Golf 4 vs Policja ( Vectra )

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
Castillo
Beatmeister
Beatmeister
Posty: 343
Rejestracja: pt sty 30, 2009 15:19
Lokalizacja: Gryfów Śląski

Golf 4 vs Policja ( Vectra )

Post autor: Castillo » pt mar 26, 2010 20:29

Jadę sobie autostradą i nagle lekko z górki, to pomyślałem stał cały tydzień nie używany odmule go lekko (toż to zdrowo dieslowi czasem w deche dać :) ) prędko rozbrykałem się na 180 km/h wyprzedzam tira, patrzę a tu przed samym tirem jechał sobie Opel Vectra schowany tóż przed nim, a nie od dziś wiemy że na dolnym śląsku policaje po autostradach Vectrami jeżdżą. Zapewne zdziwienie było niezłe jak im śmignąłem 180, a oni 110 jechali :) Cała sytułacja szybko się skończyła bo jak zobaczyłem, że na tablicach DKL to od razu po hamulcach i grzecznie 110 km/h. Najlepsze było zachowanie opla najpierw pełny but za mną, a po trzech sekundach już na prawy powoli z tyłu, ja 110 oni 110 ,nie ciężko było się domyśleć że to policja :D . Powiem jedno srałem po gaciach że zaraz syrena się włączy i 500 zł mandatu :) Ale wyszło tak że jechali z 30 sekund i sobie odpuścili, a ja awaryjnymi przeprosiłem, no i jak wyprzedzali to mi policjant palcem pomachał i tyle. Dwie opcje albo się zlitowali albo nie zdążyli jeszcze kamery włączyć a ja już zacząłem hamować. Co prawda kill nijaki, ale taka zabawna sytuacja więc z nudów napisałem :)



miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

Re: Golf 4 vs Policja ( Vectra )

Post autor: miskieusz » pt mar 26, 2010 21:09

castillo20 pisze:Jadę sobie autostradą i nagle lekko z górki, to pomyślałem stał cały tydzień nie używany odmule go lekko (toż to zdrowo dieslowi czasem w deche dać :) ) prędko rozbrykałem się na 180 km/h wyprzedzam tira, patrzę a tu przed samym tirem jechał sobie Opel Vectra schowany tóż przed nim, a nie od dziś wiemy że na dolnym śląsku policaje po autostradach Vectrami jeżdżą. Zapewne zdziwienie było niezłe jak im śmignąłem 180, a oni 110 jechali :) Cała sytułacja szybko się skończyła bo jak zobaczyłem, że na tablicach DKL to od razu po hamulcach i grzecznie 110 km/h. Najlepsze było zachowanie opla najpierw pełny but za mną, a po trzech sekundach już na prawy powoli z tyłu, ja 110 oni 110 ,nie ciężko było się domyśleć że to policja :D . Powiem jedno srałem po gaciach że zaraz syrena się włączy i 500 zł mandatu :) Ale wyszło tak że jechali z 30 sekund i sobie odpuścili, a ja awaryjnymi przeprosiłem, no i jak wyprzedzali to mi policjant palcem pomachał i tyle. Dwie opcje albo się zlitowali albo nie zdążyli jeszcze kamery włączyć a ja już zacząłem hamować. Co prawda kill nijaki, ale taka zabawna sytuacja więc z nudów napisałem :)
:helm:
nie no smieszna akcja:) kumpel mial podobnie tyle ze jego juz tak drugi raz chcieli zlapac i na cb mu przekazali ze do 3x sztuka;)
za to widok pana machajacego palcem musial byc zabawny :rotfl:



Awatar użytkownika
ewaldino
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 208
Rejestracja: śr paź 29, 2008 20:02
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: ewaldino » pt mar 26, 2010 22:11

ja też mialem podobną sytuacja jakieś 2 tygodnie temu, Gliwice ul. pszczyńska jade sobie do pracy na 8 rano aże 2 dni wcześniej zrobiłem se chipsa na 160Km to trzeba sie nacieszyć mocą, więc ze swiateł sobie dusze maiłem jakieś 150-160km/h i nagle mignąłem obok dwóch aut, patrze w lusterko vectra wyskoczyła za mną to ja po heblach na maxa prawie i zjezdzam w uliczke do pracy, oni za mna, serenka i zapraszają do siebie okazało że udało mi się wychamować do 113km/h zanim mnie zmierzyli lecz nic to nei dało 500zł i 10 pkt wpadło bo przekroczenie o 63km/h :grin: Pan policjant sie mnie pyta ile to sie jechało, bo mówi ze foto zorbili na ostrym dohamowaniu, ja mu na to że tyle co widać na foto panie władzo :grin: Na koniec wyszłem, trzasłem bo chamstwa nie zniese :grin:


Mój AFN-
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=307069

Awatar użytkownika
Castillo
Beatmeister
Beatmeister
Posty: 343
Rejestracja: pt sty 30, 2009 15:19
Lokalizacja: Gryfów Śląski

Post autor: Castillo » pt mar 26, 2010 23:12

Hehe, ale 160 na papierku ładniej by wyglądało przynajmniej :) Też tak kiedyś dostałem, ale mniejszy. Jadę z całą ekipą na dyskotekę, a tu jakiś koleś przed nami jechał całkiem szybko ale i tak musiałem go wziąść w końcu laski były na tylnej kanapie :D . Jeszcze kumpel krzyknął bierz go damy radę, a już wjeżdżaliśmy do obszaru zabudowanego czyli 50 km/h. Oczywiście posłuchałem kumpla wpadamy do miasta, a tu pały, ja po hamulcach ale i tak dostałem 100 zł bo ponad 20 było więcej (przynajmniej udąło się wyhamować ze 20 mniej) :) Ale najlepsze jak mi policjant opowiadał że słyszeli w cb-radio jak ten gościu co go wyprzedziłem opowiadał na kanale głównym : " chłopaki cisnę ostro przez miasto już bym dostał mandat, a tu jakiś głupek ( ja :) ) w ostaniej chwili mnie wyprzedził i go złapali" :D No cóż pokornie przyjąłem mandat i trochę się wstydu najadłem :)



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Golf 4 vs Policja ( Vectra )

Post autor: doggie » pt mar 26, 2010 23:24

castillo20 pisze: albo się zlitowali albo nie zdążyli jeszcze kamery włączyć
kamera jest włączona cały czas, tylko żeby cię zmierzyć musieliby się z tobą zrównać prędkością na odcinku co najmniej 100 metrów, nie zdążyli - miałeś szczęście i co najmniej 400 zł w portfelu pozostało. A wracając do tematu to kill słaby :hehe: nie trzeba było odpuszczać z tych 180-ciu, choć zapewne Vectra by cię połknęła w moment



Awatar użytkownika
bradley
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: czw paź 02, 2008 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Katowice

Post autor: bradley » pt mar 26, 2010 23:51

U mnie w Bielsku czesto jezdza na Bystrzanskiej/Partyzantow i tez w drodze na tunele. Jechalem z kumplem przez centrum i mowie, patrz Vectra, pewnie policyjna. Jak zrobila sie luka miedzy pojazdami i popatrzylem sie na blachy to juz wiedzialem ze to oni. Przyspieszylem nieco na lewym pasie zeby mozna bylo wyprzedzic 2 samochodu i zjechac grzecznie na prawo ale niestety kiedy lekko dalem w gaz oni siedli mi na dupce. No i tak jechalismy sobie 50km/h przez dobre 2km :)


VW Vento 1.9TDI 1Z++ :)
[i]Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0[/i]

Awatar użytkownika
ewaldino
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 208
Rejestracja: śr paź 29, 2008 20:02
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: ewaldino » sob mar 27, 2010 08:23

Orientuje się ktoś jakie oni tam mają silniki? Bo jak ich 2 dni temu mijałem to widziałem na klapie tylko znaczek V6 :grin:


Mój AFN-
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=307069

Awatar użytkownika
MakTheDon
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 23:03
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: MakTheDon » sob mar 27, 2010 11:25

Ja slyszalem z pewnego zrodla ze w takiej vectrze jest 250KM ale jaki silnik to nie wiem.



Awatar użytkownika
Forest89
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 565
Rejestracja: pn lut 25, 2008 12:48
Lokalizacja: Osaka
Kontakt:

Post autor: Forest89 » sob mar 27, 2010 13:05

W Oplach Vectrach jest 2800 cm3 V6 250KM, wersja GTS.



Awatar użytkownika
wallec
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: pn maja 11, 2009 20:16
Lokalizacja: 43-300

Post autor: wallec » sob mar 27, 2010 13:44

bradley ta vectra zarabia głównie na przyjezdnych z żywca, cieszyna i okolic bo chyba wszyscy z bielska ją znają. Kierowniczka ładna ale ostra jak żyleta, nie zna litości :goof:
Ostatnio zmieniony sob mar 27, 2010 13:45 przez wallec, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
mariachi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: pn mar 05, 2007 16:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: mariachi » sob mar 27, 2010 14:28

ewaldino pisze:Orientuje się ktoś jakie oni tam mają silniki?
w BB jeździ V6Turbo, wiem bo podjechali kiedyś nią do mnie do warsztatu , i miałem możliwość sobie pooglądać , też od wewnątrz ;)



Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » ndz mar 28, 2010 08:23

Te ich samochodziki maja buta nieziemskiego :bajer: Jechalem sobie kiedys na wislostradzie 140 wieczorem i zjechalem na prawy pas. Patrze a tam na xenonie slynny pasek WPR blekitny stoi. No to patrze w lusterku i nie odpuszczam bo on stoi ale za lukiem stwierdzilem ze cos nie halo ze nie ruszyli za mna. Zwolinilem do 80 tak jak kodeks mowi a tu juz za mna xenon siada :grin: Trwalo to moze z 15sek nim mnie doszli :) Chwile tak jechali za mna, ale lewym pasem smignal bus taxi, to oni kierunek za nim i do boku :bigok:



Awatar użytkownika
bradley
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: czw paź 02, 2008 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Katowice

Post autor: bradley » ndz mar 28, 2010 11:46

wiem bo podjechali kiedyś nią do mnie do warsztatu , i miałem możliwość sobie pooglądać , też od wewnątrz ;)
Trzeba bylo zainstalowac "guzik bezpieczenstwa" :D


VW Vento 1.9TDI 1Z++ :)
[i]Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0[/i]

Awatar użytkownika
Deft-on
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: wt mar 03, 2009 15:16
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Deft-on » ndz mar 28, 2010 21:41

Słyszałem ze te vectry na A4 to mierzą w obu kierunkach tzn wystarczy jak szybko do nich dojedziesz i mają cie na widelcu :) a akcje z dojazdem do okna miałem również , jechałem kiedyś w piatkowe popołudnie do krk i wjeżdzałem na autobane węzłem rybnik gliwice , wpadłem but ok 170 i patrze w lusterko , no i standard coś ciśnie na ksenonach schowalem sie przed tirem ,panowie tylko sie zrównali na pare sekund popatrzeli przez szybe to odwzajemniłem uśmiechem i pojechali :)



Zablokowany

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości