Skradziono Sharana.Gdansk-Wrzeszcz

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
Belliall
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: śr mar 26, 2008 22:13
Lokalizacja: Grudziadz - Gdansk
Kontakt:

Skradziono Sharana.Gdansk-Wrzeszcz

Post autor: Belliall » czw sie 02, 2012 17:12

Dzis w nocy na ulicy Makuszyńskiego Gdańsk-Wrzeszcz skradziono VW Sharana mojego kolegi. Osoby które mogą coś wiedzieć lub widziały auto w godzinach nocnych proszone o PW. Poniżej opis auta.
Dodatkowe info wieczorem jak kumpel wróci z komendy.

SREBRNY VW SHARAN 2003r
Uwaga auto na Norweskich blachach PC 98482. Na dachu zamontowany bagażnik. Alufelgi, ksenony. W środku szara skórzana tapicerka.


Moje wozipiescidelko Obrazek
Obrazek
Nigdy nie jest tak nisko żeby nie mogło być niżej :)

Awatar użytkownika
Dołas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1888
Rejestracja: wt gru 16, 2008 20:53
Lokalizacja: Chocianów

Skradziono Sharana.Gdansk-Wrzeszcz

Post autor: Dołas » wt paź 09, 2012 00:53

2Deep minęły 2. miesiące więc jeśli się do tej pory nie znalazł już dawno na żyletki poszedł ...


Tylko ja i moja przestrzeń ... :skromny:

Awatar użytkownika
Dołas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1888
Rejestracja: wt gru 16, 2008 20:53
Lokalizacja: Chocianów

Skradziono Sharana.Gdansk-Wrzeszcz

Post autor: Dołas » wt paź 09, 2012 23:36

oby się znalazł tego życzę


Tylko ja i moja przestrzeń ... :skromny:

PiotrDWR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: sob lis 27, 2010 11:21

Re: Skradziono Sharana.Gdansk-Wrzeszcz

Post autor: PiotrDWR » śr paź 10, 2012 09:10

2Deep pisze:...bo na moim osiedlu jest jakiś ziomek do którego jakieś fury przyjeżdżają na przeróbki.
Co ma piernik do wiatraka? Po co odkopujesz temat skoro nie masz nic sensownego do napisania? Bo u mnie na osiedlu tez parkuja "jakies fury" i tez sa "jakies ziomki" ktore robia "jakies przerobki" w "furach", najczesciej montuja instalacje LPG i zajmuja sie wulkanizacja, wiec gdzie sens twojej wypowiedzi? :banghead:



Awatar użytkownika
2Deep
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 08, 2012 22:49
Lokalizacja: Gdańsk

Skradziono Sharana.Gdansk-Wrzeszcz

Post autor: 2Deep » czw paź 11, 2012 20:13

Kurcze chodzi mi o to że ci goście to są złodzieje samochodów i to wiem bo nie raz widziałem ich na komendzie. A znam ich stąd że mój ojciec jest byłym policjantem i twarze znam. A pozatem kto codziennie przyjeżdża pod garaż innym samochodem? Dzisiaj jeden z nich przyjechał DODGEM CHARGEREM a wczoraj był Audi A8 za dnia a pod wieczór przyjechał BMW 7 no to sorry to nie jest normalne. A ziomek, który coś robi w tych samochodach ma około 25 lat. Dla mnie to jest coś nie hallo. Każdy mieszkaniec Ujeściska, Chełmu czy np. Oruni wie co tutaj się dzieje i sami potwierdzają że tutaj mieszkają złodzieje. Sam już to wiem bo mi radio marki ALPINE zajumali z samochodu. Jeżeli ktoś ma inne zdanie to już jego sprawa no ja nic nie poradzę tylko że ja swoje wiem.



Jakub V6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 20, 2012 16:18

Skradziono Sharana.Gdansk-Wrzeszcz

Post autor: Jakub V6 » czw paź 11, 2012 22:51

Jak wiesz to czemu nic nie robisz , twoja wypowiedź nic nie wnosi do sprawy albo sam coś pod pie rda lasz i zrzucasz na nich podejrzenia :bajer:



PiotrDWR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: sob lis 27, 2010 11:21

Re: Skradziono Sharana.Gdansk-Wrzeszcz

Post autor: PiotrDWR » pt paź 12, 2012 11:44

2Deep pisze:Kurcze chodzi mi o to że ci goście to są złodzieje samochodów i to wiem bo nie raz widziałem ich na komendzie. A znam ich stąd że mój ojciec jest byłym policjantem i twarze znam. A pozatem kto codziennie przyjeżdża pod garaż innym samochodem? Dzisiaj jeden z nich przyjechał DODGEM CHARGEREM a wczoraj był Audi A8 za dnia a pod wieczór przyjechał BMW 7 no to sorry to nie jest normalne. A ziomek, który coś robi w tych samochodach ma około 25 lat. Dla mnie to jest coś nie hallo. Każdy mieszkaniec Ujeściska, Chełmu czy np. Oruni wie co tutaj się dzieje i sami potwierdzają że tutaj mieszkają złodzieje. Sam już to wiem bo mi radio marki ALPINE zajumali z samochodu. Jeżeli ktoś ma inne zdanie to już jego sprawa no ja nic nie poradzę tylko że ja swoje wiem.
Wnioskujac po stylu twojej wypowiedzi to za duzo lat na karku nie masz i chcesz tutaj sprzedac tania sensacje z serialu W-11 :popcorn: . Twoj ojczulek byl policjantem i co? bandziorow ci pokazywal? Wolne zarty. Takie bajery to opowiadaj kolegom z podwórka.
Jakub V6 pisze:Jak wiesz to czemu nic nie robisz , twoja wypowiedź nic nie wnosi do sprawy .... :bajer:
Dokladnie, bedzie wypisywal jakies kryminalne historie, stary byl policmajstrem, a sam zamiast ojcu to historie na forum opisuje :panna:



Awatar użytkownika
2Deep
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 08, 2012 22:49
Lokalizacja: Gdańsk

Skradziono Sharana.Gdansk-Wrzeszcz

Post autor: 2Deep » sob paź 20, 2012 11:41

Haha dobre dobre PiotrDWR. Swoje widziałem więc wiem :) znajomemu, który mieszka na kowalach tydzień temu też ukradli vw sharana tylko że czarnego z tego samego rocznika i bez alufelg oraz miał welurową tapicerkę. Mam nadzieję że Sharan kolegi Belliall gdzieś jest tylko ciekawe gdzie bo pod ziemię zapaść się nie mógł. Najgorsze jest to że np. VW to najbardziej chodliwy samochód jest i złodzieje lubią kraść takie samochody. A taki samochód, który przykładowo kosztuje ok. 100 tyś. to u pasera kosztuje 30 tyś. i złodziej dostaje od tego działkę z 3 tyś do 5 tyś. tak to podobno działa.



Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Skradziono Sharana.Gdansk-Wrzeszcz

Post autor: maryjan » pn paź 22, 2012 23:48

... mój znajomy ... mojemu ojcu... ja widziałem... może i tak ... no bo kto...? Haha?


2Deep, normalnie nie wypowiadam się w danym temacie gdyż nie mam wpływu na to co komu i jak skradziono.

Spójż na treść swoich wypowiedzi i powoli cytuj w głowie to co napisałeś. Mam cichą nadzieję że zrozumiesz swoje wypociny i więcej nie będziesz wypowiadał się w kwestii która nie dotyczy twojego problemu i co ważniejsze nie będzie miała tyle bzdór w danej treści.


Wstyd mi za to, że pochodzisz z mojego miasta. A Ojca pozdrów od Mańka.


Dziki

Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Skradziono Sharana.Gdansk-Wrzeszcz

Post autor: maryjan » czw paź 25, 2012 21:33

Panowie dzieci neo znów atakują...

2Deep, Kończ Waść i wstydu oszczędź. (to po Twojemu "cool bro na chate idź" czy jakoś tak...)

Proszę moda zakończ temat bo szkoda prądu na posty.


Dziki

Awatar użytkownika
Raptus1984
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt mar 05, 2010 12:28
Lokalizacja: malbork

Skradziono Sharana.Gdansk-Wrzeszcz

Post autor: Raptus1984 » pt paź 26, 2012 21:27

a ja myślałem ze juz cie z forum wywalili dawno heh nie twój temat wiec nie rozporządzaj :chytry:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości