vetra v6 turbo ( police) vs mini moris

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

jaruhna
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 16, 2008 18:17
Lokalizacja: Dąbrowa górnicza

vetra v6 turbo ( police) vs mini moris

Post autor: jaruhna » pt kwie 30, 2010 22:08

http://www.tvn24.pl/12690,1653899,0,1,2 ... omosc.html



ps. mozna przeniesc jesli tu nie pasuje
Ostatnio zmieniony pt kwie 30, 2010 22:19 przez jaruhna, łącznie zmieniany 1 raz.


[url=http://www.ilespala.pl/podsumowanie/337][img]http://www.ilespala.pl/obrazek/337/3/2[/img][/url]

Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: xxxGlaDxxx » pt kwie 30, 2010 22:15

niech mi ktoś powie, jakim trzeba być kretynem żeby w czasie ucieczki przed policją (sic!) używać kierunkowskazów w czasie skręcania :panna: ?



Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Post autor: S7TDI » sob maja 01, 2010 00:42

Hahahaha, no jak to oglądałem pierwszy raz to też mnie to zdziwiło :D Wtedy zaraz wiadomo gdzie jedzie i policja ma ułatwione zadanie... Ogólnie koleś uciekał, bo nie miał dokumentów. Jakby go zostawili w spokoju to by sobie spokojnie jechał. A że ruszył z piskiem to chyba nic dziwnego - jak ja byłem dzieckiem (on też wiózł dziecko) to miałem niewyobrażalną radochę jak tata ruszał z piskiem naszą dobrą Ładą 2107 RWD :) Klient myślał, że ucieknie i zrobiła się akcja jak z amerykańskich filmów... Jak już zaczął to się wkręcił - myślał, że zna miasto to 2 zakręty zrobi i zwieje. No ale nasi policjanci zrobili wszystko żeby zatrzymać człowieka bez dokumentów... Jakby tak samo się przykładali do szukania kradzionych aut...


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

bvw08
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: sob sie 19, 2006 17:10
Lokalizacja: śląsk, RŚL

Post autor: bvw08 » sob maja 01, 2010 12:51

ciekawa akcja ale ciekawi mnie czy ta vectra zmieściła się bez szkody w tym jednym momencie miedzy busem a tą skodą na skrzyżowaniu. Swoją drogą wydaje mi się że było to nie odpowienie ze strony policji żeby takie zagrożenie stwarzać goniąc kierowcę w centrum miasta mogli odpuścić i innym sposobem go złapać


[url]http://www.youtube.com/watch?v=ij7GrSMpcAY[/url]

Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Yuri » sob maja 01, 2010 15:05

bvw08 pisze:Swoją drogą wydaje mi się że było to nie odpowienie ze strony policji żeby takie zagrożenie stwarzać goniąc kierowcę w centrum miasta mogli odpuścić i innym sposobem go złapać
Tego samego zdania jestem. Przecież już po minucie pościgu mieli nagrany taki materiał, że koleś tak czy inaczej pod sąd by poszedł. Mieli przecież jego blachy, więc mogli odpuścić i koleś może zaczął by jechać w miarę przepisowo i bezpiecznie. Z drugiej strony to mają swoje procedury i wypada wierzyć, że zrobili wszystko tak jak powinni.



Awatar użytkownika
AD6
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: pn paź 16, 2006 20:00
Lokalizacja: Śląsk SC
Kontakt:

Post autor: AD6 » sob maja 01, 2010 17:02

Z tym autem było coś nie tak od początku filmu widać że nie ma zderzaka i rejestracji z tyłu i ma otwartą klapę coś jak by było puknięte w tył a tak pyzatym to gościu jak był trzeźwy to chyba musiał coś brać ja tego nie potrafie inaczej wytłumaczyć dla mnie gościu w mini jest po prostu idio…. Wyraźnie widać na początku że swoim zachowaniem (przejazd po chodniku z dużą prędkością) sam sprowokował policjantów do ruszenia za nim


VAG-CZEWA.PL Admin



MK4 VR6 4x4 AQP
:dol:
Obrazek

mk4 VR6 4motion AQP, Toledo II VR5 AGZ, bo świat kręci sie za szybko żeby jeździć wolno

Awatar użytkownika
Forest89
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 565
Rejestracja: pn lut 25, 2008 12:48
Lokalizacja: Osaka
Kontakt:

Post autor: Forest89 » ndz maja 02, 2010 13:40

xxxGlaDxxx pisze:niech mi ktoś powie, jakim trzeba być kretynem żeby w czasie ucieczki przed policją (sic!) używać kierunkowskazów w czasie skręcania :panna: ?
Może koleś ma w Mini aktywny kierunkowskaz ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości