Kradzież paliwa

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

Jakub V6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 20, 2012 16:18

Kradzież paliwa

Post autor: Jakub V6 » wt wrz 18, 2012 17:59

Witam ! :grrr: nosz co za beszczelne s ku rw ie le , wczoraj zalałem za 352zł 95piątki , pożyczyłem auto kuzynowi bo jechał do wawki , i wrócił jakoś z ponad 1/2 baku , dziś rano wsiadam do auta a tu kur**wa pali się rezerwa myślę o *#cenzura#* chodzi :banghead: , ale okej oddał mi kasę 150 zł to pojechałem zalać wkładam pistolet do baku a tu *#cenzura#* paliwo wylatuje pod samochodem , wkuwiłem się niemiłosiernie , starczyło żeby dojechać do mechanika już myślałem że *#cenzura#* przewierciły mi bak na szczęście okazało się że to tylko ta rura wlotowa co nie zmienia faktu że zapierdolili mi paliwa za 200 zł . Jestem z Kędzierzyna-Koźla , woj. Opolskie . Sprawa zgłoszona na policję , dowiedziałem się że dziś zgłosiło sprawę jeszcze 8 osób z mojego osiedla , czyli jakaś banda *#cenzura#* grasuje . Na dodatek tego ktoś o 5 rano grzebał mi po zamku w drzwiach się szybko z ojcem i bratem wyrwałem do drzwi gram w ASG to mam berette gazową ale jak podeszłem do drzwi to zaczęli po ciemku spierdalać , to my za nimi ale spierdolili do auta . Srebrny Ford fiesta taki jakimi L-ki jeżdżą rejestracja OKR 23HP . Jak by ktoś widział to proszę o kontakt .


Przepraszam za język ale krew mnie zaraz zaleje . :banghead:



Awatar użytkownika
Gustav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 19:27
Lokalizacja: Polska

Kradzież paliwa

Post autor: Gustav » śr wrz 19, 2012 11:13

Jeżeli masz numer rejstracyjny to chyba nie ma z tym problemu żeby już policja to wyjasniła?



Jakub V6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 20, 2012 16:18

Kradzież paliwa

Post autor: Jakub V6 » śr wrz 19, 2012 11:17

Tak ale zanim oni to zrobią , i udowodnią im to minie kupa czasu . Ja ich tylko podejrzewam bo nie wiem czy Ci sami spuścili mi paliwo chodź to dziwny zbieg okoliczności .



etiud
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn gru 15, 2008 13:44
Lokalizacja: Szczecin / Wrocław
Kontakt:

Kradzież paliwa

Post autor: etiud » czw wrz 20, 2012 21:17

Sorry ale pół roku temu zajeb**i mi auto na moich oczach (wylecialem w gaciach jak uslyszalem klakson - alarmu nie mialem). Na szczęscie je odzyskałem. Za***ie *#cenzura#* za to.... ale wszystko na spokojnie - za każdą inną kradzież również. Jutro postaram się zagadać do kolesi z KWP - niech sprawdza to auto i wlasciciela. Dam Ci priva ale lepiej sie przypomnij.....



Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Kradzież paliwa

Post autor: S7TDI » sob paź 13, 2012 01:39

Podobne tablice? Skoro nie były takie same to po co w ogóle coś pisałeś? OKR 23HP jeżdżą na Fordzie Fiesta i jest to potwierdzone w bazie UFG - każdy może sobie sprawdzić.


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

Awatar użytkownika
Golf_Ekipa
GOLF BANDA
GOLF BANDA
Posty: 664
Rejestracja: wt maja 26, 2009 22:02
Lokalizacja: kraina KRA

Kradzież paliwa

Post autor: Golf_Ekipa » ndz paź 14, 2012 09:07

Ukradł Ci paliwa na 200 zł, jak są tablice i ściągną go na komisariat to będzie miał przesłuchanie w sekcji wykroczeń dostanie z 500-1000 zł grzywny bo do 250zł to wykroczenie, chyba że z bakiem coś jest uszkodzone to 200 plus wartość strat i może iśc to na przestępstwo, jak przekroczy 250, a jak nie to dostanie jakąś grzywnę i wcale tego nie przestanie w przyszłości robić...


VW GOLF MK IV

ForeCast
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: pt sie 21, 2009 22:18
Lokalizacja: Mrągowo/Warszawa

Kradzież paliwa

Post autor: ForeCast » ndz paź 14, 2012 09:49

Może i nie, ale czy to powód żeby odpuszczać? Jeśli ktoś wyciąga rękę po nieswoje, to zawsze musi się liczyć z konsekwencjami i takie trzeba wyciągać za każdym razem, bo im droższe paliwą będą, tym więcej takich zdarzeń będzie miało miejsce


Mój Golf:viewtopic.php?f=88&t=485892
Kupię zderzak przedni do Golfa mk3 w kolorze LP3G

Awatar użytkownika
Golf_Ekipa
GOLF BANDA
GOLF BANDA
Posty: 664
Rejestracja: wt maja 26, 2009 22:02
Lokalizacja: kraina KRA

Re: Kradzież paliwa

Post autor: Golf_Ekipa » śr paź 17, 2012 16:46

ForeCast pisze:Może i nie, ale czy to powód żeby odpuszczać? Jeśli ktoś wyciąga rękę po nieswoje, to zawsze musi się liczyć z konsekwencjami i takie trzeba wyciągać za każdym razem, bo im droższe paliwą będą, tym więcej takich zdarzeń będzie miało miejsce
Dokładnie, więc niech go ściągną i konsekwencje niech poniesie.


VW GOLF MK IV

Awatar użytkownika
Monsteer
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: pn mar 13, 2006 16:59
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Kradzież paliwa

Post autor: Monsteer » czw paź 18, 2012 23:08

Panowie, obawiam się, że takich pasożytów będzie coraz więcej a Policja raczej niewiele z tym zrobi... no chyba, że złodzieje będą wyjątkowymi debilami i łatwo wpadną. Jak mi zajumali radyjko wybijając szybę sprawę zgłosiłem na Policję a tam miły Pan stwierdził, że Im statystyki psuję takimi zgłoszeniami. Po paru tyg. przyszło pismo o umorzeniu sprawy z powodu nie wykrycia sprawcy... Więc kolego trzeba czasem brać sprawiedliwość w swoje ręce. Życzę powodzenia w spuszczaniu solidnego wp@#!$! gnojom z Fiesty... AMEN


Mam do sprzedania na części mk2 Manhatan 1,6benz [PN] 5d. Blacha słaba ale jak coś trzeba to pytajcie na PW ew Monsteer@interia.pl.

Awatar użytkownika
2Deep
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 08, 2012 22:49
Lokalizacja: Gdańsk

Kradzież paliwa

Post autor: 2Deep » sob paź 20, 2012 11:28

Jak narazie to Policja w naszym państwie nic nie robi i to widać na ulicach bynajmniej w trójmieście.



Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Kradzież paliwa

Post autor: maryjan » pn paź 22, 2012 23:55

2Deep, i to mówi koleś który ma ojca w policji?

Co Ty człowieku wypisujesz na forach? Podobne rejestracje, ojciec policjant, sharana ukradli znajomemu, sąsiedzi jeżdżdzą A8 i Bmw 7?

Niech ktoś coś do dzieciaka napisze bo szkoda rangi naszego forum.


Dziki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości