Sprawa wygląda tak : jadę na staję do małego miasteczka w okolicy (mieszkam na wsi), prosta droga z nowym asfaltem koło 3-4 km, godzina mniej więcej 22. W terenie zabudowanym, gdzie lubi stać policja pojawia się przede mną wspomniana w tytule 316i, która jedzie sobie koło 50-60 km/h. Dalej nie ma już domów i generalnie zero prawdopodobieństwa patrolu, więc migacz i na lewy pas... A tu kolega z bmw daje po garach i nagle idziemy równo. Ciągnę na 3 z gazem w podłodze i z wielką radością widzę, jak wyprzedanie mi się udaje, wbijam 4 i jestem już prawie 2 długości przed nim, na 4 też do końca i podziękowanie awaryjnymi, po czym zjazd na prawy pas... Na stację gość podjechał za mną i jak wyszedłem spytał, co to za silnik mam, że tak ładnie idzie... Śmiać mi się chciało, ale chłopak w porządku... Zaskoczony był, że prawie 20-letni diesel jeszcze tak może. Satysfakcja jest :bigok:


Sprzedam RARYTASY :
-zaślepka WOLFSBURG EDITION w błotnik ORI!
-boczki pod car audio dedykowane Blaupunkt'a Mk3



Było Mk3 GTD... jest Scirocco Mk2 Scala :)

Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: xxxGlaDxxx » wt maja 04, 2010 11:25

no niestety e36 316i to szatany nie są ;) sam byłem świadkiem takiego killa siedząc na prawym siedzeniu w golfie ;) gratki :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości