Skradziono GOLFA IV 1.9TDI AXR - Tarnów (woj. małopolskie)

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

kompan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: wt cze 17, 2008 00:18
Lokalizacja: Tarnów

Skradziono GOLFA IV 1.9TDI AXR - Tarnów (woj. małopolskie)

Post autor: kompan » ndz wrz 09, 2012 00:50

Witam!

Nigdy nie sądziłem że będę zakładał temat w tym dziale, ale stało się ...

W nocy z 7 na 8 września 2012r. skradziono mojego golfika. Zaparkowany był przed blokiem na dużym osiedlowym, bardzo dobrze oświetlonym parkingu. Kradzieży dokonano w Tarnowie (woj. małopolskie).

Auto: Golf IV 1.9 TDI, silnik AXR (74kW)
Rok produkcji: 2003r.
Numer rejestracyjny: KT60079
Numer VIN: WVWZZZ1JZ4D014672
Przebieg: ok. 232 500km
Kolor nadwozia: czarny
Kolor tapicerki: czarny, fotele czarne z paskami po środku szaro-niebieskimi
Wersja nadwodzia: hatchback 5-cio drzwiowy
Koła: alufelgi CMS 15" z nowymi oponami DUNLOP SP SPORT 01
Cechy charakterystyczne:
- naklejka na tylnej szybie: niebieska z biało żółtym napisem - adresem strony internetowej http://www.subaruazsuek.com" onclick="window.open(this.href);return false;
- oryginalne czujniki parkowania wraz z oryginalną dokładką (spojlerem) do tylnego zderzaka - parctronic
- małe wgniecenie na prawym, przednim błotniku (średnica ok. 1cm i głębokość ok. 2mm)
- małe obdarcie lakieru na tylnych prawych drzwiach na wysokości dachu (długość ok. 2-3cm, szerokość 2-3mm)
- tylne światła oryginalne z białym kierunkowskazem
- oryginalnie zamontowane wycieraczki aero
- golf w momencie kradzieży miał zamontowany na dachu oryginalny VW bagażnik bazowy (belkę aluminiową aero) oraz dwa uchwyty rowerowe THULE PRORIDE 591
- na przedniej szybie oprócz naklejki z numerem rejestracyjnym, naklejka z winietą słowacką i naklejka dealera z Niemiec "Willy Tiedtke"
- przednia ramka na tablice rejestracyjne "Tarnów - Polski biegun ciepła", tylna "www.willytiedtke.de
- chromowane obwódki zegarów (prędkościomierza i obrotomierza)

Auto było w idealnym stanie technicznym. Wyposażenie: climatronic, wszystkie szyby elektrycznie opuszczane, ESP + ASR, 8 poduszek powietrznych, elektrycznie regulowane i grzane lusterka, radio + cd oryginalne VW, parctronic.


Jakby ktokolwiek wiedział coś w sprawie to proszę odpisywać w temacie lub pisać na PW

ObrazekObrazek


Do sprzedania parę części do MK4 (Boczki bagażnika (hatchback), popielniczka tył, przycisk otwierania klapki paliwa, filtr paliwa 1.9TDI MANN, gumy stabilizatora FEBI, blenda nad radio, korek wlewu paliwa.

Awatar użytkownika
darrrrekdaro
edismd.
edismd.
Posty: 912
Rejestracja: śr sie 11, 2010 22:07
Lokalizacja: Tarnów

Skradziono GOLFA IV 1.9TDI AXR - Tarnów (woj. małopolskie)

Post autor: darrrrekdaro » ndz wrz 09, 2012 22:53

cholera.. nie macie tam jakiegos monitoringu ? masakra, wspolczuje. kojarze golfika z tarnowa


Mój Golf tutaj

kompan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: wt cze 17, 2008 00:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Skradziono GOLFA IV 1.9TDI AXR - Tarnów (woj. małopolski

Post autor: kompan » śr paź 03, 2012 08:43

Proszę bardzo o czujność. Z tego co mi wiadomo to lawinowo są teraz kradzione volkswageny w Tarnowie. Głównie w sypialni Tarnowa, czyli ul. Westerplatte, Marynarki Wojennej, os. Legionów, Monte Cassino, Leśna. Złodzieje czują się bezkarni ;/ Jak zobaczycie coś podejrzanego to proszę dzwońcie na policję.


Do sprzedania parę części do MK4 (Boczki bagażnika (hatchback), popielniczka tył, przycisk otwierania klapki paliwa, filtr paliwa 1.9TDI MANN, gumy stabilizatora FEBI, blenda nad radio, korek wlewu paliwa.

Awatar użytkownika
darrrrekdaro
edismd.
edismd.
Posty: 912
Rejestracja: śr sie 11, 2010 22:07
Lokalizacja: Tarnów

Skradziono GOLFA IV 1.9TDI AXR - Tarnów (woj. małopolskie)

Post autor: darrrrekdaro » śr paź 03, 2012 10:31

dzisiaj sie dowiedziałem, ze na blokach ( nie wiem jakie osiedle ale znane w tanrnowie ) ukradziono intercooler i zegary z CRX'a po uprzednim wybiciu bocznej szyby, bodajże wczoraj


Mój Golf tutaj

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości