mk3 vr6 vs honda accord kombi

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

yiabol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: sob cze 20, 2009 12:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: yiabol » wt maja 04, 2010 19:33

a kto powiedział że Ek4 było seryjne?
poza tym kto się tu chwali...? nie ma czym :bajer:



Barkley
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 04, 2010 15:49
Lokalizacja: wwk

Post autor: Barkley » wt maja 04, 2010 19:43

w sumie nikt nie chwali :) w każdym bądz razie ladnie jedzie to twoje A3 :bigok: pozdrawiam



sebus_777
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 09:25
Lokalizacja: forum

Post autor: sebus_777 » wt maja 04, 2010 20:55

JA CHETNIE BYM SIE USTAWIL Z TYM 1.3 NA JAKIEJS PROSTEJ... CIEKAWE CZY BY SOBIE PORADZIL Z MK3 1.8 T 140KM I TROSZKE Nm....



Barkley
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 04, 2010 15:49
Lokalizacja: wwk

Post autor: Barkley » wt maja 04, 2010 21:12

Mimo iż mam Kocham Hondy i sam mam :) to wiem że D13 nei da rady :) niestety to nie silnik do wyścigów:P chudy vtec da rade 1,8 t :)



jaruhna
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 16, 2008 18:17
Lokalizacja: Dąbrowa górnicza

Post autor: jaruhna » wt maja 04, 2010 21:17

sebus_777, ja u siebie w okolicy przerabiam temat ustawek z hondami juz 2 miesiące. Nie mam żadnego potwora co pożera wszystko na drodze i nie traktuje tych ustawek jak zakład o złote kalesony one maja na celu tylko dać troche adrenaliny mieć nagrany film i to wszystko, dlatego też dostaje po dupie jak usatwiam sie z s3.
I tak kolega - kolegi od hondy civic z silnikiem z crx 136km + jakies osiedlowe mody usatwia sie ze mna odkąd pamietam.
2. drugi ma civic v tec 125km tez jakies tam mody na ok 140km i tez jak nie gmera przy zapłonie to cos tam cos tam.
Myśle ze z masą hondy byłby ciekawy pojedynek ale niestety moge sobie to tylko wyobrazić.

Za to jak miałem sie ochote ścignąć z chlopakiem z forum pawka nie było problemu PW pierwszy weekend i jeseśmy razem na drodze wszystko w miłej atmosferze bez spiętych pośladów pozdro pawka
zreszta myśle że w okolicy zgłebia nie ma jeszce dobrej miejscówki na takie spoty a napewno ktoś by przyjeżdzał i każdy by coś w do swojej mocy dopasował. Gliwice troche daleko a katowice to nigdy nie wiadomo kiedy a potem reportaże w TV


[url=http://www.ilespala.pl/podsumowanie/337][img]http://www.ilespala.pl/obrazek/337/3/2[/img][/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości